PDA

View Full Version : مشکل در ارتباط listview با database

m1368a1
دوشنبه 12 خرداد 1393, 11:21 صبح
من می خواهم یک بانک اطلاعاتی از قبل ایجاد شده داشته باشم که دارای اطلاعاتی باشد که آن را در assets قرار داده ام و آن را وقتی برنامه اجرا شد در برنامه کپی شود و اطلاعات پس از نصب در list view نمایش داده شوند

من در موقع اتصال database با listview مشکل دارم

من مطمئن هستم که کدی که نوشتم بانک اطلاعاتی را کپی می کند
ولی در ارتباط با list view مشکل دارم

در ضمن من نمونه کد ارتباط list view با database زیاد دیده ام اما یا نمونه کد کاملی برای آن ها نبود یا برای مواقعی بود که بانک اطلاعاتی در زمان اجرا ایجاد می شد و آن بانک بدون اطلاعات ذخیره شده است

من برای حالتی می خواهم که بانک اطلاعاتی از قبل ایجاد شده باشد در نرم افزار در assets و بعد list view با database ارتباط برقرار کند

اگر ممکن یا برای این مشکل کمکی بکنید یا نمونه project کوچک که این کار را برای من انجام دهد بگذارید

private void populateListView(View v) {
TestAdapter mDbHelper = new TestAdapter(this);
mDbHelper.createDatabase();
mDbHelper.open();
Cursor cursor = mDbHelper.getTestData();

String[] fromFieldNames = new String[]{mDbHelper.KEY_ID,mDbHelper.KEY_Name};
int[] toViewIDs = new int[]{R.id.textViewItemNumber, R.id.textViewItemTask};
SimpleCursorAdapter myCursorAdapter;
myCursorAdapter = new SimpleCursorAdapter(MainActivity.this, R.layout.item_layout, cursor, fromFieldNames, toViewIDs);
ListView myList = (ListView) findViewById(R.id.listView1);
myList.setAdapter(myCursorAdapter);
}

parvizwpf
دوشنبه 12 خرداد 1393, 16:02 عصر
طرقی که در اینترنت وجود داره ربطی به بانک موجود و بانک جدید نداره. هر کدی که گفته میشه بالاخره کار میکنه. ضمنا بهتره شما اگه میخواهید از SimpleCursorAdapter استفاده کنید اونرو در وب سرچ کنید.

mfaridi
سه شنبه 13 خرداد 1393, 22:42 عصر
دوست عزیز با cursor اطلات از دیتابست بیرون بکش بریز توی ارایه از ارایه بریز توی لیست خیلی نمونه کد هست واسه این کار