PDA

View Full Version : مشکل در نصب شیرپوینت 2013

Ariaee.Tahereh
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 16:09 عصر
با سلام به همه دوستان
من میخواهم شیرپوینت 2013 در مد آفلاین نصب کنم تمامی فایلهای Requirement را دانلود کردم برای نصب ولی چند تا فایل آپدیت برای Server 2012 هم وجود دارد که پسوندشان MSU میباشد و باید با wsus همان ویندوز آپدیت مایکروسافت نصب کرد من خیلی سرچ کردم و از طریق Command dism.exe هم راه حل وجود دارد در این لینک (http://blogs.technet.com/b/askcore/archive/2011/02/15/how-to-use-dism-to-install-a-hotfix-from-within-windows.aspx)موجود هست ولی با پیغام خطا مواجه میشوم دوستان چطور فایلهای msu را نصب کنم کلافه شدم انقدر سرچ کردم وهمه راهها را امتحان کردم :عصبانی++:

Ghafarnia
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 11:20 صبح
با درود

روش کار همانطوری هست که خودتان توضیح دادید (DISM)، لطفا جهت بررسی بیشتر خطایی که با آن مواجه می شوید را ارسال نمایید. بنده ماه پیش دقیقا با استفاده از همین روش ها توانستم SharePoint را به صورت Offline نصب نمایم.

موفق باشید

Ariaee.Tahereh
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 12:23 عصر
سلام ومتشکرم از توجه تون

بله من تعداد فایلهای که برای پیش نیاز باید نصب کنم نصب کردم ولی در مورد فایلها با پسوند msu به مشکل برخورد کردم مثل فایل Windows6.1-KB2506143-X64.MSU خوب این فایل را با استفاده از cmd وتایپ دستور

Expand –F:* c:\Windows6.1-KB2506143-X64.MSU c:\temp در پوشه temp به صورت extarct ایجاد شد و من فایل cab. را برای نصب فایل msu با استفاده از دستور زیر نصب کردم

DISM.exe /Online /Add-Package /PackagePath:c:\temp\Windows6.1-KB2506143-X64.cab

متاسفانه به Error برخورد کردم error 775 که نمیدونم مشکل در اجرای دستورهاست یا ؟؟متشکرم :افسرده:

Ghafarnia
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 11:12 صبح
با درود

لطفا به لینک ذیل نگاه کنید، من این روش رو هم تست کردم و جواب گرفتم.
http://support.microsoft.com/kb/934307

موفق باشید

Ariaee.Tahereh
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 15:32 عصر
مهندس سلام و ممنون از توجه تون والا من این مراحلم رفتم که پیغام خطا میدهد و میگوید برای نصب از DISM.exe استفاده کنید

Ghafarnia
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 15:38 عصر
با درود

من می توانم به سرور شما دسترسی به صورت Team Viewer داشته باشم که باهم این مشکل را بررسی کنیم؟
ghafarnia@gmail.com

موفق باشید

Ariaee.Tahereh
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 21:37 عصر
با سلام به همه دوستان طبق فرمایش مهندس غفارنیا سرور موردنظر برای راه اندازی شیرپوینت 2013 از Edition Windows server 2012 R2 DataCenter بود که باتوجه به نصب پیش

نیازهای شیرپوینت با کامندهای DISM.exe دچار مشکل میشدیم و error 775 دریافت میکردیم نتیجه گیری :باید از ویندوز سرور 2012 بدون R2 استفاده کنیم و پیش نیازها را نصب کنیم .

امیدوارم دوستان اگر مشکلی داشتن از این تجربه استفاده بفرمایند مهندس غفارنیا اگر موردی از قلم افتاد ممنون میشوم اطلاح بفرمایید :لبخندساده: