PDA

View Full Version : درخواست باز شدن برنامه از طریق SMS

SamIran
پنج شنبه 01 خرداد 1393, 12:26 عصر
سلام دوستان
نمی دونم تا به حال از همراه بانک ملت یا بعضی بانکهای دیگر استفاده کرده اید یا نه! وقتی درخواست موجودی می دهید یک SMS ارسال می شود ولی جواب آن SMS مدتی بعد می آید. حالا اگر برنامه را بسته باشید خود سیستم عامل گوشی (مثلاً جاوا) میاد میگه یه پیام برای برنامه فلان داری! میخوای برنامه را باز کنم؟ شما هم میگی بببببللللهههه! اونم برات برنامه را استارت می کنه و نتیجه را میبینید. حالا کسی میدونه این داستان را چه جوری میشه تو اندروید پیاده کرد؟

saeed_g21
پنج شنبه 01 خرداد 1393, 14:47 عصر
از طریق BroadcastReceiver میتونی SMS های دریافتی رو چک کنی اگه در SMS ی که دریافت میشه کد مدنظر باشه میتونی Activity بیاری بالا

SamIran
جمعه 02 خرداد 1393, 23:42 عصر
از طریق BroadcastReceiver میتونی SMS های دریافتی رو چک کنی اگه در SMS ی که دریافت میشه کد مدنظر باشه میتونی Activity بیاری بالا

بله اگر برنامه باز باشه! بحث سر این هست که برنامه باز نیست. خود سیستم عامل میفهمه که فلان برنامه پیام داره(حد اقل توی جاوا که اینطوری هست).

saeed_g21
شنبه 03 خرداد 1393, 00:10 صبح
موندم چرا به این قطعی گفتی :
بله اگر برنامه باز باشه!

#root#
شنبه 03 خرداد 1393, 06:32 صبح
خود سیستم عامل میفهمه که فلان برنامه پیام داره(حد اقل توی جاوا که اینطوری هست).
بله میفهمه ، ویژگی BR ها اینه که مثلا موقع رسیدن پیامک تمام برنامه هایی که action این اتفاق رو register کرده باشن صدا میزنه حالا چه خواب باشن چه خواب نباشن.

مثل اذان صبح میمونه که همه بیدار میشن (البته اونایی که مثل من تو کما هستن رو نه :بامزه:)

SamIran
دوشنبه 05 خرداد 1393, 20:53 عصر
آقا سعید عذر خواهی میکنم. من هنوز ذهنیتم نسبت به اندروید صحیح نیست. هنوز ویندوز اپلیکیشنی فکر میکنم.
همین چیزای اندروید هست که آدم خوشش میاد دیگه!!!

موندم چرا به این قطعی گفتی :
بله اگر برنامه باز باشه!