PDA

View Full Version : سوال: تولید کد فعال سازی بر روی گوشی

mhsmity
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 19:26 عصر
سلام
من می خوام برنامه تحت ویندوز خودم که کارش تولید کد فعال سازی هستش رو
روی گوشی موبایل بریزم و سریع کدهای مشتری رو بگیرم و کد فعال سازی رو تولید کنم. و از همنون جا اس ام اس کنه و یا از طریق ایمیل بفرسته .

حالا واسه رسیدن به این هدف باید چی کار کنم؟

یعنی باید فرمول های تولید کد خودم رو با برنامه نویسی اندروید پیاده سازی کنم ؟
یا راه آسون تر هم هست ؟

ممنون MHSmity

danialafshari
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 21:16 عصر
سلام
من می خوام برنامه تحت ویندوز خودم که کارش تولید کد فعال سازی هستش رو
روی گوشی موبایل بریزم و سریع کدهای مشتری رو بگیرم و کد فعال سازی رو تولید کنم. و از همنون جا اس ام اس کنه و یا از طریق ایمیل بفرسته .

حالا واسه رسیدن به این هدف باید چی کار کنم؟

یعنی باید فرمول های تولید کد خودم رو با برنامه نویسی اندروید پیاده سازی کنم ؟
یا راه آسون تر هم هست ؟

ممنون MHSmity

سلام دوست عزیز
مرسوم ترین راه استفاده از وب هست که با ورود به قسمت Register و دادن اطلاعات کد رو تولید و نمایش و ذخیره میکنه برای این موضوع به بخش وب مراجعه کنید
فکر می کنم با سامانه پیامک هم بشه که بنده اطلاعاتی ندارم
موفق باشید

barnamenevisjavan
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 21:45 عصر
سلام اره دوست عزیز کافیه یه برنامه برای اندروید طراحی کنی و براش یه ورودی بزاری تا کد رو که از طرف گرفتی توش وارد کنی و یه خروجی که کد دریافتی رو با الگوریتمی که ساختی دیکد کنی و نمایش بدی ،دیگه اس ام اس کردن یا ایمیل کردنش هم دلخواهی هستش.
در غیر این صورت جواب مدیر بخش بهتر هستش باید یه سایت طراحی کنی تا عمل فعال سازی خودکار انجام بگیره

mhsmity
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 04:57 صبح
سلام دوست عزیز
مرسوم ترین راه استفاده از وب هست که با ورود به قسمت Register و دادن اطلاعات کد رو تولید و نمایش و ذخیره میکنه برای این موضوع به بخش وب مراجعه کنید
فکر می کنم با سامانه پیامک هم بشه که بنده اطلاعاتی ندارم
موفق باشید

ممنون از جواب شما
ولی من اصلا سر رشته ندارم حالا این وب سایت چطوری باید باشه و کدهای من چه طوری می خوان سایتی اجرا بشن و کد فعال سازی رو تولید کن بماند.
ولی امنیت این سایت چی؟
چه کسانی به غیر از من میتون بفهمند که چی میگزه تو این سایت؟
فکر کنم از لحاظ امنیت و هزینه که فعلا برام داره به صرفه نباشه.

ولی ممنون

mhsmity
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 05:05 صبح
سلام اره دوست عزیز کافیه یه برنامه برای اندروید طراحی کنی و براش یه ورودی بزاری تا کد رو که از طرف گرفتی توش وارد کنی و یه خروجی که کد دریافتی رو با الگوریتمی که ساختی دیکد کنی و نمایش بدی ،دیگه اس ام اس کردن یا ایمیل کردنش هم دلخواهی هستش.
در غیر این صورت جواب مدیر بخش بهتر هستش باید یه سایت طراحی کنی تا عمل فعال سازی خودکار انجام بگیره

سلام
این همه شبیح ساز که این رو این، و اون روی این نصب میشه و با شبیح سازی فعلان کار رو انجام میده ، خدایش چه دنیای داره .
یعنی الان یه شبیح ساز برنامه های وابسته به .Net موجود نیست که روی سیستم عامل اندروید نصب بشه و برنامه کامپیوتری رو اجرا کنه ؟؟ ؟؟

برنامه نویسی اندروید:
1- اگه بخوام شروع کنم با همین سی شارپ خودمون بنویسم اجرا میشه ؟
2- یا باید برم دنبال برنامه خاصی تا اندروی برنامه نویسی کنم ؟ اگه اره این برنامه چی باید باشه؟
3- اگه من طرز تهیه کدمشتری و کد فعال سازی رو شرح بدم
میشه که معادل اندروید اون رو بنویسد.
مثلا اگر کدهای زیر رو در نظر بگیرن :

System.Security.Cryptography.TripleDESCryptoServic eProvider objDESCrypto = new System.Security.Cryptography.TripleDESCryptoServic eProvider();
MD5CryptoServiceProvider objHashMD5 = new MD5CryptoServiceProvider();
byte[] byteHash, byteBuff;
string strTempKey = strKey;
byteHash = objHashMD5.ComputeHash(ASCIIEncoding.ASCII.GetByte s(strTempKey));
objHashMD5 = null;
objDESCrypto.Key = byteHash;
objDESCrypto.Mode = CipherMode.ECB; //CBC, CFB
byteBuff = ASCIIEncoding.ASCII.GetBytes(strToEncrypt);

MohammadHadi2031
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 06:04 صبح
سلام
شما می توانید با مونو اندروید با سی شارپ برای موبایل برنامه نویسی کنید

به بخش برنامه نویسی اندروید (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?187-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-Android&) این سایت مراجعه کنید

همچنین برای ابزار های مورد نیاز به این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?424975-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-Mono-Android-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2) سر بزنید

اما نمی دانم آیا از این کلاس هایی که شما استفاده کردید پشتیبانی می شود یا نه

danialafshari
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 14:33 عصر
با سلام

ولی من اصلا سر رشته ندارم حالا این وب سایت چطوری باید باشه و کدهای من چه طوری می خوان سایتی اجرا بشن و کد فعال سازی رو تولید کن بماند.
همونطور که عرض کردم این مقوله نیاز به برنامه نویسی تحت وب داره

ولی امنیت این سایت چی؟
چه کسانی به غیر از من میتون بفهمند که چی میگزه تو این سایت؟
این مقوله هم نیاز به برنامه نویسی وب هست و همونطور که در winapp اصولی رو انجام میدیم اونجا هم به همین شکله

فکر کنم از لحاظ امنیت و هزینه که فعلا برام داره به صرفه نباشه.
هزینه زیادی نداره سیستم های رایگانی از جمله PHP و MySQL وجود داره که علاوه بر رایگان بودنشون هاست های ارزونی هم دارن

البته باید قبلش می پرسیدم که گستره ی برنامتون در چه حده
اگر فروش هزار به بالاس بهتره از سایت استفاده کنید و خودتون رو درگیر کد سازی دستی نکنید
ولی اگر زیر هزار هست می تونید از برنامه نویسی اندروید و ارسال کد به صورت دستی استفاده کنید
موفق باشید