PDA

View Full Version : مبتدی: اضافه کردن قابلیت اعلان کارهای روزانه هر پرسنل در فرم اصلی برنامه مربوط به هر پرسنل

dehqhani
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 11:54 صبح
سلام

من دارم یه برنامه برای مدیریت پرسنل شرکتمون مینویسم و تا الان به انتهای کارم رسیدم ولی نمیدونم چطور باید این قابلیت رو به برنامم اضاف کنم که بتونه بصورت خودکار کارهایی که مدیرشرکت در طول اون روز به اون ارجاع داده رو از بانک بخونه و به صورت یه لیست به اون نشون بده

با زبان سی شارپ و sqlserver

امیر مهرشاد
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 22:05 عصر
اینکه خیلی سادست یه سلکت بزار توی تیبلی که مربوط به کارهای مدیر هست نهایتا 100 تا کار که پنجاه تاشم بعیده خب تایمرتم بزار روی 5 دقیقه که هر بار سکتشو از کار های مدیر بگیره تمااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااام:لبخند:

dehqhani
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 06:21 صبح
امکانش هست بیشتر برام توضیح بدین

behnam-soft
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 17:33 عصر
اصلا چرا از تایمر و ... استفاده کنی ؟ اگر منظور شما اینه که مدیر بتونه کاری رو به کارمندش ارجاع بده، خب برای این کار، یه دکمه رفرش بذار تو صفحه کارمند، که هر بار زدش، بره از جدول مربوطه سلکتی رو انجام بده که بهش ارجاع داده شده. همینطور وقتی کارمند نامه ای رو بست یا بایگانی کرد، ایونتش رو ربط به به کلیلک دکمه رفرش.

امیر مهرشاد
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 08:54 صبح
اصلا چرا از تایمر و ... استفاده کنی ؟ اگر منظور شما اینه که مدیر بتونه کاری رو به کارمندش ارجاع بده، خب برای این کار، یه دکمه رفرش بذار تو صفحه کارمند، که هر بار زدش، بره از جدول مربوطه سلکتی رو انجام بده که بهش ارجاع داده شده. همینطور وقتی کارمند نامه ای رو بست یا بایگانی کرد، ایونتش رو ربط به به کلیلک دکمه رفرش.

دوستمون گفت بصورت اتومات اینکه شما میگی میشه دستی

امیر مهرشاد
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 09:01 صبح
امکانش هست بیشتر برام توضیح بدین

اون تیبل داری مثلا بنام تیبل ارجاع به مدیر

کارش اینه که کلیه ارجاعات ارسالی به ایشون رو باید در خودشد ذخیره کنه

شامل ردیف - شرح ارجاع - شماره ارجاع یا پیگیری - تاریخ ارجاع - آدرس ذخیره نامه (اگر از سرور یا ذخیره خارج از بانکت استفاده میکنی) اولویت فوری - اولویت عادی و ...
میتونی کارهای قشنگ تری هم انجام بدی خواستی اونم میگم

خب اول باید تاریخ جاری رو بدست بیاری که امروز چندمه و برنامت توی همون سلکتی که گفتم بیاد تمام ارجاعاتی که مربوط به تاریخ امروز هست رو از بانک بخونه و توی یک گرید یا ... بمدیریت نمایش بده و مدیر روی هر کدوم کلیک کرد اون نامه براش باز بشه :لبخند: