PDA

View Full Version : خواندن اطلاعات یک صفحه سایت در داخل یک سایت دیگه

hadi46
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 09:58 صبح
با سلام .
آیا میشه از طریق یک سایت به صفحه سایت دیگری دسترسی پیدا نمود و یک سری اطلاعت رو ار اون صفحه خوند؟ با باید از طریق برنامه ویندوزی و webbrowser اون کار رو انجام داد>

rezadana
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 15:47 عصر
سلام. میتونی از rss reader استفاده کنی و مطالب اخیر سایت رو واکشی کنی و در سایت خودت ادد کنی.

alireza.zahani
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 17:03 عصر
webbrowser تو وب نمیشه؟امتحان نکردم

aliagamon
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 17:59 عصر
راستش من تو asp این کارو نکردم اما در کل تو سی شارپ من با Html Agility Pack و یا regex کار میکنم ...(هر کدوم یه برتری هایی دارن)
برای پی اچ پی هم میتونین از curl استفاده کنین ...:لبخند: حالا من نمیدونم asp میشه با دو مورد اول کار کرد یا نه تا حالا تست نکردم بررسی کنین ...:لبخند:(regex که میشه کامپوننته نمیدونم کار میکنه یا نه )

sajadf7
یک شنبه 18 خرداد 1393, 22:35 عصر
با سلام.
شرمنده من نمیدونم سوالی که دارم میپرسم قبلا مطرح شده یا نه. یعنی نتونستم تو سایت پیداش کنم.
من میخوام از یک سایتی که با php نوشته شده چند تا اطلاعات بخونم مثلا یه جایی نوشته 12|-23 این مختصات یک ماتریسه میخوام دقیقا اینو برام بخونه
این کارو با web browser سی شارپ با استفاده از داکیومنت و GetElementsByTagName یا GetElementsByTagid میتونم انجام بدم
اما web browser برام مشکل ایجاد میکنه. یعنی موقع ورود به سایت مورد نظرم اطلاعاتی که به سایتم میده و خودشو معرفی میکنه کار منو بهم میزنه
الان میخام یا اون اطلاعاتو عوض کنم(مثلا بگه که من موزیلا ورژن 20 هستم نه اینکه اینترنت اکسپلورر ویندوز 7) یا یه راه کاری دیگری که دقیقا این کار رو برام انجام بده اما تحت وب باشه
مثلا اسکریپتی بنویسم و رو موزیلا نصب کنم وقتی به سایت مورد نظرم رفت یه دکمه اضافه کنه (فقط وقتی که اسکریپت نوشته شدم نصب باشه) و وقتی دکمه رو زدم برام اون مختصات رو برداره
حالا اینی که میگم رو نمیدونم تو جاوا اسکریپت و html به چه صورتی پیاده کنم
چه دستوری چه ساختاری رو باید مطالعه کنم؟
چیزی مثل web browser هست تو جاوا اسکریپت که بتونم پیاده کنم؟

البته در سی شارپ httpwebreqest هست اما خیلی سخته یادگرفتنش.

alireza.zahani
دوشنبه 19 خرداد 1393, 00:40 صبح
با سلام .
آیا میشه از طریق یک سایت به صفحه سایت دیگری دسترسی پیدا نمود و یک سری اطلاعت رو ار اون صفحه خوند؟ با باید از طریق برنامه ویندوزی و webbrowser اون کار رو انجام داد>
یکی میگفت نوشتن روبات سخت نیست
نرفتم دنبالش
ولی جواب سوالت همین باید باشه