PDA

View Full Version : سوال: این قالب چطوره؟

ab.ali
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 21:52 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز ، این قالب رو امروز ساختم برای یک مجله، چند تا سوال دارم اگر امکانش هست جواب بدین.
1. اول نظرتون رو درباره قالب سایت و کم و کسری که داره با کل هر چی که به ذهن تون می رسه از جمله رنگ و ... لطفا بگین (البته هنوز کامل نیست و خیلی چیر هاش کمه)
2. این قالب رو برای وردپرس درست کرد اما تنها مشکل من در وردپرس برای این قالب اینه که پست ها که در همون دیو که مشخص کردم ، به اندازه ای هستند که سه پست کنار هم قرار می گیرند، موقعی که همین طوری با کپی کردن دوباره دایو ها در html بود درست بود حتی به box اصلی که داخلش مختویات عکس و متن float:right دادم ولی با اضافه کردن پست در wordpress، پست ها روی هم قرار می گیره! از position:absolute هم استفاده کردم!
چی کار می تونم بکنم؟؟:متعجب:

118606

r4hgozar
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 08:14 صبح
سلام دوست عزیز.
نمی خوام تو ذوقت بزنم اما قالبت زیاد مدرن نیست.می تونه بهتر بشه.
اما درباره سوالتو اصلا نیاز نیست از position استفاده کنی. باید از float استفاده کنی و چیدمان رو بر اساس اون بچینی.

satrap92
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 03:20 صبح
نمی خوام تو ذوقت بزنم اما قالبت زیاد مدرن نیست.
مدرن بودن اگر به معنی استفاده از ترندهای جدید طراحی هست، به خودی خود عامل زیبایی یا بد بودن یک طراحی رابط نیست. مهم اینه که طرح با توجه به موضوع کار، تجربه کاربری مناسبی داشته باشه.

1. اول نظرتون رو درباره قالب سایت و کم و کسری که داره با کل هر چی که به ذهن تون می رسه از جمله رنگ و ... لطفا بگین (البته هنوز کامل نیست و خیلی چیر هاش کمه)
به نظر من هم باید خیلی بیشتر روی طرحت کار کنی. کلیات طرح خوبه اما سادگی بیش از حد توی ذوف می زنه. سعی کن جذابیت های بصری بیشتری توی کارت استفاده کنی. این کار بیشتر شبیه یک اپ موبایل هست که کشیده شده. فضای زیادی بلا استفاده و بی دلیل رها شده. روی این موضوع کار کن. درباره سوال دومت هم متاسفانه تا حالا به چنین مشکلی برنخوردم و نمی تونم راهنماییت کنم. شاید نمونه کد بذاری بهتر باشه.

tadayoni
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 11:20 صبح
انتخاب رنگ ها به نظر من مناسب نیست و طیف رنگی انتخاب شده زیاد جذاب نیست
سوال دومت رو از روی عکس نمیشه توضیح داد باید نتیجه html رو دید و مشکل رو حل کرد