PDA

View Full Version : ساخت ستاپ با بانک روی هاست در اینترنت

sara417
جمعه 09 خرداد 1393, 19:14 عصر
سلام.
من تو تالار گشتم چیزی پیدا نکردم راجع به این موضوع. ممنون میشم کمک کنید.میخوام ستاپی واسه نرم افزاری که با ویژوال 2010 و بانک اطلاعاتی 2008 نوشتم، بسازم!
سوالم اینه: میشه بانک من آپلود کنم روی یک هاستی و بعد آدرس شو بزارم توی app.config پروژه که نرم افزار بدون بانک ستاپ بسازم!
فک کنم نرم افزاری این جوری باشه، که زیاد در جریان روند کارش نیستم.
این جوری مشتری کافیه اینترنت داشته باشه و فایل اجرایی نرم افزار. دیگه نیازی به نصب اس کیو ال نیست. چون ستاپ ساختن با بانک نیاز داره اکسپرس خودش نصب شه که خوب رو هر سیستمی شاید جواب نده و منم نمیدونم چی کار کنم روند کار ساده بشه. البته توی تاپیکها بود اما واسه مشتری من خوب نیست!
من مشتری دارم که خیلی تنبله، میگه اگه ویندوزم پرید هی نخوام سیستم بیارم پیشت که اس کیو ال نصب کنی یا خودم اینکار کنم. نهایت کاری که بخواد انجام بده نصب نرم افزارشه!
عملا مث سایت باهاش کار کنه. میدونم هست این شیوه.
حالا از دوستان کسی هست بتونه کمکم کنه تو ادرس دهیش؟
بانک و آپلود کردم تو هاست. ادرس تو app.config هم اینه:
<add name="Test.Properties.Settings.TCS" connectionString="Data Source=46.4.120.176,2008;Database=data_Test;Uid=us er;Password=pass;Integrated Security=True"
providerName="System.Data.SqlClient" />

قبل از اینکه ستاپ بسازم تست کردم ارور زیر میده:
Login failed. The login is from an untrusted domain and cannot be used with Windows authentication.

دوستات کسی هست راهنماییم کنه؟ ممنون

sara417
شنبه 10 خرداد 1393, 11:48 صبح
دوستان کسی نمیدونه؟ خیلی مهمه :ناراحت:

sara417
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 00:00 صبح
خوب گویا کسی بلد نبود اینجا :متفکر:
بهرحال حل شد و ممنونم از کسی که منو راهنمایی کرد. جواب میزارم شاید کسی بخواد بدونه. باید کاکنکش به صورت زیر نوشته بشه:

Data Source=46.4.***.000,2008;Initial Catalog=database_Test;Persist Security Info=True;User ID=username;password=pass