PDA

View Full Version : حرفه ای: مسابقه کد نویسی مرموزانه و افراطی در زبان C/Cpp

(while(c=1) printf(cpp=0
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 17:34 عصر
سلام. هرکس مایله، برنامه !Hello, World رو هرچقدر طولانی تر و پیچیده تر که می تونه بنویسه و در این تاپیک پُست کنه. فرض کنین که خودتون رو می خواین در کُدها گم کنین. مهم نیست که کدها احمقانه و افراطی به نظر برسن، مهم اینه که شما بتونین یک برنامه بسیار کوچک و ساده رو به روشی کاملا پیچیده بنویسید. هرچند که این تمرین احمقانه به نظر می رسه، اما بسیار مفیده; چون کمکتون می کنه تا کامپایلری که ازش استفاده می کنین رو بهتر بشناسین. البته در این الگوریتم، بنده بیشتر با اعداد بازی کردم، و از حلقه ها و شرط های بی ربطی استفاده کردم. اگر به تابع Bin توجه کنین، خودتون متوجه میشین. بنده معمولا دوست دارم که راه ها و روش های ساده رو پیچیده جلوه بدم. البته این الگوریتم بسیار کوچکه -- که شامل متغیرهایی با نام های ابلهانه، حلقه ها و شروط اضافه، وجود یک تابع ابلهانه، بچه بازی های printf!، اعداد بسیار زیاد، براکت هایی که به شکل پرنده های در حال پرواز دراومدن و تمام چیزی که می بینید.
اگر مایل هستید، این کار رو شروع کنید. محدودیت زمانی برای این کار وجود نداره، اما تعداد خطهایی که برنامه !Hello, World شما می تونه داشته باشه، حداقل 30 تا هست. موفق باشید و به عوارض جانبی قرص های سردرد هم فکر کنید.☺

معیارها و مِلاک هایی که باید در نظر گرفته شوند، عبارت اند از :

کدها می بایست در زبان های C و ++C نوشته بشن.

برنامه باید صحیح کامپایل بشه و خروجی اون می بایست رِشته چاپ شده !Hello, World باشه -- این رشته میتونه به شیوه های مختلفی چاپ بشه -- مثل استفاده از کاراکترها و اعداد کنار یکدیگر.

در این برنامه می تونید از برنامه های دیگری هم استفاده کنید; برنامه زیر که بنده نوشتم، همچنان مقدار داخل متغیر e01 رو به عدد بایُنری تبدیل می کُنه و نمایش میده.

حداقل تعداد خطها می بایست 30خ باشن.

برنامه شما به شرطی می تونه شامل خطهای خالی باشه که دلیلش مشخص باشه; دلیل رَها کردن چند خط خالی توسط بنده، نمایش آکولادها به روشی خاص بود.

متغیرهایی که قرار نیست مقدار دِهی بشن، تعریف نشن.
از تابع scanf یا cin یا هر تابع دیگری که ورودی بگیره نباید استفاده بشه. برنامه باید از قبل مقادیر لازم رو در متغیرها داشته باشه.

■ برنامه نویسان می تونن برنامه قبلیشون رو گسترش بدن و به عنوان برنامه ای جدید با خطهای بیشتر در اینجا پُست کنن.
■ شما نمی تونید برنامه نوشته شده توسط یک برنامه نویس رو گسترش بدید و اون رو به عنوان برنامه ای جدید در این تاپیک معرفی و پُست کنید -- در این صورت برنامه شما نامتعبر خواهد بود.
■ این مسابقه محدودیت زمانی نداره.
■ اگر در این فکرید که از متغیرها، ifها، printfها و coutهای متعدد به منظور زیاد شدن تعداد کدهای برنامه تون استفاده کنید، اشکالی نداره! اما این برنامه از نوع برنامه های ضعیف در نظر گرفته میشه.
نگاهی به جدول کوچک پُست دوم بی اندازید.

پرسش های مهم دوستان

مقصود از اینکار چیه؟
پاسخ: به چالش انداختن مغز. زمانی که مغز کاری رو به روشی پیچیده انجام بده، در حالی که می تونه به روشی ساده انجام بده، این کار باعث چالش برانگیختگی در مغز میشه; این چالش برانگیختگی، مغز رو به سوی ابداعات هدایت می کُنه; این کار ظاهرا یک کار کثیف تلقی میشه، اما "کثیف بودن" در اینجا یک منفعت محسوب میشه -- چرا که مغز با تازگی ها رو به رو میشه و سعی می کُنه از دست آوردهایی که داشته، زمانی هایی خاص استفاده کنه; استفاده خوب و بد از این دست آوردها، به عهده ماست.
گذشته از این، شما دل و روده کامپایلری که در حال کار کردن باهاش هستید رو درمیارید.

/*New version of Hello, World! Program of 2014*/
#include <stdio.h>
int bin(int b);
int main(void)
{
unsigned long long int wm=0,mw=1,e01=1,g10=0;
long double d,d_d=0.01-0,qp=0.2*(0.6-0.1),pq=1.00-0.10;
char weird[101101]="░▓░░";
char weird_[111001]="▒▒░▒";
char weird__[101111]="▓▓▒▓";
for(d=0.98;d<1;d=d+0.01-0*1){
if(qp!=pq&&wm!=mw&&qp!=wm&&pq!=wm&&qp!=mw&&pq!=mw){
e01=qp*pq*wm*mw;
g10=(e01*1.1+0-0.11+(1+1-2-0));
while(e01==g10){
for(e01=e01+1;g10<e01;){
if(e01==1){
printf("%s▬>%d▬%s▬>%d▬%s",weird,g10,weird_,e01,weird__);
printf("Hello, Wo");
while(e01>=1){
printf("%s%d%s%d%s",weird,g10,weird_,e01,weird__);
printf("oooooo");
++e01;
if(e01>=10){
printf("rld!");
while(e01<=10){
printf(" | %d",bin(e01));
e01=e01/(1*(1.9+0.1-0));
if(e01<1)
return 0;

}
}
}
}
}
}
}
}
}

int bin(int b)
{
signed long long int n=0.25+0.25+0.25+0.25+0.25+0.25+0.25+0.25;
for(n=n*10;n>=10;n=n+0-1-0+0){
if(n==(2.5+2.5)*(0.5+0.5+0.5+0.5)){
n=n/(-1+3*((0.55+0.55)+0.9));
return b%n;

}

}

}

(while(c=1) printf(cpp=0
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 15:23 عصر
http://www.uploadax.com/images/37728484161897156316.gif

نوع برنامه
تعداد کدها تقصیم بر

ضعیف

1-

متوسط

50

قوی

2

خیلی قوی

1

هرگاه شخصی، با توجه به معیارها و ملاک هایی که در پُست بالا ذکر شد، توانست برنامه مربوطه را بنویسد، رکورد/سابقه/اطلاعات او در جدول زیر نیز ثبت خواهد شد.
نحوه محاسبه امتیاز، تعداد خطوط تقسیم بر مقدار تعیین شده برای هر نوع برنامه می باشد

شماره

نام برنامه نویس

نام زبان برنامه

نام برنامه

تعداد خطوط

آدرس برنامه

1

http://www.uploadax.com/images/24031390033126850007.jpg#target
C

!Hello, World

78

#26 (http://barnamenevis.org/showthread.php?450927-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%DA%A9%D8%AF-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-C-Cpp&p=2025815&viewfull=1#post2025815)

39

2
(while(c=1) printf(cpp=0

C

!Hello, World
55
#1 (http://barnamenevis.org/showthread.php?450927-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%DA%A9%D8%AF-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-C-Cpp&p=2016625&viewfull=1#post2016625)
27.5

Empty

Empty

Empty
Empty
Empty
Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty
Empty

Empty

motherboard
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 15:38 عصر
اخه همین جوری نمیشه که!!!خرج داره.یک جایزه ای یه شیرینی ای.:لبخند:

parvizwpf
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 16:04 عصر
خداییش مقصود از این رقابت چیه؟

motherboard
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 16:28 عصر
یک کدی رو تفریحی برای دوستان نوشتم.نوشتن این جور کدها واسه بار اول چیز جالبیه.البته فقط واسه بار اول!!!!!!!!:متعجب:

#include <stdio.h>
#include <conio.h>
#include <iostream>
using namespace std;
int main()
{int H=72;
int e=101;
int l=108;
int lll=108;
int o=111;
int aa=44;
int W=87;
int O=111;
int r=114;
int L=108;
int d=100;
char aaa=char(72);
char aaaa=char(101);
char aaaaa=char(108);
char aaaaaa=char(108);
char aaaaaaa=char(111);
char aaaaaaaa=char(44);
char aaaaaaaaa=char(87);
char aaaaaaaaaa=char(111);
char aaaaaaaaaaa=char(114);
char aaaaaaaaaaaa=char(108);
char aaaaaaaaaaaaaa=char(100);
cout<<aaa;
printf("%c",aaaa);
cout<<char(108);
printf("%c",char (((((((((((((((((((((int (aaaaaa)))))))))))))))))))))));
cout<<char(222/2);
cout<<(((((((((((aaaaaaaa)))))))))));
printf("%c",aaaaaaaaa);
cout<<char(char(10+20+30+25+15+4+6+1));
printf("%c",aaaaaaaaaaa);
cout<<(aaaaaaaaaaaa=L);
printf("%c",char (int (((((((((((((((((aaaaaaaaaaaaaa))))))))))))))))))) ;
getch();
return 0;}

motherboard
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 16:36 عصر
}
}
}
}
}
}
}
}
}

راستی این اکولاد ها رو کلک زدی ها و الا برنامه من خطوطش بیش تر از مال تو هست:بامزه:

(while(c=1) printf(cpp=0
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 01:46 صبح
خداییش مقصود از این رقابت چیه؟

شما از قبل جوابش رو می دونی، دوست من.
به چالش انداختن مغز; زمانی که مغز کاری رو به روشی پیچیده انجام بده، در حالی که می تونه به روشی ساده انجام بده، این کار باعث چالش برانگیزی در مغز میشه; این چالش برانگیختگی، مغز رو به سوی ابداعات هدایت می کنه.
این کار ظاهرا یک کار کثیف تلقی میشه، اما "کثیف بودن" در اینجا یک منفعت محسوب میشه; چرا که مغز با تازگی ها رو به رو میشه و سعی می کنه از دست آوردهایی که داشته، زمانی هایی خاص ازشون استفاده کنه; استفاده خوب و بد از این دست آوردها، به عهده ماست.

گذشته از این، شما دل و روده کامپایلری که در حال کار کردن باهاش هستی رو درمیاری.

(while(c=1) printf(cpp=0
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 01:49 صبح
یک کدی رو تفریحی برای دوستان نوشتم.نوشتن این جور کدها واسه بار اول چیز جالبیه.البته فقط واسه بار اول!!!!!!!!:متعجب:

#include <stdio.h>
#include <conio.h>
#include <iostream>
using namespace std;
int main()
{int H=72;
int e=101;
int l=108;
int lll=108;
int o=111;
int aa=44;
int W=87;
int O=111;
int r=114;
int L=108;
int d=100;
char aaa=char(72);
char aaaa=char(101);
char aaaaa=char(108);
char aaaaaa=char(108);
char aaaaaaa=char(111);
char aaaaaaaa=char(44);
char aaaaaaaaa=char(87);
char aaaaaaaaaa=char(111);
char aaaaaaaaaaa=char(114);
char aaaaaaaaaaaa=char(108);
char aaaaaaaaaaaaaa=char(100);
cout<<aaa;
printf("%c",aaaa);
cout<<char(108);
printf("%c",char (((((((((((((((((((((int (aaaaaa)))))))))))))))))))))));
cout<<char(222/2);
cout<<(((((((((((aaaaaaaa)))))))))));
printf("%c",aaaaaaaaa);
cout<<char(char(10+20+30+25+15+4+6+1));
printf("%c",aaaaaaaaaaa);
cout<<(aaaaaaaaaaaa=L);
printf("%c",char (int (((((((((((((((((aaaaaaaaaaaaaa))))))))))))))))))) ;
getch();
return 0;}

خیلی ضعیفه، رضا جان; حلقه وارد کن; اما باید برنامه چاپ !Hello, World باشه.

soleimani.em
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 11:05 صبح
اینم یه مدل!

string All = "A.B.C.D.E.F.G.H.I.J.K.L.M.N.O.P.Q.R.S.T.U.V.W.X.Y. Z";
string Org = "";
for (int i = 0; i < 12; i++)
{
string[] arary = All.Split(new char[] { '.' });
switch (i)
{
case 1:
{
Org = Org += arary[100-93].Trim(); ;
}
break;
case 2:
{
Org = Org += arary[100 - 96].Trim(); ;
}
break;
case 3:
{
Org = Org += arary[100 - 89].Trim(); ;
}
break;
case 4:
{
Org = Org += arary[100 - 89].Trim(); ;
}
break;
case 5:
{
Org = Org += arary[100 - 86].Trim(); ;
}
break;
case 6:
{
Org = Org += " ";

}
break;
case 7:
{
Org = Org += arary[100 - 78].Trim(); ;
}
break;
case 8:
{
Org = Org += arary[14].Trim(); ;
}
break;
case 9:
{
Org = Org += arary[17].Trim(); ;
}
break;
case 10:
{
Org = Org+= arary[11].Trim(); ;
}
break;
case 11:
{
Org = Org+= arary[3].Trim(); ;
}
break;
}
}

MessageBox.Show(Org);

soleimani.em
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 13:13 عصر
آقای soleimani.em (http://barnamenevis.org/member.php?328083-soleimani-em)، مسابقه در مورد ساخت برنامه !Hello, World هست; با این وجود، سعی کنید که این برنامه رو بنویسید. (برنامه تون باید از include# شروع بشه تا آخرین آکولاد { )
در پست اول ذکر کردم، اما عنوان تاپیک رو تغییر دادم تا واضح تر باشه.

دوست عزیز "(while(c=1) printf(cpp=0 (http://barnamenevis.org/member.php?331231-(while(c-1)-printf(cpp-0)"
کدی که من نوشتم زبان C#‎‎‎‎‎‎ هست وinclude# نداره!! متاسفانه! دوست داری از namespace Hello_World براتون بذارم.

(while(c=1) printf(cpp=0
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 14:17 عصر
soleimani.em (http://barnamenevis.org/member.php?328083-soleimani-em)، من نگفتم چیزی رو دوست دارم یا ندارم; اگر شما عنوان تاپیک و پُست اول رو می خوندی، متوجه می شدی که نوشتم به زبان های C و ++C هست، که رشته !Hello, world رو باید چاپ کنن.
کدها باید خروجی دُرُستی داشته باشن و پیغام خطایی رو نشون ندن.
در این تاپیک، بیشتر از این پیش نرید بهتره.
ممنون.

(while(c=1) printf(cpp=0
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 15:24 عصر
اعتراض
نشد دیگه جناب while(c=1) printf(cpp=0 (http://barnamenevis.org/member.php?331231-%28while%28c-1%29-printf%28cpp-0) !!!!!!!!! شما یک سری میگی ملاک تعداد خطوط بیش تر است.بعد وقتی کدی نوشته میشه(به عنوان مثال کد من)یه ایراد بنی اسرائیلی از کد میگیری و میگی که ضعیفه و حلقه می خواد و از این جور موارد.اگه این جوری باشه خب منم می تونم از کد شما ایراد بگیرم و به عنوان مثال بگم که چرا خط 41 و 49 رو خالی رد کردی ویا اومدی اکولاد ها رو هر کدوم یکی یه دونه خط براش اختصاص دادی.در ضمن اگه علامت ! رو هم به کدم اضافه کنم خطوط کدم بیش تر میشه.:عصبانی++:

:لبخندساده::لبخندساده:
خب شما هم اینکار رو انجام بده، منتها کدهات باید پیچیده به نظر برسن; استفاده از حلقه های متعدد می تونن پیچیده جلوه بدن.
میشه فاصله گذاشت، منتها نباید بی دلیل باشن; مثلا دلیل من برای ایجاد چند خط خالی، این بود تا بتونم آکولادها رو قشنگ نشون بدم.
معیارها و ملاک ها رو در پُست اول نوشتم.

vahid-p
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 16:27 عصر
تاپیک جالبیه. منم پایم، فقط وقت بدی واسه شروعش انتخاب کردید کاش یه دفعه واسه اول تابستون بود.
در جواب دوستی که گفتن چه سودی داره، به نظرم این کار همانطور که شما هم گفتید واسه ابداع و تخیلات خیلی خوبه. متاسفانه خودمون همیشه از روش های پذیرفته شده و متعارف و منظم استفاده میکنیم که خیلی از ابداعاتی که ممکن بود از یک ذهن آزاد خطور کنه رو محصور کردیم.

به نظر من ارزش این تاپیک در حد یک زیر انجمن هست و باید اختصاص داده بشه. حالا همینش ببینیم چی میشه. فقط فعلا گفتم فرصت نیست وگرنه طالبش هست.

(while(c=1) printf(cpp=0
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 04:29 صبح
تاپیک جالبیه. منم پایم، فقط وقت بدی واسه شروعش انتخاب کردید کاش یه دفعه واسه اول تابستون بود.
در جواب دوستی که گفتن چه سودی داره، به نظرم این کار همانطور که شما هم گفتید واسه ابداع و تخیلات خیلی خوبه. متاسفانه خودمون همیشه از روش های پذیرفته شده و متعارف و منظم استفاده میکنیم که خیلی از ابداعاتی که ممکن بود از یک ذهن آزاد خطور کنه رو محصور کردیم.

به نظر من ارزش این تاپیک در حد یک زیر انجمن هست و باید اختصاص داده بشه. حالا همینش ببینیم چی میشه. فقط فعلا گفتم فرصت نیست وگرنه طالبش هست.

سلام. بسیار ممنون از نظر قشنگتون و دلگرمیتون.
با اجازه مدیران تالار، این تاپیک برای همیشه بازه; حتی اگر پُستی درونش ارسال نشد و در صفحه اول قابل مشاهده نبود، من یک پُست با عنوان # Update ارسال می کنم (اگر به پست 2# نگاهی بی اندازید، متوجه میشید) تا در صفحه اول نمایان بشه.
قصدم از ایجاد این تاپیک، این بود که بگم: من خیلی می فهمم!
در نگاه اول شما احساس می کنید که من چه آدم از خود راضی هستم -- اما اینطور نیست. من میخوام که یکی پیدا بشه تا انگشت شَستش رو بگیره پایین به طرف من و بگه: ایناهاش!
از همینجا یک مسابقه بین کسانی که سعی دارن روی همدیگر رو کم کُنن آغاز میشه; این کار باعث میشه تا پیشرفت کنیم. مسابقه همیشه لازمه.
اگر کسی تونست معیارها و ملاک هایی که داخل پُست اول بهشون اشاره شد رو برای نوشتن برنامه مربوطه رعایت کنه، اطلاعاتش رو داخل جدول پست 2# (http://barnamenevis.org/showthread.php?450927-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%DA%A9%D8%AF-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-C-Cpp&p=2019076&viewfull=1#post2019076) قرار میدم.

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 11:01 صبح
تاپیک جالبیه ولی کی حوصله داره بیاد یه Hello world رو پیچیده کنه !!! واقعا با این شرایط زندگی و مملکت ما کسی وقت این کار هارو هم داره !!!؟؟ :لبخند: من یکی که ترجیح میدم به جای پیچیده کردن این 4 تا مطلب درست حسابی پست کنم یا رو پروژه های خودم موارد اضافه تری پیاده کنم.

(while(c=1) printf(cpp=0
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 13:07 عصر
تاپیک جالبیه ولی کی حوصله داره بیاد یه Hello world رو پیچیده کنه !!! واقعا با این شرایط زندگی و مملکت ما کسی وقت این کار هارو هم داره !!!؟؟ :لبخند: من یکی که ترجیح میدم به جای پیچیده کردن این 4 تا مطلب درست حسابی پست کنم یا رو پروژه های خودم موارد اضافه تری پیاده کنم.

اتفاقا این جالبه که شما میگی "تاپیک جالبیه"، اما جلوترش میگی "من یکی که ترجیح میدم به جای پیچیده کردن این، 4 تا مطلب درست حسابی پست کنم"!
بنابراین، این یک تاپیک جالب-نادرست و حسابی هستش، دُرُست عرض می کنم؟ :لبخندساده:
معمولا رقابت ها بر سر اینه که برنامه نویسان بتونن برنامه های با تعداد خطهای بسیار بالا رو جمع و جورتر بنویسن، اما این رقابت بر سر اینه که برنامه ای کوچک رو بشه پیچیده نوشت.
محدودیت زمانی برای این مسابقه وجود نداره.

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 13:28 عصر
اتفاقا این جالبه که شما میگی "تاپیک جالبیه"، اما جلوترش میگی "من یکی که ترجیح میدم به جای پیچیده کردن این، 4 تا مطلب درست حسابی پست کنم"!
بنابراین، این یک تاپیک جالب-نادرست و حسابی هستش، دُرُست عرض می کنم؟ :لبخندساده:
معمولا رقابت ها بر سر اینه که برنامه نویسان بتونن برنامه های با تعداد خطهای بسیار بالا رو جمع و جورتر بنویسن، اما این رقابت بر سر اینه که برنامه ای کوچک رو بشه پیچیده نوشت.
محدودیت زمانی برای این مسابقه وجود نداره.

این درسته که یک رقابت ایجاد میشه برای پیچیده نویسی کدها ولی واقعا سودی هم داره ؟ کسی ترجیه میده بیاد کد مثلا همین Hello world رو در حالت پیچیده استفاده کنه ؟ میدونید چرا چون خود C++ در بین تمامی زبان های برنامه نویسی به قدری پیچیدگی داره که اینجور مسائل کارآمد نباشه !

تنها منفعتی که میتونه داشته باشه نمایانگر نحوه پیچیده نویسی کد برای سردرگم کردن دیگر برنامه نیوسهاست اونم وقتی به درد میخوره که یه پروژه رو به صورت ناخود آگاه در اشتراک کسی بزارید و نخواهید کدهاتون رو متوجه بشن.

حالا چه بدونم شاید کسی تمایل به این کار داشته باشه من نظر شخصیمو گفتم.

به هر حال موفق باشید :)

(while(c=1) printf(cpp=0
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 21:49 عصر
این درسته که یک رقابت ایجاد میشه برای پیچیده نویسی کدها ولی واقعا سودی هم داره ؟ کسی ترجیه میده بیاد کد مثلا همین Hello world رو در حالت پیچیده استفاده کنه ؟ میدونید چرا چون خود C++‎ در بین تمامی زبان های برنامه نویسی به قدری پیچیدگی داره که اینجور مسائل کارآمد نباشه !

تنها منفعتی که میتونه داشته باشه نمایانگر نحوه پیچیده نویسی کد برای سردرگم کردن دیگر برنامه نیوسهاست اونم وقتی به درد میخوره که یه پروژه رو به صورت ناخود آگاه در اشتراک کسی بزارید و نخواهید کدهاتون رو متوجه بشن.

حالا چه بدونم شاید کسی تمایل به این کار داشته باشه من نظر شخصیمو گفتم.

به هر حال موفق باشید :)

مثل شما یک نفر دیگه همین سوال رو کرد و من جوابش رو دادم -- سری به پست اول بزنید تا پاسخم رو بخونید. مطمئنم دوست داران زبان های سطح پایین، این روش ها رو دوست دارن. اصلش می خواستم که این برنامه در زبان C نوشته بشه، اما خب گفتم چون این بخش از تالار همچنان مربوط به زبان ++C میشه، نام ++C رو هم کنار C قرار بدم. این کارها برای برنامه نویسان زبان های سطح پایین پیچیده به نظر نمیرسه -- بلکه با مزه هست.

#target
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 00:00 صبح
بعد از مدت ها اومدم اینجا
این تاپیکو هم نگاهی کردم ی چیزایی نوشتم . البته کار پیش اومه وقت نداشتم ور برم شد 79 خط . هزار تا هم میشه خب !

#include <stdio.h>
#include <stdlib.h>
int Ref1 = 80;
void PrintChar(char Ch)
{
printf("%C" , Ch);
return;
}
int F1(int X)
{
int Temp = 1;
for (int i = 0 ; i < 7 ; i++)
Temp = Temp << 1;
int Temp2 = 1;
while(Temp2 != 8)
Temp2 = Temp2 << 1;
int TestInt = Temp | Temp2;
TestInt = TestInt | 16;
if (X != TestInt - 1)
return Ref1;
else
return TestInt;
}
void F2(int X)
{
PrintChar((char)X);
PrintChar(0x72);
PrintChar(0x6C);
PrintChar(0x64);
PrintChar(0x21);
}
int main()
{
Ref1 += 7;
int FirstChar = 0x00000000; //
FirstChar = FirstChar | 0x00000048;
char* Temp ;
Temp = (char*) &FirstChar;
PrintChar(*Temp);
char HoldE = -1;
int X = 0x0000007F;
while(HoldE & 8)
{
HoldE = HoldE & X;
X = X >> 1;
}
HoldE -= 2;
HoldE = HoldE | 0xFFFF0060;
Temp = (char*) &HoldE;
PrintChar(*Temp);
PrintChar((*Temp) + 7);
int Number = 0;
for(int i = 0 ; i < 100 ; i++)
Number += 1;
Temp = (char*) &Number;
PrintChar((*Temp) + 8);
Number = 0;
char* U = "Hello";
int Rnd = rand();
if(Rnd < 0)
printf("%s" , U);
else
Rnd = RAND_MAX - Rnd;
if (Rnd <= 0)
printf("Hello World") ;
else if (Rnd)
printf("%c" , 111);
Number++;
Number = Number << 5;
Temp = (char*) &Number;
PrintChar((*Temp));
Number = 0;
for (int i = 0 ; i <= Ref1 ; i++)
Number = F1(i);
Temp = (char*) &Number;
PrintChar((*Temp));
F2(0x6F);
}

(while(c=1) printf(cpp=0
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 01:25 صبح
بعد از مدت ها اومدم اینجا. این تاپیکو هم نگاهی کردم ی چیزایی نوشتم . البته کار پیش اومه وقت نداشتم ور برم شد 79 خط . هزار تا هم میشه خب !
سلام.
ممنون از اهمیتی که به مسابقه دادید و از مونده شدنش در تاریکی جلوگیری کردید!

دوستان عزیز، اگر کامپایلرتون کدهای ایشون رو کامپایل نمی کنه، به این دلیله که ایشون از سبک C99 در حلقه های for استفاده کردن; برای حل این موضوع، سه متغیرهای i که در حلقه for تعریف شدن رو یک خط بالاتر از این حلقه تعریف کنید.

همگی موفق باشید.

حامد مصافی
سه شنبه 24 تیر 1393, 17:48 عصر
این تاپیک هم تبدیل به یک چت‌روم شد. از همین رو تاپیک قفل میشه. این دفعه برای کسی جریمه صادر نکردم اما در صورتی که باز چنین تاپیک‌هایی ببینم برای تمامی افرادی که off-topic‌ ارسال کردند جریمه صادر خواهم کرد.