PDA

View Full Version : نصب mono for android بروی vs2012 و 2013

Saeed-CANcel
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 20:11 عصر
سلام...
با توجه به اینکه خیلی از دوستان در نصب مشکل داشتن امروز نشستم یه آموزش رو براشون ساختم!!!
ایشالله که بدردبخور باشم...

لینک دانلود pdf (http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=aa54ab250bfbf815f2f33735a45d9b2f)

Saeed-CANcel
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 20:12 عصر
از نصب JDK تا اجرا کردن پروژه...همه چیو با خطاهای احتمالی گفتم...:لبخندساده:

c0mmander
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 20:44 عصر
دوباره پنجره ای باز میشه ک یه فایل به نام mtouch.exe رو میخواد که من
هرچی تو اینترنت سرچ کردم نفهمیدم این فایل چی هس...

این مال ios هست با مونو برای اپل هم کد نویسی کرد .

منم یک نکته ای رو میگم: به هیچ عنوان کرک و فعال ساز رو داخل محل نصب کپی نکنید نمیدونم این رو کی اول به اشتباه گفته بود اما این کار رو به هیچ عنوان انجام ندید.

Saeed-CANcel
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 20:50 عصر
این مال ios هست با مونو برای اپل هم کد نویسی کرد .

منم یک نکته ای رو میگم: به هیچ عنوان کرک و فعال ساز رو داخل محل نصب کپی نکنید نمیدونم این رو کی اول به اشتباه گفته بود اما این کار رو به هیچ عنوان انجام ندید.

:لبخند: آتیش

goldenpc
پنج شنبه 15 خرداد 1393, 23:05 عصر
سلام
ممنون از آموزش خوبتون
من بدون هیچ مشکلی نصب کردم ولی الان وقتی اجرا میکنم فقط اندرید مجازی رو نشون میده و پیغام خطا میده :
Deployment failed because the FastDev assembly directory could not be created.

black_binary
شنبه 14 تیر 1393, 12:12 عصر
سلام
ممنون از آموزش خوبتون
من بدون هیچ مشکلی نصب کردم ولی الان وقتی اجرا میکنم فقط اندرید مجازی رو نشون میده و پیغام خطا میده :
Deployment failed because the FastDev assembly directory could not be created.

علتش رو کسی نمیدونه؟

mehdi1
جمعه 27 تیر 1393, 00:08 صبح
طبق متن pdf برنامه هارو نصب کردم. اما حالا تو vs 2013 از منوی Tools > Option وقتی روی Android Setting کلیک میکنم، هیچ گزینه ای وجود نداره.:ناراحت:

121235

mfaridi
جمعه 27 تیر 1393, 04:33 صبح
میگم هنوزم برنامه های که با مونو ساخته میشه حجمشون بالاست؟

hamed72900
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 11:18 صبح
خیلی ممنون بابت آموزشتون . فقط خواستم یه نکته رو اضافه کنم . برای این که تمام package ها در sdk manager به همراه آپدیت هاشون قابل مشاهده باشه ، کافیه به یکی از سایت هایی که free proxy میده برید و یه ip و port حتما از UnitedStates کپی کنید . بعد داخل sdk manager ، از قسمت tools > options ، آی پی و پورت کپی شده رو در محل وارد کنید . بعد برنامه رو ببندید و مجددا باز کنید تا تمام package ها رو برای دانلود نشون بده .

و یه چیز دیگه : اگه میخواین در همون VS برنامه نویسی کنید و Xamarin Studio رو نمی خواین دانلود کنید ، لازم نیست GTk رو دانلود و نصب کنید