PDA

View Full Version : GLsetup

c3d_lover
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 13:45 عصر
با سلام
کسی میتونه بگه که من از کجا می تونم نسخه کامل glsetup رو که با xp همخوانی داشته باشه رو پیدا کنم؟

Anti_Evil
دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 09:38 صبح
به طور کلی دیگه استفاده از GLSetup پیشنهاد نمیشه ... این پروژه کم کم داره فراموش میشه ...

یه توصیه: زیاد رو این مسئله ، یعنی ساپورت کارت های گرافیکی قدیمی تر دقت نکن ... محدودیت های قدیمی از بین رفته ...

با تشکر،
هادی

Anti_Evil
دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 09:40 صبح
فکر می کنم GLSetup 1.0.0.121 نسخه ای بود که من استفاده می کردم ... با XP هم فکر می کنم سازگار بود.

c3d_lover
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 21:07 عصر
من یه برنامه با opengl نوشتم که تو یه سیستم با سرعت پایین100% cpu usage و تو یه سیستم دیگه با سرعت خوب و 15% cpu usage کار میکنه حتی با اینکه درایور هر دو نصب میشه . حالا فکر میکنید مشکل کار کجاست؟:متفکر: :گیج:

Anti_Evil
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 07:42 صبح
مطمئنا اپن جی ال که مشکلی نداره ... :چشمک:

1- آخرین نسخه درایور سازگار با کارت گرافیک رو از سایت مورد نظر دانلود کن.
2- پروژکت خودتو یا آپلود کن و یا اون قسمتی که مشکل داره یا فکر میکنی مشکل از اونجاست اینجا بنویس تا دوستانی که تخصص دارن جواب بدن.

با تشکر،
هادی

c3d_lover
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 21:25 عصر
:تشویق: آخه مرد مومن من هم بخاطر راه حل اول پیشنهادی شما پی glsetup می گشتم. چون بخاطر تعداد استفاده کننده معلوم نیست که میزبان چه کارتی استفاده میکنه!
در مورد پیشنهاد دوم هم فکر نمی کنم مربوط به مشکل کد باشه. فکر میکنم علت اینه که در بعضی سیستم ها بصورت نرم افزاری اجرا میشه در صورتی که باید سخت افزاری باشه.