PDA

View Full Version : ویرایش تعداد ستاره و مدت نمایش آگهی های ستاره دار

bftarane
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 01:15 صبح
سلام.
در قسمت ویرایش آگهی های ویژه (سایت آگهی مثل ایستگاه و http://iran-tejarat.com/)

من در یک سایت درج آگهی ویژه قیمت آگهی رو بر اساس مدت زمان نمایش و تعداد ستاره به طور خودکار محاسبه می کنم و حالا یا کارت به کارت یا آنلاین کاربر پرداخت می کنه و آگهیش پس از تأیید ادمین نمایش داده میشه.
حالا برای قسمت ویرایش آگهی موندم آیا باید اجازه ویرایش تعداد ستاره ها یا مدت زمان نمایش رو هم بدم به کاربر یا نه. راستش خیلی پیچیده میشه قضیه به نظرم اگه این کار رو بخوام انجام بدم.
مثلاً کاربر 13 روز آگهیش 4 ستاره بوده و مدت نمایش 3 ماه بوده، حالا پس از گذشت 13 روز می خواد آگهیش بشه 7 ستاره، خوب این مستلزم این هست که مبلغ آگهی هفت ستاره با مدت نمایش جدید محاسبه بشه و مبلغ آگهی 4 ستاره با مدت 13 روز هم حساب بشه و این مبلغ از مبلغ (4 ستاره با سه ماه) کسر بشه و سپس مبلغ به دست اومده از مبلغ هفت ستاره کم بشه

و حالا کاربر این پول رو باید واریز کنه یا اینکه اگه در موجودی داره که از موجودیش کسر بشه، بگذریم از اینکه باید اجازه ندیم تعداد ستاره ها رو کم کنه

من در سایت ایران تجارت یه آگهی پولی دادم و موقع ویرایش اومدم ستاره ها رو بیشتر کردم مثلاً هفت ستاره اومد با همون مبلغ هفت ستاره من رو به درگاه فرستاد یعنی فرضاً الآن آگهی 1 ستاره 25000 تومنی ثبت کردم و 1 ساعت بعد خواستم ویرایش کنم و تعداد ستاره ها رو به هفت ارتقا بدم کاری به مبلغ قبلی نداشت و انگار باید پول دو تا آگهی رو بدم
که من دیگه ادامه رو تست نکردم چون به ازی هر تست مجبور میشدم هزینه بدم.

حالا دوست دارم نظر شما رو بدونم آیا باید پیغام بدم به کاربر که آگهیتون تا پایان مدت انقضاش تعداد ستاره ها و مدت نمایش قابل ویرایش نیست؟ یا نه اجازه ویرایش اینا رو هم بدم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.