PDA

View Full Version : آموزش نصب mono for android

Saeed-CANcel
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 20:16 عصر
سلام...
با توجه به اینکه خیلی از دوستان در نصب مشکل داشتن امروز نشستم یه آموزش رو براشون ساختم!!!
ایشالله که بدردبخور باشم...

لینک دانلود pdf (http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=aa54ab250bfbf815f2f33735a45d9b2f)

mehri_mollalo
پنج شنبه 12 تیر 1393, 13:13 عصر
سلام
دوست عزیز بی نهایت ممنون از زحمتی که کشیدید فایلتون واااقعا مفید و کارا بود
بدون مشکل با توجه به فایل شما پروژه ای را اجرا کردم فقط در نهایت که باید خروجی APK را بر روی گوشی نصب کنم
از پوشه bin فایل APK ساخته شده را بر روی گوشی نصب کردم ولی موقع اجرای برنامه با پیغام زیر روبرو می شود :
Unfortunately, myApp has stopped.

بی نهایت ممنون می شم اگه پاسخ بدید ، بد جور گیر کردم ، گفتم شاید نسخه آندروید گوشی من با نسخه ای که برنامه را برای آن می شازم متفاوت باشد ولی هر نوع API Level رو هم تست کردم.

samanmari
یک شنبه 15 تیر 1393, 10:25 صبح
@mehri_mollalo
تو فلدر bin دو فلدر دیگه هم هست

"Release" & "Debug" از کدوم استفاده کردی؟
باید از فلدر
Release
فایل apk رو برداری که یکیش sign شده و یکیش unsign شده هست، که اگر sign نکردی باید unsign رو برا تست رو گوشیت نصب کنی‌ ولی‌ برا
Release
تو مارکت‌ها باید sign بشه

samanmari
یک شنبه 15 تیر 1393, 10:32 صبح
@mehri_mollalo

mehri_mollalo
یک شنبه 15 تیر 1393, 12:13 عصر
@samanmari بی نهایت ممنون بابت پاسخی که دادید و مشکلم برای نصب روی موبایل حل شد
فایل Signed شده رو از پوشه Release برداشتم و بدون مشکل نصب شد.
فقط اینکه از همین فایل برای ارائه در مارکت ها هم میتونم استفاده کنم یا اینکه باید کار خاصی انجام بدم ؟؟

ممنون از لطفتون

samanmari
دوشنبه 16 تیر 1393, 12:46 عصر
@mehri_mollalo
نه نمیتونی‌
چون این فایل با
default key Xamarin OR VS Sign
شده باید یه key برا خودت بسازیو باهاش Sign کنی‌.

ziduat
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 00:32 صبح
با سلام
خیلی ممنون به خاطر آموزش خیلی خوبی که قرار دادین :لبخندساده:
یه سوال داشتم: من می خواستم توی این پروژه ای که برای اندروید ساختم از کتابخونه های emgucv استفاده کنم. می خواستم بدونم نوشتن برنامه با این کتابخونه ها توی این پروژه، فرقی با پروژه #C معمولی داره؟!؟
و یه سوال دیگه: برای استفاده از ابزارهای toolbox باید یک layout اضافه کرد؟؟ توی لود کردن این layout به من ارور میده! میشه راهنمایی کنین؟

ممنون

mehri_mollalo
شنبه 15 شهریور 1393, 13:25 عصر
سلام
دوستان من میخوام از کامپوننت Seekbar برای صوت استفاده کنم که مثل Media player وقتی seekbar جابجا میشه صوت هم جلو و عقب بره
خودم خیلی سعی کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.
بی نهایت ممنون میشم اگر کسی کمک کنه

sinister
چهارشنبه 30 مهر 1393, 18:26 عصر
سلام دوستان
من mono Android را بدون مشکل رو VS 2012 نصب کردم یم پروژه New میکنم اما وقتی Run میکنم 2 تا Error میده اولیش
Could not create the android package . see the output "build " windows for more details . میده و بعد از اون error زیر رو میده :
There ware deployment errors.continue ? وقتی Yes میزنم میگه :
MonoDroid does not support running the previous version.please ensure your solution builds running or debugging it.
لطفا بگید باید چیکار کنم
ممنون

lord_helgard
جمعه 09 آبان 1393, 22:36 عصر
سلام
آموزش جامع و خوبی بود، اما وقتی میخوام NDK رو آدرس دهی کنم در قسمت Tools - Option با این ارور مواجه میشم
لطفاً راهنمایی کنید
Cannot find ndk-stack.exe in specified NDK

shakib
یک شنبه 14 دی 1393, 01:25 صبح
سلام من mono رو تو vs 2013 راه اندازی کردم حالا وقتی برنامه رو کامپایل میکنم حتی ماشین مجازی هم ران میشه ولی یه اخطار درباره package failed میاره به شرح زیر… لدفن بگین چیکار کنم؟؟؟؟؟
Could not create the Android package. See the Output (Build) window for more detailsیه مشکل دیگه هم اونه که xamarin studio میگه که اکانتت expire شده… اینو چیکار کنم؟؟؟