PDA

View Full Version : دریافت اطلاات این فرم با php

gilar1360
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 20:22 عصر
با سلام من زیاد با php آشنا نیستم لطفا راهنمایی کنید
من یک فرم دارم با یه سری متغیر که می فرستمش به یک صفحه دیگه

<form action="<?php echo $action; ?>" method="post" enctype="application/x-www-form-urlencoded">
<input class="button" type="image" name="submit" src="http://images.paypal.com/images/x-click-but6.gif" border="0" alt="<?php echo JText::_('Pay'); ?>" />
<input type="hidden" name="api" value="<?php echo $api ;?>" />
<input type="hidden" name="amount" value="<?php echo $amount ;?>" />
<input type="hidden" name="redirect" value="<?php echo $redirect; ?>" />
</form>
اون صفحه یک عدد به من برمیگرونه
حالا من می خواهم ابن عدد دریافت کنم باید چی جوری ابن عدد را دریافت کنم

mohsen6500
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 20:41 عصر
سلام
این اصلا معلوم هست به کجا میخواد ارسال بشه؟
اکشن فرمت رو باید بدونی
بعد توی صفحه موردنظرت میری و چک میکنی که مقدار مورد نظرت ارسال شده یانه
مثلا :

<?php isset($_POST['api']&&($_POST['amount'])&&$_POST['redirect']){ echo $_POST['api'].' - '.($_POST['amount']).' - '.$_POST['redirect']; }?>
حالا منظورت از عدد چیه؟!!!!!
بعدشم خیلی از PHP سردرنمیاری واسه چی میخوای؟!

gilar1360
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 08:15 صبح
با تشکر از شما آقای mohsen6500 (http://barnamenevis.org/member.php?162484-mohsen6500)
ببین من همه اینها را تعریف کردم action را بالای فرم تعریف شده که به درگاه پی لاین وصل می شه پس از ارسال فرم اون میاد یه id_get(همون عددی که منظورم بود) بهم میده که من می خواهم این عدد را بر روش عملیاتی که می خواهم انجام بدهم زیاد هم php بلد نیستم میخواهم ببینم این عدد را چگونه از این صفحه دریافت کنم
با تشکر

leaping
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 09:42 صبح
با تشکر از شما آقای mohsen6500 (http://barnamenevis.org/member.php?162484-mohsen6500)
ببین من همه اینها را تعریف کردم action را بالای فرم تعریف شده که به درگاه پی لاین وصل می شه پس از ارسال فرم اون میاد یه id_get(همون عددی که منظورم بود) بهم میده که من می خواهم این عدد را بر روش عملیاتی که می خواهم انجام بدهم زیاد هم php بلد نیستم میخواهم ببینم این عدد را چگونه از این صفحه دریافت کنم
با تشکر
دوست عزیز در این مورد شما می بایست از Curl استفاده کنید و از همین بابت هم خود پی لاین مستندات مناسبی رو برا اتصال بهش تعبیه کرده که میتونی از همونا استفاده کنی
بعد هم برای ذخیره عددهای برگشتی(تراکنش های موفق و نا موفق) خیلی ساده می تونید از بانکهای اطلاعاتی و ... استفاده کنید.

gilar1360
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 11:08 صبح
دوست عزیز در این مورد شما می بایست از Curl استفاده کنید و از همین بابت هم خود پی لاین مستندات مناسبی رو برا اتصال بهش تعبیه کرده که میتونی از همونا استفاده کنی
بعد هم برای ذخیره عددهای برگشتی(تراکنش های موفق و نا موفق) خیلی ساده می تونید از بانکهای اطلاعاتی و ... استفاده کنید.
با تشکر از شما میشه یه نمونه کد برام بزارید که کدی که سایت پی لاین پاس می ده را دریافت کنم با curl به چه شکل میشه دربافتش کرد
مشکلی که مستندات پی لاین داره اینه که همه اطلاعات را با توابع پیاده سازی کرده و هیج نمونه مثالی که اطلاعات را با فرم پاس بده به پی لاین من ندیدم .
من می خواهم کاربر با کلیک بر روی این فرم (با یه سری فیلد hide) اطلاعات را بفرسته به پی لاین که در دریافت خروجیش به مشکل برخوردم
اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید ؟

gilar1360
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 21:31 عصر
دوستان راهنمایی کنند

leaping
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 21:55 عصر
با تشکر از شما میشه یه نمونه کد برام بزارید که کدی که سایت پی لاین پاس می ده را دریافت کنم با curl به چه شکل میشه دربافتش کرد
مشکلی که مستندات پی لاین داره اینه که همه اطلاعات را با توابع پیاده سازی کرده و هیج نمونه مثالی که اطلاعات را با فرم پاس بده به پی لاین من ندیدم .
من می خواهم کاربر با کلیک بر روی این فرم (با یه سری فیلد hide) اطلاعات را بفرسته به پی لاین که در دریافت خروجیش به مشکل برخوردم
اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید ؟
دوست عزیز توابعی که در پی لاین تعریف شده همون curl هست.فرستادن مقادیر به صورت فرم هیدن یک باگ امنیتی بزرگ برای خدمات شما محسوب میشه دوست گرامی
حدالقمدور اگر دانش این کار رو دارید از توابع پیش فرض خود پی لاین استفاده کنید

cpuram
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 22:28 عصر
دوستان راهنمایی کنند

من راهی غیر از مستندات خود پی لاین بلد نیستم.