PDA

View Full Version : جلوگیری از حذف برنامه توسط کاربر

Pedram_Parsian
شنبه 10 خرداد 1393, 13:33 عصر
با سلام
من یه برنامه نوشتم برای مامان و بابا ها که کامپیوتر را هر وقت خواستند خاموش و ... بکنند. حالا من می خوام کاری کنم که کاربر (همون بچه ی بدبخت ) نتونه این برنامه را از کامپیوترش از طریق کنترل پنل پاک کنه یا هنگام پاک کردن پسورد بخواد....
(بچه آزاری هم خوب کاریه ها ..... :شیطان:)
لطفا من را راهنمایی کنید..
با تشکر

Pedram_Parsian
شنبه 10 خرداد 1393, 18:25 عصر
کسی قبلا این کار را انجام نداده؟
واقعا میشه ؟
خیلی ضروری هست .............. لطفا کمک کنید...
با تشکر

NASA's Spaceman
شنبه 10 خرداد 1393, 18:28 عصر
برنامت رو نصب نکن و همون فایل exe که خود سی شارپ میسازه استفاده کن که این برنامه به هیچ وجه توی کنترل پنل نیست
با سپاس Spaceman

gjmkdyttyhujk
یک شنبه 11 خرداد 1393, 16:32 عصر
به جای این کارها می تونی از برنامت ستاپ بسازی، بعد توی درایو سی نصبش کنی، بعد هم از deepfreeze استفاده کنی و آدرس درایو سی رو به عنوان درایو فریز شده بهش بدی(البته به deepfreezeپسورد بدی ها). بعد اجازه بدی کاربر محترم اون رو از هرجا دلش خواست حذف کنه. هر وقت بابا مامان میان، برنامه سر جاش هست:لبخندساده:

Pedram_Parsian
دوشنبه 12 خرداد 1393, 12:03 عصر
برنامت رو نصب نکن و همون فایل exe که خود سی شارپ میسازه استفاده کن که این برنامه به هیچ وجه توی کنترل پنل نیست
با سپاس Spaceman

دوست عزیز برنامه ما تو کنترل به همون اسم نشون داده میشه !! تازه من نیاز به setup برای برنامه دارم !! :قهقهه:

یه راه اصولی وجود نداره ؟؟

javadaskari
دوشنبه 12 خرداد 1393, 18:28 عصر
در ویندوز 7 (تو قبلیا رو خبر ندارم) امکانی هست که پدر و مادر میتونن ساعت هایی که کامپیوتر برای فرزندانشان قابل استفاده باشد رو مشخص کنن، مثلا بگن روزهای 5 شنبه و جمعه از ساعت 5 تا 8 شب بتونند وارد ویندوز بشن!

اگر هم تاکید داری برنامه برای این کار بنویسی باید یه یوزر محدود برای بچه بسازی و پدر و مادر admin باشند، برنامه را با کاربر admin نصب میکنی ولی بچه همیشه با کاربر محدوده میره تو ویندوز که کاربر محدود یا limit دسترسی به حذف برنامه را ندارد

Pedram_Parsian
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 11:07 صبح
در ویندوز 7 (تو قبلیا رو خبر ندارم) امکانی هست که پدر و مادر میتونن ساعت هایی که کامپیوتر برای فرزندانشان قابل استفاده باشد رو مشخص کنن، مثلا بگن روزهای 5 شنبه و جمعه از ساعت 5 تا 8 شب بتونند وارد ویندوز بشن!

اگر هم تاکید داری برنامه برای این کار بنویسی باید یه یوزر محدود برای بچه بسازی و پدر و مادر admin باشند، برنامه را با کاربر admin نصب میکنی ولی بچه همیشه با کاربر محدوده میره تو ویندوز که کاربر محدود یا limit دسترسی به حذف برنامه را ندارد

دوستان راه دیگری با کد نویسی وجود نداره که مثلا هنگام پاک شدن برنامه از کاربر پسورد بخواد ؟
کسی بلد نیست ؟

gjmkdyttyhujk
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 11:48 صبح
شما از روشی که من گفتم استفاده کنید مشکلتون حل میشه. اگه مشکلی در این زمینه دارید میتونم کمک کنم.

Pedram_Parsian
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 12:13 عصر
شما از روشی که من گفتم استفاده کنید مشکلتون حل میشه. اگه مشکلی در این زمینه دارید میتونم کمک کنم.

خوب دوست عزیر من که نمیتونم 1 ساعت به طرف بگم
اول برنامه رو نصب کنه
بعد deepfreeze رو ...
بعد روی اون پسورد بذاره
ووو ..

بعدش وقتی که برنامه پاک شه تا restart شدن دوباره سیستم ؛ برنامه غیر فعال است که این تو برنامه من مشکل داره
با تشکر

gjmkdyttyhujk
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 17:25 عصر
خوب دوست عزیر من که نمیتونم 1 ساعت به طرف بگم
اول برنامه رو نصب کنه
بعد deepfreeze رو ...
بعد روی اون پسورد بذاره
ووو ..

بعدش وقتی که برنامه پاک شه تا restart شدن دوباره سیستم ؛ برنامه غیر فعال است که این تو برنامه من مشکل داره
با تشکر

یک روش دیگه ای هم که وجود داره اینه که نرم افزارهایی وجود دارند که لیست نرم افزارهایی رو که شما بخواهید رو در کنترل پنل نشون میده. و با اونها میتونید نرم افرار خودتون رو از لیست نرم افزارهای موجود در کنترل پنل برای حذف مخفی کنید.