PDA

View Full Version : سوال: نمایش فایل PDF

xminxmin
شنبه 03 خرداد 1393, 11:21 صبح
سلام
امن با قطعه کد زیر یه سری فایل PDF رو که در Resources برنامه اضاقه کردم رو نمایش می دم
سوال: فایل های با طول نام بالا (مثلا 20 کاراکتر به بالا) رو خطا می ده. چکارش کنم؟

Dim b As Byte() = DirectCast(My.Resources.ResourceManager.GetObject( ّResourcesFileName), Byte())
IO.File.WriteAllBytes(pdfFullName, b)
pdfDoc.FilePath = pdfFullName
pdfPageView.Show()

خطا از خط دوم و متغیر b هست

Mani_rf
یک شنبه 04 خرداد 1393, 09:49 صبح
نکته اول این که چرا حالا توی ریسورس! این کار خیلی منطقی نیست. پیشنهاد میکنم که فایل رو فیزیکی نگه داری و آدرس دهی کنی.
نکته دوم این که خب چه خطایی میده؟

xminxmin
یک شنبه 04 خرداد 1393, 16:19 عصر
نکته اول این که چرا حالا توی ریسورس! این کار خیلی منطقی نیست. پیشنهاد میکنم که فایل رو فیزیکی نگه داری و آدرس دهی کنی.
نکته دوم این که خب چه خطایی میده؟
ممنون
ج1 - چون نمی خوام فایل ها نمایان باشند. (حداقل تا حدی)
ج2- میگه B نمی تونه Null باشه. مشکل همینه که برای فایل های با نام های بلند b مقدار نمی گیره. (دستور IO عمل نمی کنه)

aminomidi
یک شنبه 04 خرداد 1393, 16:22 عصر
سلام . البته این حدس خودمه . شما اسم متغیرتو عوض کن . شاید b رو بایت در نظر میگیره و بر اساس محدودیت های خاص اون برنامه رو اجرا می کنه !

xminxmin
دوشنبه 05 خرداد 1393, 09:17 صبح
سلام . البته این حدس خودمه . شما اسم متغیرتو عوض کن . شاید b رو بایت در نظر میگیره و بر اساس محدودیت های خاص اون برنامه رو اجرا می کنه !
ممنون دوست من. با تغییر نام حل نمیشه.
تو پرانتز: اگر برای سایت فروش شارژت دامنه می خوای من خوبشو دارم. دامنه "شارژ اول" (پ.خ کن اگر خواستیش اینجا جای این حرفا نیست:لبخند:)

aminomidi
دوشنبه 05 خرداد 1393, 18:24 عصر
مرسی از لطف شما