PDA

View Full Version : نرم افزار مشابه MobiOne Studio

homa189
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 14:06 عصر
با سلام
به دلیل سادگی محیط برنامه نویسی و اینکه با برنامه نویسی موبایل آشنایی نداشتم بعد از تحقیقات بسیار این نرم افزار (MobiOne Studio) را پیدا کردم
متاسفانه این برنامه رایگان نیست و هیچ سریال یا کرکی هم واسش پیدا نکردم
در صورتی که کسی نرم افزار مشابهی سراغ داره لطفا دریغ نفرمایید
یا اینکه حداقل درباره فعال سازی این نرم افزار کمک بفرمایید.

از دوست با معرفتی که تاپیک قبلی که درباره همین موضوع بود را هم پاک کردن خیلی خیلی تشکر می کنم.
اصلا توقع نداشتم بجای اینکه پاسخم را بدید ، کاملا خودجوش بیایید تاپیک را حذف کنید
حداقل دلیل این کار را میگفتید!!!!

این هم بگم که نرم افزارها و سایتهای رایگان زیادی وجود دارند که به راحتی میشه باهاشون کارمو راه بندازم اما بزرگترین مشکل من اینه که میخوام از طریق یک سایت فایل آپلود کنم کدهاش هم کلا تحت وب هست و مشکلی روی مرورگرهای معمولی نداره اما با برنامه هایی که با اون سایتها (مثل appsgeyser.com) ساخته میشه امکان دسترسی به فایلهای کاربر وجود نداره و نمیشه تصاویر را آپلود کرد!
من سعی کردم با کدهای اچ تی ام ال و جاوا اسکریپت کل برنامه را طراحی کنم اما مشکلم فقط با اجازه دسترسی به فایلها و آپلود هستش!
این لینک دانلود نسخه 15روزه این برنامه است: http://www.genuitec.com/mobile/download.html
(با نسخه 15روزه نمیشه برنامه بدون محدودیت ساخت. نام و اطلاعات شرکتش رو بالای برنامه های اندرویدیتون قرار مدیه و این خیلی بده!)
نرم افزار جالبیه حتی میشه برنامه ios هم باهاش درست کرد!

همون طور که گفتم من تخصصی در زمینه برنامه نویسی موبایل ندارم اما با vb.net , asp.net , sql server و طراحی صفحات وب تقریبا آشنایی خوبی دارم و فقط میخوام سایتی رو که برای موبایل طراحی کردم از طریق یک برنامه اندرویدی مخصوص خودم بهش وصل بشم و بقیه کارها رو با جاوا اسکریپت و ایجکس و ... انجام بدم. این کار با مرورگر خود اندروید کاملا امکانپذیره و امکان آپلود فایل هم وجود داره اما من میخوام یکم برنامم اختصاصی تر باشه.
دوستان باز هم خواهش میکنم در مورد این نرم فزار یا مشابهش کمکم کنید. خیلی بهش احتیاج دارم. خیلی برام حیاتیه!
http://www.genuitec.com/mobile/download.html

مدیر عزیز اگر خواستی حذف کنی دلیلش را برام پیام بده! لطفا..!
مدیر عزیز اگر خواستی حذف کنی دلیلش را برام پیام بده! لطفا..! لطفا..! لطفا..!

parvizwpf
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 14:19 عصر
شما اگه cross platform میخواهید کار کنید برید سراغ xamarin که متاسفانه یا خوشبختانه کرک و پچس هم پیدا میشه.

homa189
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 14:37 عصر
شما اگه cross platform میخواهید کار کنید برید سراغ xamarin
ممنون از توجهتون. اگه میشه لینک دانلود و یه آموزش اولیه اگر ازش سراغ دارید بهم معرفی کنید.
البته من دنبال یه چیز بسیار ساده تر هستم چون کار زیادی باهاش ندارم. فکر کنم اینی که معرفی کردید با سی شارپ باشه..:ناراحت:

برید سراغ xamarin که متاسفانه یا خوشبختانه کرک و پچس هم پیدا میشه.
متاسفانه یا خوشبختانه که به نظر میاد تا به حال بیشتر ماها از چنین نسخه هایی استفاده می کردیم و احتمالا خواهیم کرد..! :چشمک:

rubiks.kde
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 14:52 عصر
مدیر عزیز اگر خواستی حذف کنی دلیلش را برام پیام بده! لطفا..! لطفا..! لطفا..!

دوست عزیز من دلیل رو ذکر کردم چرا پاک شده و در محل تاپیک عنوان شده.
متاسفانه مشکل ما اینه که بدون اینکه ببینیم کجا چه قوانینی داره میریم و طبق قوانین خودمون رفتار میکنیم.

دوست عزیز در خواست کرک و ... خلاف قوانینه.

parvizwpf
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393, 14:59 عصر
من لینکی نمیدونم سرچ کنید.شما میتونید یه نگاهی هم به مبحث phonegap بندازید.