PDA

View Full Version : سوال: اطلاع رسانی به کاربران سایت از طریق موبایل

rash44
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 18:15 عصر
سلام
یک سایت اطلاع رسانی دارم که میخوام کاربران سایت از به روز شدن سایت از طریق موبایل باخبر شوند .

1 راهش اینه که پس از به روز شدن سایت به کاربران sms ارسال بشه که هزینه بر هست
آیا میشه از طریق php متن رو بصورت اتومات به برنامه هایی مثل وایبر یا و ا ت س آ پ ایمپورت کرد ؟

مثلا 1 گروه ایجاد کرد و کاربران توی اون گروه اضافه بشن و مطالب سایت رو پس از انتشار در وب بصورت اتومات به این نرم افزار ها و گروه فوق ارسال بشه ؟

آیا راه دیگه ای سراغ دارین ( به غیر از طراحی نرم افزار خبر خوان سایت بر روی موبایل ) ؟

nazanin_asadi_1
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 21:00 عصر
این گروه ها اینقدر زیاد شدن که آدم نمیرسه تک تکشون رو نصب کنه چه برسه به این که بخواد اونها رو تست کنه و با برنامش ست کنه

http://blog.philippheckel.com/2013/07/07/send-whatsapp-messages-via-php-script-using-whatsapi/

rash44
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 07:12 صبح
لطفا راهنمائی کنید

pronetin
پنج شنبه 12 تیر 1393, 16:19 عصر
سلام
یک سایت اطلاع رسانی دارم که میخوام کاربران سایت از به روز شدن سایت از طریق موبایل باخبر شوند .

1 راهش اینه که پس از به روز شدن سایت به کاربران sms ارسال بشه که هزینه بر هست
آیا میشه از طریق php متن رو بصورت اتومات به برنامه هایی مثل وایبر یا و ا ت س آ پ ایمپورت کرد ؟

مثلا 1 گروه ایجاد کرد و کاربران توی اون گروه اضافه بشن و مطالب سایت رو پس از انتشار در وب بصورت اتومات به این نرم افزار ها و گروه فوق ارسال بشه ؟

آیا راه دیگه ای سراغ دارین ( به غیر از طراحی نرم افزار خبر خوان سایت بر روی موبایل ) ؟

شدن که میشه از php بهشان چیزی فرستاد چون زبان خاص منظوره دارند این برنامه ها! ولی مشکلی که هست من هم نمی دانم اینه که چطوری میشه سیم کارت را به کامپیوتر معرفی کرد تا باهاش کرد که مثلا Viber یا WhatsApp فکر کنه تو یک موبایلی نه کامپیوتر؟ این را من نمیدانم. شما چیزی در این رابطه میدانی؟

firoozi70
جمعه 13 تیر 1393, 04:00 صبح
شدن که میشه از php بهشان چیزی فرستاد چون زبان خاص منظوره دارند این برنامه ها! ولی مشکلی که هست من هم نمی دانم اینه که چطوری میشه سیم کارت را به کامپیوتر معرفی کرد تا باهاش کرد که مثلا Viber یا WhatsApp فکر کنه تو یک موبایلی نه کامپیوتر؟ این را من نمیدانم. شما چیزی در این رابطه میدانی؟
اصلا نیاز نیست سیم کارت رو به کامپیوتر معرفی کنید شما با یک شماره فعال که روی موبایلتون هست از طریق کامپیوتر ثبت نام کنید کد فعال سازی به موبایلتون ارسال میشه و ادامه کار هم بستگی به اینترنت داره سیم کارت دخالتی نداره
https://github.com/shirioko/WART
با برنامه wart میتونین پسورد و ای دی واتس اپ که مورد نیاز برای api هست رو رو از طریق ویندوز دریافت کنید

koorosh4
شنبه 14 تیر 1393, 12:28 عصر
ببخشید پا تو کفش بزرگا میکنم .
اما نرم افزار هایی مثل اسکایپ هستن که دوگانه سوزن (یعنی موبایل و کامپیوتری هستن ) الان من هم تو موبایلم دارمشون و هم تو سیستمم . حالا اگه برنامه را توی سیستم ران کنم براش فزق نداره پیامی که میفرسته به کجا هست . مهم اینه براش که شخص مقابل (گیرنده ی پیام) تو سیستم معرفی شده باشه و اسم و آی دی شخص موجود باشه . حالا حتی اگه با تلویزیونشون به اسکایپ وصل باشه .
بازم از محضر اساتید عذر میخوام .