PDA

View Full Version : سوال: setup کردن فایل اجرایی اکسس 2007 و دو سوال

قله بلند
پنج شنبه 01 خرداد 1393, 15:12 عصر
سلام
دوستان من فایل اجرایی ام رو با
isetup-5.5.4
تبدیل به یک فایل نصبی می کنم
در هنگام تولید این فایل نصبی، یک آیکون هم اتچ می کنم اما فایل اجرایی من همچنان آیکن اکسس رو داره.

مشکل دومم این هست که به همراه فایل اکسس، پوشه فایل های صوتی هم وجود داره. من در حین تولید فایل نصبی، این پوشه رو هم اتچ می کنم که مشکلی برای اجرای برنامه نیست ولی وقتی برنامه رو نصب می کنم، تمام محتویات اون پوشه فایل های صوتی رو نشون کاربر می ده. چه کار باید کرد که در حین نصب، دیگه محتویات پوشه نشون داده شنه بلکه همون فایلی نشون داده بشه که حاوی فالی های صوتی است. اینجوری زیباتره و کاربر سردرگم نمی شه که اینهمه فایل صوتی چرا در محل نصب نرم افزار قرار داره.

ممنونم

AbbasSediqi
پنج شنبه 01 خرداد 1393, 15:35 عصر
با استفاده از دستور Attrib hidden در Cmd ویندوز این مشکل رو برطرف کن

قله بلند
پنج شنبه 01 خرداد 1393, 22:27 عصر
سلام
من که نمی خوام پوشه فایل های صوتی مخفی بشه بلکه می خوام فقط خود پوشه که حاوی فایل های صوتی است و در کنار آیکن uninstall و بقیه آیکن ها و فایل های نصب قرار می گیره، یک فولدر باشه ولی در حال حاضر، تمامی فایل های صوتی در کنار فایل ها و آیکن های نصب قرار می گیرند که زیبا نیست.

وقتی خودمون هم نرم افزاری رو نصب می کنیم، پوشه می بینیم که حاوی فایل هایی است.

AbbasSediqi
پنج شنبه 01 خرداد 1393, 22:42 عصر
دوست عزیز محل پرسیدن این سوال ها اینجا نیست و خواهشا در مورد این گونه مسایل اینجا تاپیک نزنید
نحوه کار کردن سایر برنامه ها رو در اینترنت سرچ کنید حتما جواب رو بدست میارید البته اگر Help خود برنامه کمکی به شما نکرد.
این مجموعه صرفا برای سوال ، جواب ، موضوعات جدید ، دستاورد ها و نمونه های اکسس هستش نه جواب گویی به عدم کارکرد سایر برنامه ها
برای ساخت برنامه نصبی بهتره از فرم های دیگه کمک بگیرید و در اونجا تاپیک زده و به جواب برسید
خواهشا اول فرم های سایت رو مورد برررسی قرار بدید
به طور مثال فروم زیر
http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?123-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-Setup-%D9%88-Install
برای رسیدن به جواب ، بهترین کار پرسیدن سوال نهایتا به صورت پیام خصوصی هستش
با تشکر از همکاریتون