PDA

View Full Version : سوال: گزارش گیری در C#

aminss
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 18:59 عصر
سلام دوستان

من با C# یک برنامه نوشتم الان برای گزارش گیری دچار مشکل شدم
البته برنامه من جوریه که نیاز به اطلاعات قبلی ندارم یعنی هر بار اطلاعات رو وارد میکنم و و گزارش میگیرم اطلاعات قبلی دیگه برام مهم نیست(یعنی باید اطلاعات رو اپدیت کنیم روی دیتابیس)
به چند دلیل
1- انتخاب دیتابیس(کدوم دیتابیس رو انتخاب کنم؟)
2- با هیچ کدوم از دیتابیس ها اشنا نیستم
3- ایجاد ارتباط c# با دیتابیس

لطفا ساده ترین راه رو بهم پیشنهاد بدید
با تشکر

امیر مهرشاد
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 21:51 عصر
بنظر من بهترین دیتابیس برای همه همین sql باشه حالا نسخه هاش بسته به نیازت انتخاب کن اگر اطلاعاتت زیاد نیست حتی اونا رو میتونی توی یک فایل تکس یا ... ذخیره کنی و برای اینکه پر نشه (حجمش خیلی بالا نره) در رویداد خروج از برنامت اون فایل تکستو پاک کنی نمیخوای پاک نکن یه تکس جدید با تاریخ همانروز ایجاد کن
تکنولوزی های مختلفی برای ارتباط سی شارپ با دیتابیس هست سریعشو میخوای ling و یکی دیگه ado که خیلی ساده تره و راحت خواستی پ بده تا تمام 4 عمل اصلیشو برات بزارم نترس سخت نیست 4 خط کده :لبخند:
موفق باشید:چشمک:

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 13:46 عصر
چون اطلاعات آپدیت میشن ، اگر من باشم از فایل XML استفاده میکنم. حتی اگر نیاز باشه اطلاعات رو رمزنگاری هم میکنم.

aminss
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 19:37 عصر
چون اطلاعات آپدیت میشن ، اگر من باشم از فایل XML استفاده میکنم. حتی اگر نیاز باشه اطلاعات رو رمزنگاری هم میکنم.

خب میشه یکم بیشتر توضیح بدید که اگر بتونم انجامش بدم؟؟؟

aminss
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 19:38 عصر
بنظر من بهترین دیتابیس برای همه همین sql باشه حالا نسخه هاش بسته به نیازت انتخاب کن اگر اطلاعاتت زیاد نیست حتی اونا رو میتونی توی یک فایل تکس یا ... ذخیره کنی و برای اینکه پر نشه (حجمش خیلی بالا نره) در رویداد خروج از برنامت اون فایل تکستو پاک کنی نمیخوای پاک نکن یه تکس جدید با تاریخ همانروز ایجاد کن
تکنولوزی های مختلفی برای ارتباط سی شارپ با دیتابیس هست سریعشو میخوای ling و یکی دیگه ado که خیلی ساده تره و راحت خواستی پ بده تا تمام 4 عمل اصلیشو برات بزارم نترس سخت نیست 4 خط کده :لبخند:
موفق باشید:چشمک:
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید و اون 4 خط کد رو بهم بگید :لبخند:

Saeed-CANcel
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 23:53 عصر
XML بهترین روشه برای پروژت.....