PDA

View Full Version : منبع فارسی معرفی بکنید

mohsen.nsb44
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 12:37 عصر
سلام من تازه موفق به نصب مونو شدم
و هیچی از اندروید بلد نیستم فقط سی شارپ بلدم میخوام لطف کنید پی دی اف یا هر منبع فارسی که واسه شروع گام به گام بتونم جلو برمو این برنامه رو یاد بگیرم معرفی بکنید

c0mmander
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 12:51 عصر
فارسی:قهقهه: شوخی میکنی!!!!!

برای کار با مونو فقط یک کتاب هست اونم Professional Android Programming with Mono for Android and Csharp.net یعنی هیچ کتاب دیگه نیست!!!

نیست عزیزم نیست!!! نگرد که وقت تلف میشه !!! من دارم یک سری اموزش هایی رو آماده میکنم اما تا اینا اماده بشه خیلی طول میکشه..

ehsan2883
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 14:43 عصر
من با اکلیپس دارم کار میکنم. میشه توضیحی در مورد مونو بدین؟
بهتره یا بدتره از اکلیپس؟ کار کردن باهاش چطوره؟

darkenerboy
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 15:15 عصر
سلام من تازه موفق به نصب مونو شدم
و هیچی از اندروید بلد نیستم فقط سی شارپ بلدم میخوام لطف کنید پی دی اف یا هر منبع فارسی که واسه شروع گام به گام بتونم جلو برمو این برنامه رو یاد بگیرم معرفی بکنید

سلام
شما که سی شارپ کار میکنید یادگیری جاوا واسه شما چند روز هم زمان نمیبره
تازه از منابع آموزشی بیشتری هم بهرهمند میشید
اگه تصمیم به یادگیری اندروید با جاوا داشتید توی تاپیک های اعلان جواب سوالاتتون رو میتونید پیدا کنید

موفق باشید

c0mmander
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 15:47 عصر
من با اکلیپس دارم کار میکنم. میشه توضیحی در مورد مونو بدین؟
بهتره یا بدتره از اکلیپس؟ کار کردن باهاش چطوره؟

من که به مونو وابسطه شدم اما اگر قرار باشه که دوباره بخوام یک زبانی رو برای برنامه نویسی انتخاب کنم همون جاوا و IDE اکیپس رو انتخاب میکردم. بطور کلی تجربه خودم رو میگم کار کردن با مونو هم خوبه هم بده و هم زشته!

خوبی که داره : با C# کد میزنی یا در بعضی جاها از ,net هم استفاده میشه میشه از ndk هم بهره برد. خلاصه که حالت پذیری خوبی رو میده.

بدی که داره : اول از همه که جامعه برنامه نویسانش خیلی کمه مثلا من اگر الان سوالی رو داشته باشم فقط خودمم و خودم و سایت stackoverflow.com و برنامه های نمونه که کم پیدا میشن و کد ها جاوایی که هر از گاهی باید با یکسری تغییر میشه استفاده کنم. اما یک جاوا کار وقتی سوال می پرسه دیگه کم مونده اخر تاپیکش بنویسه که بابا شیر فهم شدم بسه دیگه جواب ندید!
خلاصه بعد هم که برنامه رو نوشتی برای انتشارش حسابی به مشکل بر میخوری.

زشتش هم اینکه : حجم بالای برنامه نهایی apk ادم رو به شگفتی وا میداره!!!!! که یاالعجب من که چیزی ننوشتم شد 13 مگ!!

c0mmander
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 16:13 عصر
Professional Android Programming with Mono for Android and Csharp.net
لینک دانلود کتاب :
http://dl.ircertificate.ir/files/Professional.Android.Programming.with.Mono.for.And roid.and..NET.Csharp.zip

mohsen.nsb44
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393, 09:16 صبح
من در مورد منبع فارسی سوال کردم اینجا در مورد همه چی صحبت شد بجز عنوان تاپیک