PDA

View Full Version : فرستادن درخواست دوستی و تایید کاربر

rezadana
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 23:25 عصر
سلام و خسته نباشید.
من دارم پروژه دانشجویی سیستم شبکه اجتماعی مثل فیسبوک درست میکنم . البته خیلی مبتدی.
لطفا راهنمایی کنید.
چجوری میشه واسه کاربر درخواست دوستی فرستاد و اون هم درخواست منو ببینه و تاییدش کنه باید چجوری اینو درست کنم به نظرتون چ راه حل و پیشنهادی دارید . لطفا اگه نمونه کد دارید بزارید . با تشکر

rezadana
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 13:44 عصر
یکی کمک کنههههههههههههههههههه!!!!!!!! !!!!!!!

kohyar
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 14:03 عصر
دوست عزیز سوال رو خیلی کلی پرسیدی، واسه همین کسی حوصله نمی کنه جواب بده
شما میتونی درخواست های دوستی رو تو یک جدول جداگانه ذخیره کنی بصورتی که مشخصات کاربر درخواست کننده و مشخصات کاربر تائید کننده تو هر رکورد جدول ذخیره بشه.
یک جدول دوستان هم داشته باشی که با آِی دی هر کاربر دوستان ایشون رو تو اون جدول ذخیره کنیبعد از اینکه هر کاربری درخواست دوستی داد یک ایمیل حاوی یک لینک بهمراه آی دی یا نام کاربری شخص ارسال کننده به دریافت کننده ایمیل کنید. البته یادت باشه آدرس صفحه تائید و ثبت درخواست بعنوان دوست هم باید در اون ایمیل باشه
زمانیکه شخص دریافت کننده ایمیل بر روی لینک حاوی اطلاعات فوق تائید می کند به صفحه تائید دوستی و افزودن به لیست دوستان شخص فرستنده ریدایرکت می شود و به لیت دوستان ایشان اضافه می شود.

ardalanmilan
جمعه 02 خرداد 1393, 23:00 عصر
دوست عزیز سوال رو خیلی کلی پرسیدی، واسه همین کسی حوصله نمی کنه جواب بده
شما میتونی درخواست های دوستی رو تو یک جدول جداگانه ذخیره کنی بصورتی که مشخصات کاربر درخواست کننده و مشخصات کاربر تائید کننده تو هر رکورد جدول ذخیره بشه.
یک جدول دوستان هم داشته باشی که با آِی دی هر کاربر دوستان ایشون رو تو اون جدول ذخیره کنیبعد از اینکه هر کاربری درخواست دوستی داد یک ایمیل حاوی یک لینک بهمراه آی دی یا نام کاربری شخص ارسال کننده به دریافت کننده ایمیل کنید. البته یادت باشه آدرس صفحه تائید و ثبت درخواست بعنوان دوست هم باید در اون ایمیل باشه
زمانیکه شخص دریافت کننده ایمیل بر روی لینک حاوی اطلاعات فوق تائید می کند به صفحه تائید دوستی و افزودن به لیست دوستان شخص فرستنده ریدایرکت می شود و به لیت دوستان ایشان اضافه می شود.
اين يه نمونه از اينكه هيچكدوم از مديران سايت چيزي حاليشون نيست و حال و حوصله جواب دادن ندارن

rezadana
شنبه 03 خرداد 1393, 02:39 صبح
سپاس . خودم یه راهی واسش پیدا کردم.