PDA

View Full Version : سوال: کمک فوری

leila71
سه شنبه 06 خرداد 1393, 11:02 صبح
سلام دوستاندو تا سوال داشتم:اول اینکه کانکشن من به بانک اطلاعاتی به صورت زیر هستش بعد از آپلود باید به چه صورتی تغییرش بدم:و دومین سوالم اینکه سایتم پس از آپلود این خطا رو میده: server application Unavailable خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید خیلی گیرم

leila71
سه شنبه 06 خرداد 1393, 11:10 صبح
کانکشنم: <add name="DBGhaem" connectionString="Data Source=(local);Initial Catalog=MyDatabase;Integrated Security=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>

meisam12
سه شنبه 06 خرداد 1393, 11:39 صبح
قسمت DataSource باید به IP سروری کهSql server در آن است تغییر کند. و قسمت Integrated Security=True را حذف کن.
بعد خط زیر را اضافه کن.

User id=instance;password=your password;

درباره سوال دومتان بیشتر توضیح بدهید.

rezadana
سه شنبه 06 خرداد 1393, 17:39 عصر
سلام. همون طور که دوست عزیزمون فرمودند باید طبق کدهای زیر یوزر و پسورد پایگاه دادتو بهش اضاف کنی و همچنین مقدار دیتاسورس رو به لوکال هاست تغییر بدی نمونه کد زیر رو ببینید.موفق باشید.

<add name="connectreza" connectionString="Data Source=(localhost); Initial Catalog=db_ros ; User ID=ali;Password=123" providerName="System.Data.SqlClient" />

----------------------------
www.rezalynda.rzb.ir

leila71
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 12:55 عصر
ممنون از راهنمایی تون
سایتم در حال حاضر این خطا رو میده
HTTP Error 500.19 - Internal Server ErrorThe requested page cannot be accessed because the related configuration data for the page is invalid.

Module
IIS Web Core

Notification
Unknown

Handler
Not yet determined

Error Code
0x80070003

Config Error
Cannot read configuration file

Config File
\\?\D:\HostingSpaces\zanjanghaem\tc-zghaem.ac.ir\ wwwroot\web.config

اشکال از کجاست؟

leila71
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 18:15 عصر
مشکل قبلی حل شد از هاست بود ولی هنوز ارتباط با بانک جواب نمیده دقیقا همین کانکشن رو نوشتم البته با تغییرات نام بانک ولی بازم جواب نمیده خواهش میکنم کمک کنید

fakhravari
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 20:15 عصر
تنظیمات web config خرابه.
برمیگرده به ورژن نت فریمورک یا اعمال تنظیمات خاص

leila71
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 11:05 صبح
من با فریم ورک 4 کار کردم تو پنل هاستم رو 4 تنظیمش کردم خطای سایتم اینه که نمی تونه بانک رو باز کنه:
A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)]
ضمنا مثلا چه تنظیماتی؟ میشه لطف کنید بگید ممنون میشم

elahe471
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 11:54 صبح
با خود sql server تست کنید ببینید با Servername و user و Pass که تو Connectionstring وارد کردین دستی میتونید کانکت شید ؟
اگر نمیشه احتمالا Servername که وارد می کنید غلطه

leila71
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 14:45 عصر
ببخشید من سایتم رو آپلود کردم چطور بعد از آپلود بصورت دستی تست کنم؟

elahe471
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 18:38 عصر
بله متوجه شدم آپ کردید ربطی به آپلود نداره ، برنامه SQL Server management studio رو باز میکنید Ip که هاست برای sql server بهتون داده رو میزارین جای Servername
Username و Password هم که میسازید تو هاست به جای login و password میزارید
Authentication هم روی Sql server authentication قرار میدید
تست کنید ببینید کانکت میشید

raziee
جمعه 09 خرداد 1393, 02:17 صبح
تاپیک به دلیل عنوان نامناسب قفل شد