PDA

View Full Version : نمایش قسمتی از سایت درون وب بروزر

dele_ghamgin_2008
یک شنبه 04 خرداد 1393, 14:24 عصر
سلام . من یک وب بروزر دارم . می خواهم وقتی روی باتن کلیک می کنم صفحه زیر برایم در وب بروز باز شود و فقط قسمتی که متن نوشته شده است در وب بروزر نمایش داده شود و نمی خواهم کل سایت را ببینم. فقط قسمت متن اصلی سایت .
آدرس سایت : http://www.iranwalnut.com/fa/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88/news/1955/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%86%D9%88%D8%A8-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88-%D8%AE%D8%B4%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2

دوستان اگر اطلاعاتی دارند لطفاً به من کمک کنند. ابعاد وب بروزر من اندازه : 426; 250 می باشد . لطفاً راهنمایی فرمایید.

aliagamon
یک شنبه 04 خرداد 1393, 17:30 عصر
زیاد مطرح شده .... از regex و یا html Agility استفاده کنید:لبخند:
یه جست و جو در مورد موارد بالا کنین نتیجه های خوبی پیدا میکنین (تو همین فروم هم بحث های خوبی شده ) یه نمونه هم تو نمونه های کوچک هستش ماله قیمته ارزه فک کنم ...:لبخند: از یه سایت میگیره مقدارو

dele_ghamgin_2008
یک شنبه 04 خرداد 1393, 18:25 عصر
زیاد مطرح شده .... از regex و یا html Agility استفاده کنید:لبخند:
یه جست و جو در مورد موارد بالا کنین نتیجه های خوبی پیدا میکنین (تو همین فروم هم بحث های خوبی شده ) یه نمونه هم تو نمونه های کوچک هستش ماله قیمته ارزه فک کنم ...:لبخند: از یه سایت میگیره مقدارو

همه این چیزایی که گفتید رو دانلود کردم . ولی همشون مقدار رو دارند استخراج می کنند . من اینو نمی خوام . می خوام وب بروزر فوکوس کنه روی قسمت متن اون سایتی که بهتون گفتم.
در ضمن . حال اگر استخراج هم کنه عیب نداره . ولی اون برنامه ها فقط یک عدد رو استخراج می کنند و نمی توانند کل متن را استخراج کنند.

dele_ghamgin_2008
سه شنبه 20 آبان 1393, 11:23 صبح
همه این چیزایی که گفتید رو دانلود کردم . ولی همشون مقدار رو دارند استخراج می کنند . من اینو نمی خوام . می خوام وب بروزر فوکوس کنه روی قسمت متن اون سایتی که بهتون گفتم.
در ضمن . حال اگر استخراج هم کنه عیب نداره . ولی اون برنامه ها فقط یک عدد رو استخراج می کنند و نمی توانند کل متن را استخراج کنند.

کسی نیتس مرا راهنمایی کند ؟