PDA

View Full Version : این چه وضعشه

dktetki
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 20:03 عصر
یه بیسواد نشسته پشت کامپیوتر و صب تا شب بیکاره هیچی بارش نیست و فقط بلده تاپیک های مارو پاک کنه خاک تو سرت

تو چیزی بلد بودی جواب مارو میدادی و الکی قفل و پاک نمیکردی احمق بیسواد

mf2009
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 20:08 عصر
یه بیسواد نشسته پشت کامپیوتر و صب تا شب بیکاره هیچی بارش نیست و فقط بلده تاپیک های مارو پاک کنه خاک تو سرت

تو چیزی بلد بودی جواب مارو میدادی و الکی قفل و پاک نمیکردی احمق بیسواد

دادش یکم ادب داشته باش

poorman
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 20:14 عصر
من واقعا نمیدونم چی بگم، این اصلا طرز درستی برای صحبت کردن نیست دوست عزیز

سعید جان یا rubiks.kde (http://barnamenevis.org/member.php?231180-rubiks-kde) یکی از بهترین و با سابقه ترین اعضای انجمن هست

اگر قرار بر این باشه که روی پست ها و تاپیک ها نظارتی نباشه، من و شما دیگه نمیتونیم اینجا مطلب مفیدی یاد بگیریم

سوالاتی که شما چند وقت اخیر پرسیدین عموما کلی و تکراری بوده، اینطوری نه شما به جواب میرسید نه بقیه تمایلی به جواب دادن دارن

بهتره شما قبل از سوال اول جستجو کنین، تلاش کنین و چند تا راه رو امتحان کنید، بعد سوال ...

darkenerboy
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 20:20 عصر
سعید عزیز من ازت عذرخواهی میکنم

dktetki (http://barnamenevis.org/member.php?328401-dktetki) شما هم بجای ایجاد تاپیک یکم به تاپیک های دیگه نگاه کن تا با ادبیات پرسش بیشتر آشنا بشی
با توهین به مدیر انجمن نه از استادی اون کم میشه و نه دیدگاه ما بهش عوض میشه
کمی بیشتر فکر کن و قوانین انجمن رو بخون
واسه شما نوشتن
و در انتها برای بدست آوردن سریع جواب سوالاتت به اینجا (http://google.com) برو

shahin bahari
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 20:24 عصر
از این ادبیات معلومه کی بی سواده!!!
اگر سواد دارید قوانین رو بخونید تا پاک نشه! چرا تا حالا حتی 1 پست من پاک نشده! چه برسه به تاپیک!!!!!!!!

Mehrnaz_k
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 20:55 عصر
مودب باشید! از طرز حرف زدن شما معلومه کی بیکاره و کی بی سواده! من به شخصه از مدیر تالار بسیار راضی هستم و فکر نمیکنم آدمی با وجدان تر از ایشون پیدا بشه!
در ضمن توهین های شما چیزی از ارزش ایشون کم نمیکنه!

ehsan2883
شنبه 27 اردیبهشت 1393, 21:59 عصر
به نظر من هم خیلی خوب برخورد میکنن. من تیتر سوالم اشتباه بود فقط تذکر دادن.
طرز فکرتو عوض کن

abbasalim
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 00:07 صبح
ما خودمون از انجمن خواستیم که آقا سعید مدیر این قسمت بشن و انصافا هم خوب عمل میکنن

dasssnj
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 10:47 صبح
ایبجا جای توهین نیست دوست عزیز و دلیلی هم برای پاسخ دادن به شما نیست . طلب کار که نیستی ؟
بعدشم همین طور که دوستان گفتن اول باید یه سرچ بزنی اگه جواب پیدا نکردی بپرسی.

dasssnj
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 11:10 صبح
ولی یه نامردی هم میشه توی انجمن اونم اینه که من از همه سپاس می کنم ولی کسی از من سپاس نمی کنه. شما تعداد تشکر کردن و تشکر شدن من را نگاه کن.

MohammadHadi2031
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 11:23 صبح
دوستان من هم با نظرات شما موافقم dktetki شما یک مقدار زود عصبانی شدید، از اطلاعات کاربری شما می توان فهمید که هم کنجکاو هستید و هم اهل تشکر لذا در شخصیت یک برنامه نویس کنجکاو نیست که زود برنجد بهتر بود که یک مقدار حوصله به خرج می دادید و در سایت های مختلف برای پیدا کردن جواب خود اقدام می کردید به نظر من دوست عزیزمان دیگر متنبه شده و بهتر است این تاپیک حذف شود