PDA

View Full Version : نحوه حذف برنامه از «بازار»

jalil_gh
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393, 17:21 عصر
دوستان کسی می‌دونه چطور می‌تونیم برناممونه از «بازار» حذف کنیم یا به اصطلاح از حالت انتشار خارج کنیم.من هرچی رو اون دکمه قرمز «حذف برنامه» تو قسمت «به روز رسانی اطلاعات» کلیک می‌کنم اتفاق خاصی نمی‌افته؟؟؟کار دیگه‌ای هم لازمه باید انجام بدم؟

Pam.goudarzi
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393, 17:35 عصر
دوستان کسی می‌دونه چطور می‌تونیم برناممونه از «بازار» حذف کنیم یا به اصطلاح از حالت انتشار خارج کنیم.من هرچی رو اون دکمه قرمز «حذف برنامه» تو قسمت «به روز رسانی اطلاعات» کلیک می‌کنم اتفاق خاصی نمی‌افته؟؟؟کار دیگه‌ای هم لازمه باید انجام بدم؟
کافیه یه ایمیل به developers@cafebazaar.ir یه ایمیل بدی و بگی که میخوای چیکار کنی، و بگو هم که مشکل دکمه وجود داره. معمولا فوقش داخل 4.5 ساعت جواب می دن. راستی برین برنامه فرمول کده رو از بازار بگیرین خودم ساختمش!:دی

abbasalim
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 00:04 صبح
سلام
به نظر بنده (کاملا نظر شخصی) برنامه های غیررایگان قابل حذف نیستند دلیلشم اینه که کاربر پول داده خریده تا هر وقت خواست باید بتونه بره تو بازار دانلودش کنه
ولی رایگان هیچ تعهدی نسبت بهش نیست

reza_azizi2010
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 00:15 صبح
منظورتون از حذف چیه؟ اگه منظورتون اینه از حالت انتشار خارج بشه و در دسترس کاربران نباشه، که خیلی راحت از توی پنلتون میتونید اینکار رو بکنید. همون دکمه قرمزه! من خودم یکی از برنامه هامو حذف کردم و مشکلی نیست. حتی اگه برنامه پولی باشه باز هم قابل حذفه
اما اگه میخاین کلا از پنل خودتون هم حذف بشه، فکر کنم باید با بازار تماس بگیرین

jalil_gh
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 23:57 عصر
به نظر بنده (کاملا نظر شخصی) برنامه های غیررایگان قابل حذف نیستند دلیلشم اینه که کاربر پول داده خریده تا هر وقت خواست باید بتونه بره تو بازار دانلودش کنه

نظر خوبیه. تا حالا اینطوری به قضیه نگاه نکرده بودم.

فعلا میخام از حالت انتشار خارج کنم. برای من اون دکمه قرمز کار نکرد. هم برای برنامه پولی و هم رایگان. وقتی دکمه رو می‌زنی اولش یه پیغام می‌ده که آیا مطمئن هستید بعدش هم منتقل می‌شه به صفحه برنامه و دیگر هیچ.
با بازار تماس گرفتم گفتن که اسم برنامه‌ها رو براشون بفرستم منم فرستادم. حالا منتظرم ببینم فردا چه اتفاقی می‌افته.

jalil_gh
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 12:45 عصر
برنامه ها رو هم از پنل حذف کردن هم از بازار.
ولی تو نرم‌افزار «بازار» تو قسمت برنامه‌های دیگر توصعه‌دهنده (در پایین صفحه) هنوز هم اون برنامه‌ها هست. وقتی روش کلیک می‌کنی میگه «متاسفانه برنامه مورد نظر شما یافت نشد». کش برنامه «بازار» و همچنین دیتاهاشو پاک کردم هنوز هم پابرجاست.
البته وقتی دکمه «بیشتر» رو می‌زنی اون برنامه‌ها اونجا نیستن؟؟؟
کسی نظری نداره؟ باید صبر کنم؟ نامه بدم؟ شکایت کنم؟ ... ؟؟ :قهقهه:
حذف برنامه داره از گذاشتن برنامه مشکل‌تر میشه :متفکر:

jalil_gh
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 13:34 عصر
بعد از یکی دو ساعت از قسمت «برنامه‌های دیگر توسعه دهنده» هم حذف شد.

ebrahim1988
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 18:43 عصر
ایده شما بسیار جالب بود
آفرین