PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اجرای اسکریپت php با زمان اجرای زیاد

shahin.irani
شنبه 03 خرداد 1393, 03:39 صبح
با سلام خدمت دوستان. من یک اسکریپتی به زبان php نوشتم که زمان اجراش زیاده و برای تکمیل فرآیند نیاز به افزایش زمان اجرا هست. تو اینترنت سرچ کردم و راهکارهای زیادی بود که هیچ کدوم مشکل منو حل نکرد.

مثلا یجا ست کردن به 0 محدودیت اجرا رو با دستور (set_time_limit(0 که این هم کار نکرد چون سرور من اینکارو محدود کرده.

کد های دیگه ای که حلقه بینهایت رو اجرا میکرد با استفاده از دستورات :
() ignore_user_abort و ()shell_exec
که اینا هم محدود بود. لطفا منو راهنمایی کنید.:اشتباه:

shahin.irani
شنبه 03 خرداد 1393, 14:58 عصر
با سلام خدمت دوستان. من یک اسکریپتی به زبان php نوشتم که زمان اجراش زیاده و برای تکمیل فرآیند نیاز به افزایش زمان اجرا هست. تو اینترنت سرچ کردم و راهکارهای زیادی بود که هیچ کدوم مشکل منو حل نکرد.

مثلا یجا ست کردن به 0 محدودیت اجرا رو با دستور (set_time_limit(0 که این هم کار نکرد چون سرور من اینکارو محدود کرده.

کد های دیگه ای که حلقه بینهایت رو اجرا میکرد با استفاده از دستورات :
() ignore_user_abort و ()shell_exec
که اینا هم محدود بود. لطفا منو راهنمایی کنید.:اشتباه:

آقا کسی نیست مشکل مارو حل کنه؟؟؟؟:گریه:

mfungroup
شنبه 03 خرداد 1393, 18:00 عصر
مشکل از سرورته که زمان رو محدود کرده. یه سرور بگیر که زمان رو محدود نکرده باشه.

shahin.irani
یک شنبه 04 خرداد 1393, 16:19 عصر
مشکل از سرورته که زمان رو محدود کرده. یه سرور بگیر که زمان رو محدود نکرده باشه.
آقا تشکر از پاسخ. از کجا بدونم که پس از خرید هاست بازم این محدودیتها واسم نیست؟؟؟ لطفا یک هاست خوب معرفی کنید که ازین محدودیتا واسم نباشه.

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 04 خرداد 1393, 16:37 عصر
آقا تشکر از پاسخ. از کجا بدونم که پس از خرید هاست بازم این محدودیتها واسم نیست؟؟؟ لطفا یک هاست خوب معرفی کنید که ازین محدودیتا واسم نباشه.

دوست عزیز همه هاست های اشتراکی پورت های مربوط به Remote و همچنین مواردی که مربوط به سرویس ای External هستش محدود میکنن مگر نمیگم از VPS استفاده کنید که دست خودتون باشه و مدیریتشو رو هر جوری که دوست دارین نسبت به نیاز تنظیم کنید.

shahin.irani
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 03:54 صبح
دوست عزیز همه هاست های اشتراکی پورت های مربوط به Remote و همچنین مواردی که مربوط به سرویس ای External هستش محدود میکنن مگر نمیگم از VPS استفاده کنید که دست خودتون باشه و مدیریتشو رو هر جوری که دوست دارین نسبت به نیاز تنظیم کنید.

آقا تشکر بابت راهنمایی