PDA

View Full Version : تنظیمات دریم ویور برای PHP

Golsha
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 08:56 صبح
سلام دوستان عزیزم ، امیدوارم حالتون خوب باشه . اگه دقت کرده باشید تو نرم افزارهایی مثل نت بینز وقتی مثلا آکولاد باز میکنید همون لحظه آکولاد بسته میشه و کرسر بین دو آکولاد باز و بسته قرار میگیره و وقتی اینتر میزنید آکولاد دومی دوخط میره پایین و ...
من میخوام این امکان رو تو دریم ویور تنظیم کنم که انجام بشه ، کسی بلده منو راهنمایی کنه که باید چی کار کنم ؟؟؟

masiha68
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 09:57 صبح
تا اونجایی که من میدونم این امکان وجود ندارد ... و در کل دریم ویور اصلا واسه کدنویسی جالب نیست ... من php storm رو پیشنهاد می کنم البته ورژن 5.2

nazanin_asadi_1
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 11:38 صبح
من برعکس دوستمون با دریم ویور خیلی راحت هستم چون توی یک صفحه راحت می تونم از هر کدوم از زبانها خواستم استفاده کنم ولی برنامه های دیگه رو ندیدم که همچین قابلیتی داشته باشن من خیلی وقته که با دریم ویور کار میکنم و خواسته شما رو تا حالا جایی ندیدم یا حداقل نیازی بهش نداشتم و دنبالش نکشتم

masiha68
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 14:09 عصر
من برعکس دوستمون با دریم ویور خیلی راحت هستم چون توی یک صفحه راحت می تونم از هر کدوم از زبانها خواستم استفاده کنم ولی برنامه های دیگه رو ندیدم که همچین قابلیتی داشته باشن من خیلی وقته که با دریم ویور کار میکنم و خواسته شما رو تا حالا جایی ندیدم یا حداقل نیازی بهش نداشتم و دنبالش نکشتم
البته به سطح کدنویسی فرد داره ... درمورد phpstorm هم میتونین هرجا و هر وقت که بخایین از هرکدوم از زبان ها استفاده کنین . ولی شما در مورد دریم ویور وقتی یک کلاس رو مشتق کلاس دیگه می کنین نمی تونین به متد ها و پروپرتی های کلاس پدر توی کلاس فرزند دسترسی داشته باشین (منظور از دسترسی یعنی اینکه وقتی $this-> رو نوشتین لیست متدها رو بیاره ) برای کار با فریم ورک ها اصلا مناسب نیست در حالی که توی phpstorm فریم ورک های معروف مثل yii پشتیبانی و پیکربندی میشن و ... الخ

Golsha
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 17:36 عصر
من هم از نت بینز استفاده کردم ، هم از دریم ویور هم از phpDesigner و از چند تا دیگه ، به نظرم اگه این امکان رو داشت فوق العاده میشد و نسبت به بقیه محیط ها سر تر می شد.

راستش نمیدونم به زبان انگلیسی چی بنویسم که تو سایتای انگلیسی زبان دنبالش بگردم :لبخند:

masiha68
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 17:59 عصر
من هم از نت بینز استفاده کردم ، هم از دریم ویور هم از phpDesigner و از چند تا دیگه ، به نظرم اگه این امکان رو داشت فوق العاده میشد و نسبت به بقیه محیط ها سر تر می شد.

راستش نمیدونم به زبان انگلیسی چی بنویسم که تو سایتای انگلیسی زبان دنبالش بگردم :لبخند:
بازم می گم سعی کنید از محیط های کد اماده مثل ریم زود دوری کنید . کد نویس بای بتونه با نوت پد++ کار کنه :تشویق:
یه سر برو سر وقت سایت شرکت ادوبی و قسمت دریم ویور
اینم بزن : configuration dreamweaver for php
ولی بازم فک نکنم اون چیزی رو که میخوای پیدا کنی

nazanin_asadi_1
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 21:11 عصر
بازم می گم سعی کنید از محیط های کد اماده مثل ریم زود دوری کنید . کد نویس بای بتونه با نوت پد++ کار کنه :تشویق:
جالب بود

البته به سطح کدنویسی فرد داره ... درمورد phpstorm هم میتونین هرجا و هر وقت که بخایین از هرکدوم از زبان ها استفاده کنین . ولی شما در مورد دریم ویور وقتی یک کلاس رو مشتق کلاس دیگه می کنین نمی تونین به متد ها و پروپرتی های کلاس پدر توی کلاس فرزند دسترسی داشته باشین (منظور از دسترسی یعنی اینکه وقتی $this-> رو نوشتین لیست متدها رو بیاره ) برای کار با فریم ورک ها اصلا مناسب نیست در حالی که توی phpstorm فریم ورک های معروف مثل yii پشتیبانی و پیکربندی میشن و ... الخ
اینو تست میکنم بهتون میگم ولی من برنامه ای رو ندیدم که به پای دریم ویور برسه مشکلش اینه که یه خورده سنگینه و اگه برق بره یا قبل از بستن برنامه سیستم رو خاموش کنی (غیرعادی) محتوای پوشه Program Files\Common Files\Adobe میپره و باید دوباره برنامه رو نصب کنی که اگه از این پوشه یه کپی داشته باشی این مورد هم حله

hamedarian2009
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 22:09 عصر
بله در بخش طراحی css و html هیچ نرم افزاری به دریم ویور نمیرسه اما تو بخش php اصلا حرفه ای نیست و آزار دهنده مثلا اصلا دستور include جزو دستوراتش نیست و باید کاملا با مسیر فایلی که میخای دستی تایپ کنی یا همین مشکلی که خودتان دارین که پرانتزها رو نمی بنده اما netBeans تو ادیتورهای رایگان واقعا عالیه همچنین phpStorm و Zend Studio تو پولی ها