PDA

View Full Version : بازی mazeدر زبان برنامه نویسی C++

nazaninn
دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 10:17 صبح
سلام
این بازی به این صورته که یه آرایه 10 تایی از 0و1 تعریف می کنیم.
و 1 ها بنبست و 0 ها راه آزاد هستند(فرقی نمی کنه که کدوم یکی بن بست باشه)
ما باید از خونه شروع راه آزاد به خونه آخر رو تشخیص بدیم. و در آخر تعداد راه های آزاد و اندیس آن ها را بر می گردونیم. این برنامه باید با استفاده از توابع وکلاس ها نوشته شود.
ممنون از این که به من کمک کنید

nazaninn
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 09:38 صبح
سلام
ممنون از پاسخ شما
من مشکلم تو برگردوندن اندیس مسیرهای باز است . البته می تونم راههای باز رو با یه عدد دیگه مشخص کنم. ولی من به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.
لطفا کمکم کنید

nazaninn
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 08:38 صبح
ممنون از این که به من کمک می کنید
من دانشجوی ترم 2 کامپیوتر هستم زبان c++ رو هم این ترم شروع کردم.در حقیقت ما با این زبان فقط آرایه ها و کلاس ها و نوشتن توابع رو یاد گرفتیم. البته با توابع بازگشستی هم کار کردیم.
یه بازی maze رو هم با استفاده از پشته هم نوشتم . ولی متاسفانه استاد گفت تو نوشتن این برنامه فقط از آرایه ها استفاده کنید. مشکل من اینه که حق استفاده از درخت یا پشته رو ندارم
ممنون از این که منو راهنمایی می کنید.

nazaninn
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 10:29 صبح
سلام
میتونم راهنمایی بیشتری از شما بخواهم . مشکل من سر حلقه ها و شرط های متعدد آنهاست. تقریبا تو خونه تونستم سطر های آزادی که به خونه آخر می رسند رو تشخیص بدهم. ولی این شرط ها که با ستون های خونه ها ادغام میشود. جوابی رو که می گیرم کلا اشتباه می شود.
هزاران بار ممنون که از وقتتون به سوال های من اختصاص میدهید

Sepidar
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 16:36 عصر
خانم نازنین
یه زحمتی بکش، پست اول این تاپیکت و همچنین عنوانش رو فارسی بکن.
ممنون!

nazaninn
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 16:30 عصر
من این کتابو ندیدم . چند جا تو کتابفروشی ها رفتم . گفتند این کتاب زیر چابه و هنوز آماده نیست.ممنون از این که بازم کمکم کنید.

nazaninn
جمعه 29 اردیبهشت 1385, 15:28 عصر
من چند جا تو کتاب فروشی ها سر زدم .ولی گفتن این کتاب هنوز زیر چاپه و به این زودی ها از زیر چاپ در نمیاد . لطفا بازم کمکم کنید

nazaninn
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 06:52 صبح
ممنون
راستی تو این کتاب بازی را با استفاده از توابع وکلاس وآرایه نوشته یا چیزهای دیگه. به هر حال ممنون .امتحانات میان ترمم تمام شده اکه پیدا نکردم خودم روش کار می کنم.
شما هم موفق باشید

nazaninn
یک شنبه 31 اردیبهشت 1385, 02:17 صبح
ممنون
خودم این برنامه رو تو کلاس هم می برم

nazaninn
دوشنبه 01 خرداد 1385, 02:26 صبح
اگه وقت کنم. امتحانات میان ترمم واقعا نمی ذاره . با این حال اول خودم می نویسم بعد اون کتابو میگیریم

nazaninn
پنج شنبه 04 خرداد 1385, 12:34 عصر
سلام
من امروز اون کتابی رو که گفتین دیدم . این بازی رو با استفاده از صف و پشته نوشته نه با آرایه
به هر حال از لطف بیکرانتون ممنون