PDA

View Full Version : مشکل در نوشتن برنامه انبار به زبان سی شارپ

sara125
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 12:52 عصر
سلام دوستای گلم روز خوبی داشته باشین
استاد خواستن که نرم افزاری برای یک انبار بنویسیم که قابلیت اینو هم داشته باشه که به طور همزمان بیشتر از یک نفر نیز بتونن از این سیستم استفاده کنن. یعنی اگر کالاهای زیادی وارد انبار شد و مثلا 3 نفر شروع به استفاده از این نرم افزار کنن، درنهایت که کار این 3 نفر تمام شد باید اطلاعات ورودی توسط هر 3تای آنها در دیتابیس موجود باشد.
می خواستم بدونم که اینجا فقط کافیه من این دیتابیسو روی یک سیستم مرکزی قرار بدم (و فقط قسمت connectionString رو تغییر بدم) ، یا باید توی کدنویسی چیزی اضافه کنم تا برنامه من، این قابلیتی که استاد فرمودن رو داشته باشه؟
خواهش میکنم اگر میدونین کمکم کنین، متاسفانه وقت زیادی ندارم و کاملا گیج شدم.:گریه::گریه:
خیلی خیلی ممنون

mojtaba0912433
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 13:39 عصر
در مورد شماره اي كه احتمالا ميخواي به هر كدوم حواله يا رسيد انبار ميدي دقت كن چون همزمان چند نفر ميخوان اطلاعات ثبت كنن

keyone72
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 14:16 عصر
اگه تحت شبکه هستید که کاری نداره فقط در کانکشن استرینگ ip سیستم اصلی که میتونه سیستم خودتون هم باشه رو وارد کنید و اون وقت هر کسی از یه سیستم دیگه میتونه به بانک وصل بشه و استفاده کنه فقط طوری کد هارو مدیریت کنید که فیلد های کلید تکرار نشن و به ارور نخوری