PDA

View Full Version : شكايت از سايت

ardalanmilan
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 15:13 عصر
با سلام به نظر بنده كه فقط يه ماهه تو اين سايت عضوم اينه كه اين سايت هيچگونه مسئول خبره و كار بلدي نداره و هيچي حاليشون نيست و از زبان هاي برنامه نويسي چيزي حاليشون نيست فقط در حد ادعا هستش و به فكر پولن تا محصولاتشونو به مردم قالب كنن من دو سوال اينجا دادم هنوز جوابي نگرفتم به همه سوالاي دوستان كه نگاه ميكنم همشون فوقش از پنج تا پاسخ نفوذ نكرده متاسفانه من تو خيلي از فروما عضو هستم اونجا وقتي يه سوال ميكني نزديك به صدتا پاسخ تو يه روز بهت ميدم
واقعا متاسفم

***BiDaK***
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 15:28 عصر
به همه سوالاي دوستان كه نگاه ميكنم همشون فوقش از پنج تا پاسخ نفوذ نكرده متاسفانه من تو خيلي از فروما عضو هستم اونجا وقتي يه سوال ميكني نزديك به صدتا پاسخ تو يه روز بهت ميدم

مثال بیار واسه حرفت...هم واسه اون 5تا پاسخ و هم واسه اون صد تا پاسخ. تا هم پاسخ ها و سوالات بررسی بشه و هم سطح علمی فروم ها

فرزند کوروش
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 08:44 صبح
:قهقهه:
دوست گرامی فکر نمیکنم شما در سطحی باشی که بخوای در مورد دانش دوستان نظری بدی این یک!
دو: بنظرت با پنج تا جواب،پرسش کننده به راه حل خودش بررسه بهتره؟ یا با صد تا جواب و هیچ راه حلی؟
اگر هم شما به جوابت نرسیدی بخاطر سطح علمی خودت هست که نتونستی با جوابهای دیگر همکاران قانع بشی(شاید هم از اون دسته هستی که لقمه آماده میل میکنی)

cpuram
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 10:27 صبح
اینجا همه مثل شما میان جواب بگیرن و اگه تونستن کمک میکنن مزدی هم درکار نیست که بگید برای پوله حتی کسانی که اینجا سفارش پروژه میدن تاپیکشون حذف یا قفل میشه.
یه گزینه ای بالای سایت هست که بهش میگن جستجو سوالای قبلا پرسیده شده رو اونجا پیدا میکنید.
خود شما چقدر کمک کردید؟
اگه جای دیگه بهتره و زودتر به جواب میرسید چرا اونجا نمیرید تو ریاضی یک قضیه داریم به نام قضیه حمار اونو مطالعه کنید.

ایلیا آخوندزاده
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 14:30 عصر
خوب معلومه که سایت به درد نخوریه البته برای کسایی که دانش ندارن و کارشون ولگردی تو اینترنته. شما اگه دو کلاس سواد داشتی و از برنامه نویسی چیزی سرت می شد ، هیچ وقت این پست رو نمی ذاشتی بازم یادآور می شم که تو این سایت متخصص هایی هستن که شما نمی تونی حتی به خاک زیر پاشون برسی. پیش نهاد من به شما اینه که به سایت های کودکانه و قصه و لالایی سری بزنی فک کنم به دردت بخوره.
:قهقهه:

ایلیا آخوندزاده
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 14:32 عصر
من از همکاران عزیز به خاطر بی فکری این کاربر پوزش می طلبم.
:افسرده:

omidabedi
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 14:38 عصر
اقا استارتر تاپیک رفتتش دیگه نمیاد واسه همه هم معلوم هست که ایشون چ کسی هستند شما چرا هی تاپیک رو بالا میاری هی جواب میدی!!

تاپیک باید پاک بشه بدتر میاریدش بالا
!

MMSHFE
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 17:08 عصر
دوست عزیز، اگه گلایه ای دارین با سند و مدرک و لینک پرسش بی پاسخ خودتون به مدیران ارشد سایت گزارش بدین. اینجا جای تاپیک فاقد ارزش علمی نیست. ضمناً هیچکس اینجا مجبور نیست به شما یا هر فرد دیگری جواب بده. تاپیک بسته شد.