PDA

View Full Version : ارسال گزارش گیری DataGrid به یک صفحه Word در Stimulsoft

kahkeshane2012
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 12:37 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام مهندسین.
با استفاده از نرم افزار Stimulsoft میخواهم که اطلاعات گزارش گیری data grid view را به یک صفحه word ارسال کنم.
که وقتی اطلاعات یک جدول را دارم گزارش گیری با موفقیت انجام میشود اما مشکل اصلی اینجاست که دیتاگرید من دائم در حاله گزارشگیری از جداول متفاوتی است مثلا یک بار برحسب اطلاعات کارآموز دفعه ی بعد برحسب اطلاعات مربی و یا دوره ها گزارش گیری میکند که نمیدانم باید چکار کنم ممنون میشم که راهنماییم کنید.
منتظره پاسخ شما هستم.
با تشکر.

aslan
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 17:10 عصر
سلام
اگر شکل فرم و طراحی گزارشتون برای هر مورد با هم فرق میکنه بهتره برای هر گزارش جداگانه طراحی و در فایل جداگانه نگهداری و بر اساس نیاز ( مثلا محتویات دیتاگریدویو و ..... ) آنها را فراخوانی کنید و ............

kahkeshane2012
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 19:12 عصر
ممنونم از پاسختون؛ اما اگر بخوام این کارا بکنم باید به ازای هر گزارشی یه فرمی ایجاد کنم تعداد گذارشگیری من بالاست و کار اصلی انجام شده فکر نکنم کاره استانداردی باشه که به ازای هر گزارش یه فرم ایجاد کنم :(
ینی کسی بلد نیست واقعاااااااااااااا :(

kahkeshane2012
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 20:21 عصر
هیشکی اینجا نیست؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟

aslan
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 23:03 عصر
سلام
اگر چند نمونه از فرم گزارشاتتون را اینجا قرار میدادین بهتر میشد نظر داد ...............
بهر حال اگر محتوای جداول با هم خیلی متفاوت باشند ( بخصوص از نظر تعداد ستونهای گزارش ) سریع ترین راه استفاده از فرم گزارشهای جدا برای هر گزارش هستش .
اگر تعداد ستونهای گزارشتون ثابت باشه میشه از فرم گزارش مشترک استفاده کرد .......
راه حل دیگه میتونه ایجاد گزارش با کدنویسی باشه و.................
در هر حال دیزاین گزارش های مورد انتظارتون تاثیر زیادی در ارائه راه حل برای مشکلتون داره
موفق باشید

behnam-soft
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 14:54 عصر
اگر به قول ددوستمون عکسی از گزارشهاتون رو قرار می دادید بهتر می شد بحث کردم اما،من در یکی از پروژه هام تعداد زیادی گزارش داشتم که در یه سری فیلد های کوچیک با هم تفاوت داشتن که برای حل این مشکل، یه گزارش پایه درست کردم و بقیه گزارش ها رو بر اساس اون طراحی می کردم، منظورم کپی پیست و انجام تغییرات کوچولو هست!