PDA

View Full Version : گفتگو: نظر سنجی

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:03 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان، مدتی نمی گذرد که بنده یک سایتی با asp.net طراحی کردم، اما اصلاً نمی دانم از لحاظ قدرت و سرعت و همه جوانب سایت بنده از دید یک برنامه نویس در چه سطحی می باشد، از دوستان خواهشمندم پس از مراجعه به سایت بنده و یک بررسی در نحوه عملکرد نظراتشان مطرح کنند، امیدوارم تا با بیان کردن مشکلات ونقات ضعف کاری بنده به بنده کمک شایانی بکنید، سپاس گزارم.

آدرس سایت : http://Www.SoccerClubs.ir

نام بنده هم محمد می باشد

hamideh530
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:28 عصر
سلام. بابا این که ایراد داره !!!ایرادش رو بگیرین تا ما نظر بدیم دیگه

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:31 عصر
ایراد؟!!!چه ایرادی؟

hamideh530
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:35 عصر
خودتون یه لحظه رفرش کنید!!

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:36 عصر
بله با عرض پوزش یک دو نقطه تو آدرس کم بود.

آدرس : http://Www.SoccerClubs.ir

rezadana
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:56 عصر
باز نمیشه . پیغام خطا میده

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:57 عصر
درست شد؟؟؟

rezadana
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 15:20 عصر
خطا میده هنوز

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 15:26 عصر
میشه بگید چه خطایی؟ برای بنده باز میشه و دوستانم

rezadana
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 16:00 عصر
Object reference not set to an instance of an object.Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 16:07 عصر
دوست عزیز میشه الان تست کنید، ممنون، در کل اتفاق عجیبیه

rezadana
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 16:19 عصر
هنوز همون پیغام خطا رو داره

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 16:21 عصر
مگه میشه آخه، F5 کردین؟

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 17:44 عصر
دوستان منتظر نظراتتون هستما

Babak-Magic
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 22:11 عصر
تبریک میگم دوست عزیز
سایت جالب و خاصی بود
خیلی خوشحالم که سنت شکنی کردین و از طراحی های تکراری استفاده نکردید

SoccerClubs
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 22:24 عصر
خواهش می کنم دوست عزیز، ممنون می شم اگر مشکلی هم داشت عنوان کنید

salmah
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 23:51 عصر
به نظرمن از لحاظ زیبایی که خیلی خوبه. طراحی اش چه قدر وقت گرفت

rezadana
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 01:26 صبح
سلام .خسته نباشید . سایت زیبایی هست فقط بکگراند هدرتون(تصویر پشت اسلایدشو) زیاد جالب نیست و یه کم حالت بدی داره . اگر یه تصویر ملایم تر بندازید شکیلتر میشه. موفق باشید.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ
www.rezalynda.rzb.ir

SoccerClubs
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 01:31 صبح
ممنون از تعاریف شما، چشم بهش توجه بیشتری می کنم، تا اینجا بیشتر هدفم کارایی بود، امید وارم اگر مشکل فنی هم هست بهم هشدار بدید، ممنونم

SoccerClubs
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 02:34 صبح
ممنون از تعریف شما، طراحیش حدوداً یک ماه

SoccerClubs
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 02:35 صبح
به نظرمن از لحاظ زیبایی که خیلی خوبه. طراحی اش چه قدر وقت گرفت

ممنون از تعریف شما، طراحیش حدوداً یک ماه

SoccerClubs
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 14:04 عصر
دوستان اگه لطف کنن از لحاظ فنی هم یه بررسی بکنن ممنون میشم، منتظر راهنماییهاتون هستم

Babak-Magic
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 21:19 عصر
اینطور که بنظر میاد باید تا جایی که میشه از ثبت نام چند نفر با یک ای پی در سایتتون جلوگیری کنید
البته اگر سیاست سایتتون رو درست متوجه شده باشم

SoccerClubs
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 22:03 عصر
اینطور که بنظر میاد باید تا جایی که میشه از ثبت نام چند نفر با یک ای پی در سایتتون جلوگیری کنید
البته اگر سیاست سایتتون رو درست متوجه شده باشم

بله درسته، اما فعلاً راحتی کاربر برای آشنایی با محیط در نظر گرفته شده، در آینده حتما ً گرفتن آی پی و ارسال ایمیل فعال سازی را اضافه خواهم کرد، ممنونم از راهنماییتون، مشکلات را حتماً گوش زد کنید تا از راهنمایی های شما اساتید استفاده کنم، ممنونم

night-wolf
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 00:28 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان، مدتی نمی گذرد که بنده یک سایتی با asp.net طراحی کردم، اما اصلاً نمی دانم از لحاظ قدرت و سرعت و همه جوانب سایت بنده از دید یک برنامه نویس در چه سطحی می باشد، از دوستان خواهشمندم پس از مراجعه به سایت بنده و یک بررسی در نحوه عملکرد نظراتشان مطرح کنند، امیدوارم تا با بیان کردن مشکلات ونقات ضعف کاری بنده به بنده کمک شایانی بکنید، سپاس گزارم.

آدرس سایت : http://Www.SoccerClubs.ir

نام بنده هم محمد می باشد

با سلام
سایت خوبیه زیبا طراحی شده ....
فقط من یه ' گذاشتم اررور داد شاید زیاد مهم نباشه اما خب به هرحال باید پیشگیری بشه کلا اررور نده
شما این سایت رو تنهایی کار کردید ؟؟ یعنی کد نویسیش ؟؟ کار با DB و طراحیش ؟ کلا 1 ماه طول کشید ؟؟؟ یا جدا جدا هر کس کاری کرده ؟؟؟
درکل قشنگه .. بهتون تبریک میگم

SoccerClubs
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 02:33 صبح
با سلام
سایت خوبیه زیبا طراحی شده ....
فقط من یه ' گذاشتم اررور داد شاید زیاد مهم نباشه اما خب به هرحال باید پیشگیری بشه کلا اررور نده
شما این سایت رو تنهایی کار کردید ؟؟ یعنی کد نویسیش ؟؟ کار با DB و طراحیش ؟ کلا 1 ماه طول کشید ؟؟؟ یا جدا جدا هر کس کاری کرده ؟؟؟
درکل قشنگه .. بهتون تبریک میگم

ممنونم از تعریفت دوست خوبم، دو نفره انجامش دادیم، بله مجموع کارها حدود یک ماه طول کشید، حتماً به اون ارور هم توجه می کنم، باز اگر نقصی در کار بود ازتون ممنونم که گوشزد کنید

Babak-Magic
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 16:49 عصر
2 نفری در 1 ماه این سایت رو اوردین بالا؟؟؟

SoccerClubs
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 22:25 عصر
2 نفری در 1 ماه این سایت رو اوردین بالا؟؟؟

بله دوست عزیز، خوبه یا بد؟

Babak-Magic
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 18:00 عصر
بیشتر جالبه !
به هر حال تبریک میگم بهتون

meysam99
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 23:22 عصر
با سلام و خسته نباشید.
خوب دوستان تعریفها را انجام دادن . من یک چند تا نکته را که دیدم رو بگم.
یکی اینکه چند تا فایل در صفحه وجود داره که پیغام 404 می دهد . مثلا

GET colorpicker.js

404

و یکی دیگر از نکته ها اینکه حجم بار گزاری صفحه شما بالای 2 مگ می باشد که باعث می شود صفحه خیلی دیر باز شود.
یکی دیگه اینکه حجم بعضی از تصاویر در حدود 170 کیلو می باشد که شما به راحتی بدون افت کیفیت می توایند به زیر 100 کاهش بدهید.
تعداد فایلهای که در هر صفحه لود می شود بسیار زیاد می باشد .
نکته دیگه سرعت جابجایی بین صفحات سایت کند هست . ممکنه بخاطر استفاده از یک هاست ضیف باشد و یا اینکه به خاطر لودینگی که نوشته اید باشد.
برای بهتر شدن سایت بهتر است از روتینگ استفاده کنید و آدرس سایت را به یک آدرس مجازی تغییر دهید.
در کل خوب هست و خسته نباشید

SoccerClubs
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393, 00:54 صبح
با سلام و خسته نباشید.
خوب دوستان تعریفها را انجام دادن . من یک چند تا نکته را که دیدم رو بگم.
یکی اینکه چند تا فایل در صفحه وجود داره که پیغام 404 می دهد . مثلا

GET colorpicker.js

404

و یکی دیگر از نکته ها اینکه حجم بار گزاری صفحه شما بالای 2 مگ می باشد که باعث می شود صفحه خیلی دیر باز شود.
یکی دیگه اینکه حجم بعضی از تصاویر در حدود 170 کیلو می باشد که شما به راحتی بدون افت کیفیت می توایند به زیر 100 کاهش بدهید.
تعداد فایلهای که در هر صفحه لود می شود بسیار زیاد می باشد .
نکته دیگه سرعت جابجایی بین صفحات سایت کند هست . ممکنه بخاطر استفاده از یک هاست ضیف باشد و یا اینکه به خاطر لودینگی که نوشته اید باشد.
برای بهتر شدن سایت بهتر است از روتینگ استفاده کنید و آدرس سایت را به یک آدرس مجازی تغییر دهید.
در کل خوب هست و خسته نباشید

حق با شماست وحتماً به این موارد توجه خواهیم کرد، اما خوب سایت ما نو پاست و تا به اینجا بیشتر تایم رو صرف سالم بودن کدهای عملیاتی کردیم، تمام نکات شما هم صحیح است و حتماً در آینده بهتر خواهد شد، ممنونم ازین که توجه داشتید، باز اگر موردی بود ممنون میشم اطلاع بدید، تشکر

SoccerClubs
یک شنبه 04 خرداد 1393, 23:24 عصر
دوستان بازم ممنون میشم یه نگاهی بندازن و از بابت سرعت هم یه نظری بدن

r_s1389@yahoo.com
دوشنبه 05 خرداد 1393, 10:50 صبح
سایت خوبی هست
اما اسلاید هایی که گذاشتی و هی میره و میاد آدم رو گیج میکنه
یه مورد دیگه هم اینکه رنگ سیاه خیلی جالب نیست البته اینم خوب طراحی کردی اما در کل خیلی سیاه هستش (به نظر من )
و بهتر هست title هر صفحه مجزا باشه یکی نباشه

SoccerClubs
دوشنبه 05 خرداد 1393, 13:04 عصر
بله حتماً در مورد تایتل حق با شماست، اصلاح میشه، اما از لحاظ سرعت هم کاش دوستان نظر بدن، منظور سرعت لود هستش، با تشکر