PDA

View Full Version : پیشنهاد راه اندازی بخشی برای کارهای گروهی

mzjahromi
دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 17:57 عصر
با سلام و تشکر صمیمانه خدمت همه دوستان و بزرگان برنامه نویس
من یه پیشنهاد دارم که امیدوارم در مرحله اول مدیران سایت و در مرحله بعد دوستان نظر خودشون رو در این ضمینه اعلام کنن.
از دوستان خواهش میکنم که از ایجاد پستهای متفرقه و تاپیکهای بی مورد خودداری کنند.
همونطور که می دونیم ما در ایران در انجام دادن کارهای گروهی مشکل داریم.
اگر یادمون باشه 4 یا 5 سال پیش اگر مشکلی هم داشتیم برای حل اون باید کلی دردسر میکشیدیم ولی الان...
این پیشنهادی که دارم میدم می تونه جنبه تجاری هم داشته باشه و کلا در مورد تشکیل گروههای نرم افزاری با پراکندگی جغرافیائی هستش.
یکی از مشکلاتی که ماها توی کارهای گروهی داریم اینه که همه مون مدیر پروژه هستیم و هیچ وقت نمی تونیم حضور یه مدیر پروژه رو تحمل کنیم و ...
ولی اگه همینطوری بشینیم و منتظر بشیم که یه روزی بتونیم توی زمینه نرم افزار پیشرفت کنیم این کاملا غیر منطقی هستش.
پس باید یه کاری رو شروع کنیم
در خواست از مدیران:
1 آیا میشه در این فروم یک تالار با سطوح دسترسی محدود شده برای اینجور کارها داشت. بطوری که عموم به این تالارها دسترسی نداشته باشند و فقط اعضای یک پروژه بتونن وارد اون بشن.
در خواست از دوستان:
از دوستان خواهش میکنم کسانی که توی زمینه تمایل به همکاری دارن(خواهشا دوستانی که بشه روی حرفشون حساب کرد اعلام آمادگی کنن)
آمادگی خودشون رو اعلام کنن تا در صورت لزوم با ایجاد یه سایت دیگه کارای گروهی رو شروع کنیم. اگر برای شروع 5 نفر رو داشته باشیم می تونیم شروع کنیم.
قبلا از همکاری دوستان و وقتی که توی این زمینه میذارن تشکر میکنم.