PDA

View Full Version : کامنت /خرید مجموعه آموزشی

mah.tab
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 23:35 عصر
سلام
من برای اینکه فقط کاربران عضو سایت بتونن برای پست ها کامنت بزارن, رلیشن ها رو اینگونه تغیر دادم, ولی باز کار نکرد
یک سؤال هم دارم که آیا هنوز برای خرید مجموعه آموزشی, شماره حساب ها و شماره پیامک فعال میباشد؟

models/post.php

public function relations() { // NOTE: you may need to adjust the relation name and the related // class name for the relations automatically generated below. return array( 'author' => array(self::BELONGS_TO, 'User', 'author_id'), 'comments' => array(self::HAS_MANY, 'Comment', 'post_id', 'condition'=>'comments.status='.Comment::STATUS_APPROVED, 'order'=>'comments.create_time DESC'), 'commentCount' => array(self::STAT, 'Comment', 'post_id', 'condition'=>'status='.Comment::STATUS_APPROVED), ); }

MMSHFE
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 08:06 صبح
اینکه شما Relation ایجاد کنید ربطی به اینکه بتونن کامنت درج کنن نداره و باید کنترلر و اکشنهای لازم و بطور کلی عملیات CRUD رو برای جدول کامنتها پیاده سازی و تولید کنید. این Relation فقط به شما کمک میکنه که فرضاً با ساختار post->comments$ به کامنتهای یک پست خاص دسترسی پیدا کنید.

ضمناً خرید اینترنتی پکیج هم همچنان ازطریق لینک http://epay.itadmins.ir/box/2 ادامه داره.

mah.tab
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 10:52 صبح
بله من منظورم این بود که در همون دمو بلاگ خود فریمورک این کار رو کردم.