PDA

View Full Version : سوال: کسی هست منو راهنمایی بکنه - خیلی برام مهمه

peyman_ts
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 16:41 عصر
سلام به همه دوستان
در برنامه ایی که
می نوشتم به این ارور برخورد کردم که باعث میشه یکی از فرمهای اصلی ام باز نشه وقتی هم از بکاپ فرم رو جایگزین می کنم باز هم مشکل برطرف نمیشه - کسی هست منو راهنمایی بکنه واقعا بهش احتیاج دارم.
119284

AbbasSediqi
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 17:23 عصر
دوست عزیز Ram ویندوز شما پایینه یا مشکل داری باید برنامه های غیر ضروری رو ببندی تا از این مشکل خلاص بشی
اگر خواست لیست Proccessor خودت رو برام تو پیام خصوصی ارسال کن تا به شما بگم که چه مشکلی داری
شاید ویروس گرفته باشی
و شاید آنتی ویروس باعث باشه
یا شایدم یه برنامه دیگه
یا حق

peyman_ts
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 18:14 عصر
دوست عزیز Ram ویندوز شما پایینه یا مشکل داری باید برنامه های غیر ضروری رو ببندی تا از این مشکل خلاص بشی
اگر خواست لیست Proccessor خودت رو برام تو پیام خصوصی ارسال کن تا به شما بگم که چه مشکلی داری
شاید ویروس گرفته باشی
و شاید آنتی ویروس باعث باشه
یا شایدم یه برنامه دیگه
یا حق

با تشکر - برنامه رو در یک سیستم دیگه که Ram بالاتری داره تست کردم و همین مشکل بازم هست

saeed1234n
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 19:02 عصر
با سلام
اگر نمونه خودتان را بگذارید بهتر می توان راهنمایی کرد .

alirezabahrami
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 19:34 عصر
سلام به همه دوستان
در برنامه ایی که
می نوشتم به این ارور برخورد کردم که باعث میشه یکی از فرمهای اصلی ام باز نشه وقتی هم از بکاپ فرم رو جایگزین می کنم باز هم مشکل برطرف نمیشه - کسی هست منو راهنمایی بکنه واقعا بهش احتیاج دارم.
119284
سلام
مطمئنی فرم فوق در فایل پشتیبان سالم است؟
اگر فرم فوق در فایل پشتیبان وجود دارد و سالم است یک دیتابیس جدید ایجادکن و تمام آبجکت های برنامه ات( شامل جداول ، کوئریها ، فرم ها ، ماکروها ، گزارشات و ماژول ها) غیر از فرمی که خراب است و باز نمیشود را به درون دیتابیس جدید ایمپورت و فرم فوق را از فایل پشتیبان به داخل دیتابیس جدید ایمپورت کن !
یاعلی

peyman_ts
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 22:24 عصر
ممنون از همه دوستان - سعی می کنم از راهنمایی های شما استفاده کنم تا رفع مشکل بشه

AbbasSediqi
پنج شنبه 01 خرداد 1393, 15:41 عصر
دوست عزیز از حلقه ی نامنتهی استفاده کردی
یعنی حلقه رو نبستی