PDA

View Full Version : سوال: مشکل با چاپ در برنامه پابلیش شده

tara1367
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 10:31 صبح
سلام دوستان
من وقتی برای خروجی برنامه setup می سازم مشکلی با چاپ گزارشات ندارم. ولی می خوام برنامه رو پابلیش کنم چون در جایی که کار میکنم می خوام با هر تغییر برنامه و گذاشتن فایل پابلیش شده روی سرور برنامه کلاینت ها هم آپدیت شود به هر حال برنامه پابلیش شده با گزارشات crystalReport مشکلی ندارد. مشکل اینجاست که من یک سری گزارشات رو با استیمول سافت انجام دادم بخاطر این که فایل این گزارش رو نمی تونه پیدا کنه خطا میده ، در قسمت publish wizard این فایل رو به قسمت Resources هم اضافه می کنم ولی چون این فایل استیمول سافت برای visual studio نا شناس هست بازم با مشکل مواجه میشم. لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.
با سپاس

tara1367
سه شنبه 20 خرداد 1393, 11:29 صبح
دوستان کسی میدونه راه حل چیه؟

behnam-soft
سه شنبه 20 خرداد 1393, 14:21 عصر
ببین شما 5 تا فایل زمانی که از استیمول استفاده می کنی به سولوشن برنامه ات اضافه میشه، هر جایی که برنامه ت رو نصب می کنی، اون 5 تا فایل دی ال ال رو هم باید کنار فایل EXE برنامه ات داشته باشه، یکی این رو چک کن، یکی هم اینکه زمانی که می خوای برنامه ات رو پابلیش کنی، در قسمت خصوصیات فایل های دی ال ال استیمول، یه قسمتی داره که الان دقیقا یادم نیست، شما باید اون رو از فالس به ترو یا برعکس قرار بدی. این کارا رو انجام بده اگر مشکل حل نشد بگو تا بقیه راه ها رو هم امتحان کنیم.
موفق باشید.

tara1367
سه شنبه 17 تیر 1393, 12:27 عصر
تشکر از لطفتون ولی همه این مراحل رو قبلا انجام دادم ولی نمی شه. چون dll ها رو در محل exe برنامه گذاشتم بنابراین خودش dll ها رو روی کامپیوتر مفصد در محل نصب برنامه می سازه. اما در مورد مشخصات true یا false چیزی پیدا نکردم.