PDA

View Full Version : حرفه ای: ثبتنام در سایت مشخص بدون دخالت انسان

koorosh4
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 11:01 صبح
چطور میشه با php صفحه ای بنویسیم که مشخصات ما را در بانک ذخیره کنه . و اسم یه سایت مثلا گوگل را بهش بدیم و اون صفحه بطور خودکار بره و برای ما یه اکانت بسازه ؟
ممنون میشم کمک کنید:لبخند:

leaping
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 11:19 صبح
چطور میشه با php صفحه ای بنویسیم که مشخصات ما را در بانک ذخیره کنه . و اسم یه سایت مثلا گوگل را بهش بدیم و اون صفحه بطور خودکار بره و برای ما یه اکانت بسازه ؟
ساختن ربوت برای انجام این کارها اونهم در مقابل شرکت هایی مثل گوگل و خیلی های دیگه تقریبا غیر ممکن هست.
چون دور زدن کپچاها و موانع امنیتی کار ساده ای نیست

koorosh4
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 15:59 عصر
پس چرا من 3 روز دارم زور میزنم ؟؟؟؟

MMSHFE
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 16:31 عصر
چون قبل از اینکه وارد یک مسیر بشین، تجربیات بقیه که اون مسیر رو رفتن (و به نتیجه رسیدن که بیراهه هست) رو جویا نشدین. البته هیچ کاری نشد نداره ولی دور زدن مسائلی مثل CAPTCHA و... اینقدر سخت هست که بهتره بیخیالش بشین. بخصوص کپچای گوگل.

koorosh4
شنبه 10 خرداد 1393, 09:15 صبح
اما داداش من یه نرم افزار پیدا کردم به نام robo ads که این کار را میکنه . فقط اون نرم افزار هست و php نیس

leaping
شنبه 10 خرداد 1393, 11:26 صبح
اما داداش من یه نرم افزار پیدا کردم به نام robo ads که این کار را میکنه . فقط اون نرم افزار هست و php نیس
این نرم افزار که می فرمایید دقیقا چیکار میکنن؟

koorosh4
شنبه 10 خرداد 1393, 17:34 عصر
دقیقا بدون دخالت شما شما را در 70 سایت ثبتنام میکنه و برات تبلیغ میکنه .
اگه کسی به نتیجه ای رسید منم در جریان بذاره خواهشا

MMSHFE
شنبه 10 خرداد 1393, 17:39 عصر
حتماً سایتهایی که توی اونها ثبت نام میکنه کپچا ندارن یا کپچای اونها ضعیفه وگرنه هر کاری که با یک نرم افزار تحت Desktop بشه انجام داد (در زمینه وب) با PHP هم میشه انجام بدیم.

us1234
شنبه 10 خرداد 1393, 19:00 عصر
حتماً سایتهایی که توی اونها ثبت نام میکنه کپچا ندارن یا کپچای اونها ضعیفه وگرنه هر کاری که با یک نرم افزار تحت Desktop بشه انجام داد (در زمینه وب) با PHP هم میشه انجام بدیم.

روش های نوینی برای دور زدن کپتچا وجود دارد ( نه با ماشین بلکه با انسان )
این سایت را بررسی کنید متوجه جزییات خواهید شد .

http://www.protypers.com

MMSHFE
شنبه 10 خرداد 1393, 22:07 عصر
ایشون درمورد نرم افزاری که با PHP نوشته بشه پرسیده بودن. بهرحال مکانیزم این سایت هم برای کپچاهایی مثل گوگل که حروف رو میپیچونه و بهشون موج میده (بصورت تصادفی) کار نمیکنه چون فقط ترکیب حروف نیست که تغییر میکنه بلکه شکل حروف هم متفاوته و مثل یک فونت معمولی نیست که بشه به راحتی تشخیص داد.

us1234
شنبه 10 خرداد 1393, 22:13 عصر
ایشون درمورد نرم افزاری که با PHP نوشته بشه پرسیده بودن. بهرحال مکانیزم این سایت هم برای کپچاهایی مثل گوگل که حروف رو میپیچونه و بهشون موج میده (بصورت تصادفی) کار نمیکنه چون فقط ترکیب حروف نیست که تغییر میکنه بلکه شکل حروف هم متفاوته و مثل یک فونت معمولی نیست که بشه به راحتی تشخیص داد.

دوست عزیز شما اصلا به قضیه توجه کامل نداشتید .
این سایت که معرفی کردم یکی از چندصد سایت است که بابت ورود هر کپتچا توسط کاربر پول پرداخت میکند این پروژه ها چند سال پیش شروع شد الان روش های جدیدتری هم وجود داره که ما روی آنها داریم تحقیق میکنیم که حتی نیاز به پرداخت هزینه هم نیست و یوزر انسانی به میل خودش کپتچا ها که اسمپر بهش داده را وارد میکنه !

نرم افزار اسپمر مهم نیست ویندوزی باشه یا پی اچ پی ، کپتچا را به یوزر داخل این سایت میده و یوزر جوابش را بهش میده . حالا کپتچا صدا هم که باشه یوزر داره جواب را پیدا میکنه و بحث سخت و آسان بودن کلا حل میشه !

MMSHFE
شنبه 10 خرداد 1393, 22:16 عصر

این پست اول استارتر هست. خوندینش؟ خودکار یعنی بدون دخالت انسان. اگه انسان بخواد کپچا وارد کنه که 10 سال قبل اسپمر بلاگفا اومده بود و این موضوع چیز جدیدی نیست.

koorosh4
یک شنبه 11 خرداد 1393, 11:56 صبح
یه سوالم دارم . میشه ez را لینک بدید راحت دانلود کنم سایتش نمیشه . خیلی سخته

مهرداد سیف زاده
یک شنبه 11 خرداد 1393, 14:10 عصر
کپچای گوگل از دو بخش تشکیل شده
حروف و اعداد تصادفی به صورت کج و معوج + اطلاعات کمکی
اطلاعات کمکی شامل اسکن کتابها توسط روبات گوگل در دانشگاه و تبدیل اونها به کتاب الکترونیک هست. این روبات حروفی رو که در اون شک داره به کپچا میفرسته تا کاربران در هنگام ورود حروف کپچا این رو هم وارد کنند و در واقع اگر شما اصلا قسمت دوم رو پر نکنید گوگل به شما ایراد نمیگیره
و اما بخش جدیدی هم به اطلاعات تکمیلی اومده و انم شماره پلاک اماکن عمومی هست که روبات map گوگل در اسکن و گرفتن عکس از منطقه دو رو برش و ارسال اون به ماهواره شک داره که شماره رو درست خونده یا نه در واقع شماره براش نا مفهمومه و از انسانها در هنگام پر کردن کپچا میخواد تا این اطلاعات رو تایید کنند
آخرش جالبته مثلا گوگل توی کپچا میاد آمار میگیره فلان کلمه رو که روبات کتاب شک داشه number بوده member تعداد 100هزار بار از کاربان پرسیده شده و 999هزارتا جواب دادن number بوده حالا با این آمار در متن صفحه اسکن شده اصلاح ایجاد میکنه و کد پلاک هم همینطور
در کل فناوریش انقد پیچیده هست که تا بحال کسی ادعا نکرده که تونسته روباتی بسیازه که ReCaptcha رو دور بزنه. تاریخچه recaptcha هم برمیگرده به دو تا دانشجو توی دانشگاه که گوگل روش و الگوریتم ساخت captcha رو ازشون میخره.
من یه بار پیگیرش شدم و به مقاله ای که سازندگان recaptcha نوشته بودن رسیدم و الگوریتم توضیح داده شده رو با کاراکترهای گوگل مقایسه کردم دیدم فرق داره و گوگل حتی این الگوریتم رو تغییر هم داده
علم image processing شما هیج وقت نمیتونه از گوگل بالاتر باشه. گوگلی که روباتهاش کتاب رو اسکن میکنن و از مردم برای حروفش کمک میگیرن. گوگلی که ماشینهای نقشه بردارد داره و با دقت 99درصدی شبانه روز از خیابانها و کوچه ها عکس میگیرن و پردازشهای سنگین برای برداشت آدرس از تصاویر اسکن شده میکنن. (آدرس+کد پلاکها+مختصات gps+.....)
و در آخر داداش من 3 سال عمرمو توی دانشگاه سر nlp و ontology صرف کردم و هیچ وقت کسی نمیتونه captcha گوگل رو دور بزنه

koorosh4
یک شنبه 11 خرداد 1393, 20:24 عصر
داداش نرم افزار roboads چنین کاری میکنه . یعنی هر روز میره و سایتهایی که توش تبلیغ کردید و تبلیغ های شما را به روز رسانی میکنه به صورت خودکار . اما اون نرم افزاره و حتما باید خود شخص نرم افزار را اجرا کنه اما اگه این برنامه در محیطوب باشه از نیاز به کاربر رها میشه . در ضمن خود کاربر میتونه سایت به ما پیشنهاد کنه تا به بانک سایتها اضافه کنیم . باعث بازدید بیشتر سایتمون میشه (چون همه از تبلیغ مفتی اونم به این راحتی خوششون میاد) و هزار مزایای دیگه
راستی فریم ورک yii آموزش درست حسابی کسی سراغ داره لینکشو بده دانلود کنم ؟

koorosh4
یک شنبه 11 خرداد 1393, 20:38 عصر
این پست اول استارتر هست. خوندینش؟ خودکار یعنی بدون دخالت انسان. اگه انسان بخواد کپچا وارد کنه که 10 سال قبل اسپمر بلاگفا اومده بود و این موضوع چیز جدیدی نیست.

منظورت را متوجه نشدم داداش . اما اگه منظورت اینه که رو هوا دارم متلب میگم باید بگم ابتدا تحقیق کنید .
من یه نرم افزار دیدم . حتی یکی از کاربرا میل خودشو داد بهم و کاتالوگ و خود نرم افزار را براش میل کردم که حجمشم کم بود . اما من میخوام بدونم چطور میشه مثل همون نرم افزار را با کمی تغییر توی وب اجرایی کرد .

leaping
دوشنبه 12 خرداد 1393, 00:56 صبح
منظورت را متوجه نشدم داداش . اما اگه منظورت اینه که رو هوا دارم متلب میگم باید بگم ابتدا تحقیق کنید .
من یه نرم افزار دیدم . حتی یکی از کاربرا میل خودشو داد بهم و کاتالوگ و خود نرم افزار را براش میل کردم که حجمشم کم بود . اما من میخوام بدونم چطور میشه مثل همون نرم افزار را با کمی تغییر توی وب اجرایی کرد .
مجددا تاکید میکنم که نرم افزاری برای دور زدن کپچا(کپچای ایمن مثل گوگل) بدون دخالت انسان مطلقا وجود نداره.اگر سراغ دارید معرفی کنید خوشحال میشم ببینم :D

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 11:45 صبح
این نرم افزار roboads که دیدم، یک برنامه ایرانی بود که توی سایتهایی مثل Yahoo Directory و چند تا سایت دیگه ایرانی که هیچ پارامتر امنیتی خاصی نمیخوان میره ثبت میکنه و تو گوگل ثبت نمیکنه (حداقل برای من رو ثبت نکرد). شما اگه موردی سراغ دارین که تونسته باشه CAPTCHA گوگل رو دور بزنه، همونطور که دوستمون گفتن، خوشحال میشم معرفی کنید.

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 11:46 صبح
راستی فریم ورک yii آموزش درست حسابی کسی سراغ داره لینکشو بده دانلود کنم ؟

لینک آموزش تصویری Yii رو توی امضام ببینید.
این تاپیک هم هست (لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?368879-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-yii))

koorosh4
دوشنبه 12 خرداد 1393, 14:15 عصر
نه ندارم . خب همه سایتها حتی وبلاگهایی که وردپرس هم مینویسن الان کد رمز دارن که ....
یعنی هیچی ....
در ضمن من الان یه صفحه پی اچ پی ساختم که میتونه وارد صفحه لاگ این بشه اما هر کاری میکنم نمیتونم فیلد نام کاربری و رمز عبور را پر کنه . باید دستی پر کنم . این که دیگه حتما بلدید . اینو میگید چطوریه ؟

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 14:17 عصر
باید با CURL مقادیر نام کاربری و رمز عبور رو به صفحه مقصد فرم (خاصیت action) به روش پست ارسال کنید.

koorosh4
دوشنبه 12 خرداد 1393, 14:19 عصر
خب ینی چی ؟ من مبتدی هستم....

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 14:37 عصر
این کد الان اطلاعات username و password رو به ترتیب با مقادیر ali و 1234 برای صفحه mysite.com/login.php میفرسته:

$url = 'http://mysite.com/login.php';
//set POST variables
$fields = array(
'username'=>urlencode('ali'),
'password'=>urlencode('1234'),
);
$fieldsString = '';
foreach($fields as $key => $value) {
$fieldsString .= $key . '=' . $value . '&';
}
$fieldsString = rtrim($fieldsString, '&'); // remove the last &
//open connection
$ch = curl_init($url);
// set parameters
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, true);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $fieldsString);
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
//execute post and take the result
$result = curl_exec($ch);
//close connection
curl_close($ch);

koorosh4
دوشنبه 12 خرداد 1393, 15:37 عصر
error خط 13 داره:متفکر:

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 15:42 عصر
خوب ارور چیه؟ اگه میگه Call to undefined function، معناش اینه که افزونه php_curl رو فعال نکردین.

koorosh4
دوشنبه 12 خرداد 1393, 15:50 عصر
چطوری فعالش کنم ؟؟؟

koorosh4
دوشنبه 12 خرداد 1393, 15:53 عصر
چطوری فعالش کنم ؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function curl_init() in D:\wamp\www\br.php on line 16

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 16:02 عصر
توی php.ini این خط رو پیدا کنید:

;extension=php_curl.dll
و سمی کالن اولش رو حذف کنید و فایل رو ذخیره کنید. حالا Apache رو یکبار Restart کنید.

koorosh4
دوشنبه 12 خرداد 1393, 16:08 عصر
از خود wamp تیکشو زدم فعال شد اما یه صفحه سپید میاد .
با meta صفحه لاگ این را باز کردم و بعد کد شما را زدم بازم هیچی . فقط لاگ این میاد

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 16:19 عصر
دوست عزیز، با CURL که شما چیزی نمیبینین. همه چیز پشت پرده است. یعنی اینکه اطلاعات رو فرستاده و خروجی رو الان شما توی result$ دارین. حالا میخواین نشونش بدین یا میخواین کوکیها رو ازش بردارین و هر کار دیگه که دلتون خواست میتونید انجام بدین. درواقع CURL یک مرورگر رو برای شما شبیه سازی میکنه.

koorosh4
دوشنبه 12 خرداد 1393, 16:22 عصر
چطور میشه همه سرویس ها را یکجا فعال کنیم در wamp? برای php:تشویق:

MMSHFE
دوشنبه 12 خرداد 1393, 16:23 عصر
دلیلی نداره که همه رو فعال کنید. فقط اونهایی که لازمه رو فعال کنید کافیه ولی اگه خواستین، همونطور که گفتم هرچی خط هست که با =extension شروع میشه پیدا کنید و ; اولش رو بردارین و Apache رو Restart کنید.

koorosh4
سه شنبه 13 خرداد 1393, 13:09 عصر
با این کد من یه input را پر کردم . . توی گوگل و یاهو و بلاگ فا کار میکنه . چطور میشه همه تکست ها را پر کرد ؟
<html>
<body>

<form action="http://blogfa.com/NewBlog.aspx" method="get" >

<a>username</a>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_txtUsername" class="textbox" type="text" style="font-size:11pt;width:150px;" dir="ltr" maxlength="20" name="master$ContentPlaceHolder1$txtUsername"></input>
<br>
<a>pass</a>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_txtPasswordFirst" class="textbox" type="password" onchange="showcaptcha()" size="18" style="WIDTH: 150px;" dir="ltr" maxlength="20" name="master$ContentPlaceHolder1$txtPasswordFirst"></input>

<br>
<a>repass</a>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_txtPassword2" class="textbox" type="password" size="18" style="WIDTH: 150px;" dir="ltr" maxlength="20" name="master$ContentPlaceHolder1$txtPassword2"></input>

<br>
<a>title</a>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_txtTitle" class="textbox" type="text" style="width:300px;" onkeydown="changelang(this);" onkeypress="return farsikey(this,event)" maxlength="40" name="master$ContentPlaceHolder1$txtTitle"></input>

<br>
<a>writer</a>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_txtAuthor" class="textbox" type="text" style="width:300px;" onkeydown="changelang(this);" onkeypress="return farsikey(this,event)" maxlength="40" name="master$ContentPlaceHolder1$txtAuthor"></input>

<br>
<a>about</a>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_txtDescription" class="textbox" type="text" style="width:420px;" onkeydown="changelang(this);" onkeypress="return farsikey(this,event)" maxlength="100" name="master$ContentPlaceHolder1$txtDescription"></input>

<br>
<a>E_mail</a>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_txtPEmail" class="textbox" type="text" style="width:220px;" dir="ltr" maxlength="50" name="master$ContentPlaceHolder1$txtPEmail"></input>

<br>
<input id="master_ContentPlaceHolder1_btnSignUp" class="btn" type="submit" style="width:190px;" onclick="javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new WebForm_PostBac…entPlaceHolder1$btnSignUp", "", true, "", "", false, false))" value="قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ" name="master$ContentPlaceHolder1$btnSignUp"></input>

</body>
</html>

koorosh4
سه شنبه 13 خرداد 1393, 13:10 عصر
با اینم برای ورود به سایتهای گوگل و یاهو ... تلاش کردم . در هر سایت یک تکست باکس را پر میکنه . میشه بگید چطور میشه همشونو پر کرد ..؟؟؟
ممنونم
<form action="https://login.yahoo.com/config/login?.src=fpctx&.intl=xe&.pd=c%3D6T7evjap2e6CwWSb86QVdqk-&.done=https%3A%2F%2Fen-maktoob.yahoo.com%2F" method="get" >

email
<input id="username" type="text" value="" autocorrect="off" placeholder="Yahoo ID" aria-required="true" tabindex="1" maxlength="96" name="login"></input>
pass
<input id="passwd" type="password" value="" autocorrect="off" placeholder="Password" aria-required="true" tabindex="2" maxlength="64" name="passwd"></input>

<button id=".save" class="lgbx-btn purple-bg" tabindex="4" name=".save" type="submit">1111</button>

</form>

koorosh4
سه شنبه 13 خرداد 1393, 13:12 عصر
دلیلی نداره که همه رو فعال کنید. فقط اونهایی که لازمه رو فعال کنید کافیه ولی اگه خواستین، همونطور که گفتم هرچی خط هست که با =extension شروع میشه پیدا کنید و ; اولش رو بردارین و Apache رو Restart کنید.

دمت گرم سالار ...