PDA

View Full Version : سوال: دفتر معین

amirfox14
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 14:05 عصر
سلام دوستان . بنده یه دفتر روزنامه برای ثبت اطلاعات مالی یک شرکت در اکسس میخواستم که شامل حساب های کل - حساب های معین - تراکنش های مالی رو حساب های معین باشد . خیلی نمیخوام حرفه ای باشه در حد یه تمرین کلاسی . کسی میتونه کمکم کنه ؟

amirfox14
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 20:55 عصر
یه مسلمون پیدا نمیشه؟

RESMAILY
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 18:34 عصر
به نام خدا
با سلام. سوال شما مشکل دارد. معلوم است که یا مثل من خیلی از حسابداری سررشته ندارید و یا اینکه تا بحال برنامه حسابداری ندیده اید!
اجمالا اگر یک برنامه حاضر و آماده می خواهی که هیچ! ولی اگر طالب راهنمایی هستی بدان که در ساده ترین شکلٰ یک جدول برای ثبت کد های حساب ها و یک جدول هم برای آنچه که شما دفاتر کل و معین و ریزمعین بخواهی لازم است و والسلام. سپس این نحوه استخراج اطلاعات است که به شما گزارش مورد انتظار تان(در هر زمینه) را فرهم می کند. حالا اگر این حرف چیزی دستگیرت شد که هیچ! ولی اگر سوال داری باید بدانیم که شما در حسابداری و برنامه نوشتن تو چه مرحله هستی تا بشود کمک کرد.
این هم از مسلمون!:چشمک:

MMR_1234
یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 07:28 صبح
به نام یکتای هستی
من برای ساخت دفتر معین برای کارگاه بافت فرش از بخشهای زیر استفاده کردم
اولاً میخواستم بدونم دست هست
دو میخوام مثلاً اگر برای هر فرشی که بافته میشه بخوام پولهای پرداختی رو بصورت کلی بدست بیارم تا بتونم قیمت فروش رو پیدا کنم راهی وجود داره

MMR_1234
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 06:47 صبح
از دوستان کسی نظری نداره راهنمایی کنه

RESMAILY
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 18:05 عصر
به نام خدا
با سلام. به به از این نمونه!
به هرحال یک راه حل کلی برای هر مسئله اینچنینی.
فرض کن نمی خواهی با کانپیوتر این کاررا بکنی. اگر بخواغهی بصورت دستی و روی کاغذ محاسبه ات را انجام دهی چه باید بکنی؟ راه حل یا فرمول یا هرچه که باید بنویس.(تایپ کن!):تشویق:

MMR_1234
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 06:43 صبح
بهبه از این راهنمائی خیلی خوب
دوست خوب با این همه راهنمائی نمیدونم چه جوری این کار رو انجام بدم
اگه راهکاری داری ارائه کن