PDA

View Full Version : سوال: رفرش کردن صفحه و برگشت تایمر به زمان اول

sooren_66
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 20:59 عصر
با سلام
من یه کد تایمر دارم که تایمر رو از ساعت 59:59 نشون میده و کم کم به صفر میرسه ولی تا قبل ازینکه به صفر برسه هر بار صفحه رو رفرش کنی دوباره به زمان 59:59 میزسه.می خواستم با هربار رفرش کردن اگه تایمر به 30 دقیقه رسیده رفرش که میکنم همون 30 دقیقه بشه نه 59:59 دقیقه ای استارت.لطفا" بگید مشکل کجاست و چطور باید برنامه رونوشت که این مشکل حل شه.
118603

MMSHFE
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 07:49 صبح
بستگی به مسئله شما داره. برای مثال، اگه آزمون آنلاین طراحی میکنید، زمان شروع آزمون توسط هر کاربر رو توی دیتابیس ذخیره کنید و وقتی صفحه درخواست میشه، اختلاف زمان جاری از زمان شروع آزمون رو از مدت زمان آزمون کم کنید و تایمر رو از زمان باقیمانده شروع کنید.

sooren_66
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 21:23 عصر
آزمون آنلاین نیست.یه صفحه پی اچ پی رو که کلیک می کنم.یه صفحه میاد که زمان 0:59:59رو به صورت تایمر نشون میده.وقتی که زمان صفر شد یه صفحه ی دیگه میاد.ولی تا قبل ازینکه صفر بشه هربار که صفحه رو رفرش میکنم.دوباره به این زمان 0:59:59 استارت برمیگرده.

این هم فایل برنامه ی تایمرم.

118641

cpuram
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 21:45 عصر
زمانی رو که از اون شروع شده رو داخل کوکی ذخیره کن وقتی صفحه رفرش شد از کوکی بخون .عمر کوکی رو هم همون قدر بزار که تایمت هست.

sooren_66
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 11:04 صبح
اگه کاربر کوکی رو ,رو مرورگرش بسته باشه چی.فکر نمی کنم کوکی راه حل درستی باشه.لطفا" راهنمایی کنید.

cpuram
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 12:40 عصر
شما بفرمائید هدفتون از اینکار چی هست و کجا میخوایید استفاده کنید تا راهنمایی کنیم.

sooren_66
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 13:35 عصر
شما بفرمائید هدفتون از اینکار چی هست و کجا میخوایید استفاده کنید تا راهنمایی کنیم.

هدف من اینه که یه تایمر با زدن دکمه ی رفرش به لحظه ی استارتش برنگرده.و زمان یه جایی ذخیره بشه که هر وقت رفرش رو میزنم از ادامه ی اون مقدار کم بشه. نه از اول بیاد بعد از 0 شدن زمان یه صفحه ای باز میشه.برای همین اون زمان خیلی مهمه

farzaneh70
دوشنبه 23 تیر 1393, 14:59 عصر
سلام با چه تابعی میشه این کارو کرد؟
منظورم اینه که چه جوری میشه اختلاف زمانو پیدا کرد؟با( - ) ؟
و اینکه چه کار کنیم که بعد از پیدا کردن اختلاف به صورت تایمر نمایش داده بشه؟
پروژه بنده هم آزمون آنلاین است،گفتند شما هم نوشته اید؟
ممنون میشم زود کمکم کنید:خجالت: