PDA

View Full Version : سوال: آپدیت نمودن سبد خرید

rash44
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 18:24 عصر
با سلا

برای پیاده سازی سبد خرید در پروژه فروشگاه ، با استفاده از ajax محصول رو به سبد خرید اضافه می کنم . میخوام پس از اینکه محصول به سبد اضافه شد تعداد اقلام میجود در سبد هم بدون refresh صفحه به روز بشه . مثلا بعد از اضافه کردن محصول اگر هیچ کالایی در سبد نیست نمایش بده که 1 محصول انتخاب شده .

با جاوا هم قبلا این کار انجام دادم اما الان جواب نمیده .
تکه کد فوق رو توی فایل افزودن محصول به سبد خرید قرار دادم

<script>
function refreshpage () {
window.opener.location.reload( true);
}
</script>

و پس از اجرای کوئری insert :

echo "<script language='javascript' type='text/javascript'>refreshpage();</script>";

البته زمانی که صفحه ثبت در سبد رو در یک پنجره جدید باز میکنم تابع فوق عمل می کنه :

<a href="javascript:void(0)" onclick="javascript:win1=window.open('RGShop2CRTBSk.php?Tar get=md5(rand())&Page=<?php echo $l['id']; ?>&Id=<?php echo rand(); ?>','', 'location=no, scrollbars=no, title=yes, resizable=no, width=750, height=450'); return false;">add to cart</a></span></td>

اما من میخوام عملیات فوق را بصورت ajax انجام بدم

<a href="#" onclick="ajax_loadContent('page','reg.php?code=1');">add to cart</a>

rezaonline.net
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 23:25 عصر
من یه سوال دارم !؟
چرا وقتی روی کلید خرید کلیک میکنند شما آی دی + مبلغ + اسم محصول رو توی کوکی ذخیره نمیکنید ؟
اینطوری نیازی به ارسال به پی اچ پی نیست .
بعدکه روی دکمه ادامه خرید کلیک کرد شما محتویات کوکی رو بگیرید و پیشفاکتور نهایی رو نشون بدید

دیگه ای جکس و اینام نمیخواد

Veteran
جمعه 09 خرداد 1393, 00:29 صبح
خب شما بعد از ارسال اطلاعات به صورت ایجکس،توی همون صفحه که عملیات درج اطلاعات توی سبد خرید رو انجام میدید
در اخر کار یک کوئری اجرا کنید که تعداد محصولات توی سبد رو به دست بیاره بعد با

echo json_encode(array('success'=>'1','basket'=>'4))
اطلاعات رو برگردونید
مقدار اول موفقیت امیز بودن عملیات رو نشون میده(که باید بر اساس کوئری تغییر کنه) که شما باید موقعه دریافت اطلاعات ببینید این پارامتر 0 هست یا 1
اگر 1 بود یعنی مشکلی نداره میتونید تعداد محصولات رو توی سبد خرید رو در صفحه جاری اپدیت کنید
مقدار دوم هم که تحت عنوان basket هست،تعداد محصولات رو باید قرار بدید و بعد میتونید با جی کوئری مقدارش رو در هرجای صفحه قرار بدید
اما یادتون نره،توی ایجکس datatype: 'json' قرار بدید