PDA

View Full Version : مثالی برای ارائه یک Template فرمول نویسی

ardvisoor
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 11:09 صبح
سلام

من می خواهم برای فرمول نویسی یک template در اختیار کاربر بگذارم ، که کلیدهایی مثل Sum، Avg یا ... داشته باشد. کسی مثالی در این مورد سراغ ندارد؟
ممنون

dot_net_lover2
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 13:13 عصر
منظورت از فرمول نویسی دقیقا چیه ؟

manager
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 22:22 عصر
اگر منظورتون یه برنامه برای حل معادلاتی مثل 2*(Sin(Tan(sqrt(2%7)/3.2))/7+2) هست من یک برنامه جامع برای این کار نوشتم بگید براتون بذارم استفاده کنید.

ardvisoor
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 10:45 صبح
با سلام
ممنون از پاسختون
من برای فرمول سازی برنامه نیاز دارم، وگرنه برنامه Evaluate کردن یک فرمول را دارم. یک TEmplate که مثلا دکمه های Sum,/,* و داشته باشه
ممنون

manager
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 16:51 عصر
باز هم من متوجه نشدم شما دقیقا چی می خواین لطفا بیشتر توضیح بدین..

ardvisoor
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 09:21 صبح
با سلام
من در واقع ابزار ساخت فرمول می خواهم، مثلا کاربر می خواهد فرمول زیر را در یک textBox وارد کند
A+B*c

من نمی خواهم بطور مستقیم اینکار را بکند ، بلکه می خواهم یک فرم بنویسم که مثلا دکمه های +، و ........ را داشته باشد.

خودم می تونم اینکار رو بکنم ولی چون وقت بسیار محدودی دارم و کار زیاد و همچنین حدس می زنم Template آماده در این زمینه باشد. این سوال را کردم

ممنون از توجه شما

mamadgmail
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 15:53 عصر
منظورتون ماشین حسابه؟؟؟ اگر منظورتون اینه که فکر می کنم این مربوط می شه به java و اسکریپت های سمت سرور. اصلا معقول نیست که با asp پیاده سازی بشه نمی شه که مثلا واسه یک کلید + صفحه پست بک بشه!!!

manager
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 16:35 عصر
باز هم کلمه template در این موضوع مبهم است !!!!!!!! منظورتون اینه که یه interface آماده پیدا کنید و از برنامه مورد نظرتون استفاده کنید ؟

dot_net_lover2
شنبه 23 اردیبهشت 1385, 22:42 عصر
اگر درست متوجه شده باشم دوستمون یک چیزی شبیه به یکی از ToolsBox های نرم افزار ریاضی MathCad را نیاز داره که تمامی علائم ریاضی به صورت دکمه در این جعبه ابزار قرار دارد و با فشردن هرکدام علامت مورد نظر در محل مشخص شده قرار میگیرد.
خوب این نوشتنش خیلی راحته ولی دوستمون مشکل زمان داره!!!!!

ardvisoor
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 14:38 عصر
با تشکر از همه دوستان نوشتم، من واقعا مشکل زمان داشتم چون قسمتهای اصلی پروژه ای که درگیر آن بودم خیلی زمانبر بود و مهم ، در نتیجه تصمیم داشتم برای قسمتهای راحت تر از کدهای آماده استفاده کنم، (کاری که فکر می کنم تقریبا همه می کنند) . اما بهرحال نوشتم
بازم ممنون

mamadgmail
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 16:14 عصر
دوست عزیز مشکل شما که گویا حل شده. ولی به هر حال اگر منظوری شما همونی هست که من در پست قبلیم گفتم نمونش توی سایت هایی که کد java دارن خیلی خیلی زیاده.