PDA

View Full Version : تبلیغات عدد و سایر مارکتها

gwtw2013
دوشنبه 12 خرداد 1393, 15:39 عصر
سلام میشه برنامه ای که تبلیغات عدد داره رو تو بقیه مارکت ها هم گذاشت؟ درآمدی داره اینطوری؟ و اینکه سیستمی مشابه عدد هست که با بانک های ایران هم مشکلی نداشته باشه؟

Pam.goudarzi
دوشنبه 12 خرداد 1393, 17:12 عصر
1- چون که عدد مربوط به بازاره ، احتمال تایید نشدن هست(البته احتمالش هست)
2- به هیچ وجه درآمد نداره، من برنامه ام 40000 تا دانلود داشته تو بازار ، فقط 9000 تومن درآوردم!
3- نمی دونم

haniiii
دوشنبه 12 خرداد 1393, 18:09 عصر
سلام میشه برنامه ای که تبلیغات عدد داره رو تو بقیه مارکت ها هم گذاشت؟ درآمدی داره اینطوری؟ و اینکه سیستمی مشابه عدد هست که با بانک های ایران هم مشکلی نداشته باشه؟

myket و cando و plazza مشکلی ندارند با عدد. iranapps,parshub تایید نمیکنن

reza_azizi2010
دوشنبه 12 خرداد 1393, 18:11 عصر
مارکتهای دیگخ قبول میکنن مشکلی نیست، اما بفکر درامدش نباشید، بنظر من تنها استفاده ای که از درامدش میشه داشت اینه که واسه برنامه های خودتون تبلیغ بدین توی عدد.
وگرنه بعید میدونم به 200 هزار تومن برسید به این زودیها!

rubiks.kde
دوشنبه 12 خرداد 1393, 20:41 عصر
مارکتهای دیگخ قبول میکنن مشکلی نیست، اما بفکر درامدش نباشید، بنظر من تنها استفاده ای که از درامدش میشه داشت اینه که واسه برنامه های خودتون تبلیغ بدین توی عدد.
وگرنه بعید میدونم به 200 هزار تومن برسید به این زودیها!

این طوری هم نیست بسته به برنامس ، به قول معروف مورد داشتیم یکی دو بار تصویه کرده.

gwtw2013
سه شنبه 20 خرداد 1393, 23:40 عصر
سوال دوم بی جواب موند. سایتی غیر از عدد هست که برای ما ایرانی ها قابل استفاده باشه؟

darkenerboy
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 00:45 صبح
سلام
کندو کامپوننتش رو اماده کرده ولی پنل نداره (صفحه وب)
مایکت هم هردوتاش رو داره ولی اماده انتشار نیست

gwtw2013
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 01:45 صبح
این یعنی اونام دارن همچین سیستمی راه اندازی می کنن؟

darkenerboy
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 09:53 صبح
این یعنی اونام دارن همچین سیستمی راه اندازی می کنن؟

په نه په :لبخند:

نتونستم جلو خودم رو بگیرم :چشمک:

darkenerboy
جمعه 23 خرداد 1393, 12:34 عصر
سوال جدید :
میشه برنامه ای که تبلیغات دیگه ای رو داره توی بازار گذاشت ؟

big lost
جمعه 23 خرداد 1393, 15:58 عصر
سوال جدید :
خودم ندیدم
ولی شنیدم که چند نفر این کار رو کردن

badname
جمعه 23 خرداد 1393, 18:00 عصر
سوال جدید :
بله معلومه که میشه ، شما سازنده برنامه ای هر تبلیغاتی میتونی بزاری
تو بازار ام هست چند موردشو دیدم

payamsp
شنبه 24 خرداد 1393, 10:55 صبح
بازار تبلیغات - www.adsmarket.ir

mrtzxxx
شنبه 24 خرداد 1393, 16:53 عصر
1- چون که عدد مربوط به بازاره ، احتمال تایید نشدن هست(البته احتمالش هست)
2- به هیچ وجه درآمد نداره، من برنامه ام 40000 تا دانلود داشته تو بازار ، فقط 9000 تومن درآوردم!
3- نمی دونم

منم دو تا برنامه گذاشتم یکیش بالای 20000 و اون یکی بالای 10000 دانلود داشته ظرف دو ماه 126000 تومن گیرم اومده :گیج: :لبخند:

mrtzxxx
شنبه 24 خرداد 1393, 16:59 عصر
بازار تبلیغات - www.adsmarket.ir (http://www.adsmarket.ir)

با این تبلیغات بزاری تو برنامه مارکت بازار قبول میکنه؟

gwtw2013
شنبه 24 خرداد 1393, 20:23 عصر
بازار تبلیغات - www.adsmarket.ir (http://www.adsmarket.ir)

این سایت تا چه حدی قابل اعتماده؟ کسی ازش استفاده کرده؟

darkenerboy
شنبه 24 خرداد 1393, 21:45 عصر
منم دو تا برنامه گذاشتم یکیش بالای 20000 و اون یکی بالای 10000 دانلود داشته ظرف دو ماه 126000 تومن گیرم اومده :گیج: :لبخند:

یه جوری میگی تو دو ماه 126000 تومن
انگار 126000 دلار گرفتی
پول اینترنت تو دوماه از این بیشتر میشه دوست خوبم

badname
شنبه 24 خرداد 1393, 21:56 عصر
انگار 126000 دلار گرفتی
از من میشنوی رو تبلیغات واسه درامد حساب نکن ، بنظرم واسه تبلیغ برنامه هایی که داری میتونی روش حساب کنی

mrtzxxx
شنبه 24 خرداد 1393, 22:52 عصر
انگار 126000 دلار گرفتی

دوستان اشتباه نکنید منم نگفتم دارم افتخار میکنم . اینقدر افتضاحه گفتم یکم بخندیم :قهقهه: . قبلا هم تو یکی از پستام گفته بودم برای درآمد روی عدد اصلا حساب نکنید.

poorman
شنبه 24 خرداد 1393, 23:41 عصر
فکر میکنم تبلیغات عدد همون قدر که درآمد داره، تاثیر منفی هم میذاره روی درآمد برنامه ( درون خرید )

اگر برنامه هم رایگان باشه اصلا ارزش نداره آدم فاتحه گرافیک برنامشو با این تبلیغات بخونه

gwtw2013
دوشنبه 26 خرداد 1393, 21:59 عصر
از سایت های خارجی هیچ کدوم قابل استفاده برای ما نیست؟

hamedjj
سه شنبه 27 خرداد 1393, 00:41 صبح
از سایت های خارجی هیچ کدوم قابل استفاده برای ما نیست؟

سایت های خارجی که پره ... ولی کسی رو تبلیغاتت کلیک نمیکنه
فکر کن بنر فارسی رو هیچ کس تحویل نمیگیره ... حالا انگلیسی دیگه بماند ..

spiderman200700
سه شنبه 27 خرداد 1393, 16:10 عصر
من دو تا برنامم تبلیغات کلیک داره. هر دوتاش بالای حدود 35000 تا دانلود داشتن. اولی 3 ماه قبل دومی 1 ماه قبل رفت رو بازار. درامدش تازه داره میشه 175 هزار تومن.
تا همون سه ماه پیشم بدک نبود. ولی الآن دیگه درآمد نداره. این 175 هزار تومن هم 120 هزار تومنش همون چند روز اول 3 ماه پیش به دست اومد.
در کل روی درآمدش اصلا حساب نکن.

dasssnj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 12:37 عصر
اگه برنامه افلاین باشه که دیگه هیچ.

badname
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 17:12 عصر
اگه برنامه افلاین باشه که دیگه هیچ.
من رو برنامه آفلاین تبلیغات دارم نسبت به اون چیزی که دوستمون گفتن 170 تومن خوب بوده
تو یه ماه 100 تومن (30.000 دانلود)

s0heyl
جمعه 30 خرداد 1393, 04:44 صبح
من 5 تا برنامه تو بازار دارم ولی ماهی 200.000 بیشتر در آمد ندارم ازش دانلود هاشم مختلفه ! 25k , 50k و غیره
مهم نیست چند بار دانلود بشه یا حتی تعداد نصب مهم اینه که چقدر کاربر به برنامتون رجوع کنه اگر نرم افزاری باشه که کاربر روزی یه بار چکش کنه احتمال اینکه رو تبلیغ هم کلیک کنه هم هست .
بهر حال عملاش خیلی زیادن ولی کلا اگر پای سیستم های گوگل به ایران باز شه بازار و عدد محو خواهند شد .
با Admob گوگل هم کار میکنم اونا سیستمشون فوق العادست ولی اینکه برنامت راه بیوفته خیلی طول میکشه ! چون رقیبات بسیار حرفه ای هستند .
سوال داشتید بپرسید در خدمتم .
در مورد تایید هم همه تایید کردن برنامه های منو جز Iran Apps که منم کلا برنامهامو از مارکتشون خارج کردم .

gwtw2013
چهارشنبه 18 تیر 1393, 15:41 عصر
سلام
کندو کامپوننتش رو اماده کرده ولی پنل نداره (صفحه وب)
مایکت هم هردوتاش رو داره ولی اماده انتشار نیست

اینا سیستم تبلیغاتشون سایتی نداره که بشه بیشتر اطلاعات بدست آورد؟

moralschool
چهارشنبه 18 تیر 1393, 16:47 عصر
درآمد تبلیغات کلیکی به نوع برنامه و اینکه استفاده دائمی برای کاربر داشته باشه یا نه خیلی فرق میکنه مثلا برنامه های پیامکی و بازی ها که مرتب استفاده میشن با یه برنامه کتابی که فقط یه بار توسط کاربر و اونم ممکنه در یه روز خونده بشه خیلی از نظر درآمد فرق میکنه
برای من که 4 برنامه کلیکی دارم ماهانه سعی میکنم حتما به 200 هزار برسه تا بشه تسویه حساب کرد یعنی مثلا با تبلیغاتی که در برنامه های دیگه پولی میشه ، تبلیغی هم برای برنامه های کلیکی هست یعنی برعکس همین هم هست دیگه
به مرور زمان درآمد برنامه های قبلی کم میشه و همیشه باید به برنامه ها اضافه کرد یعنی در اصل همیشه باید کار کرد !
-----------
یه نکته مهم هم اینه که خیلی ها میان خودشون روی تبلیغات درون برنامه خودشون کلیک میکنن و از این طریق کسب درآمد میکنن میدونید من چند وقت پیش 50 هزار تومن دادم که عدد یکی از برنامه ها رو تبلیغ کنه در 4 روز ... روز اول تعیین کردم از ساعت 6 تا 12 شب تبلیغ منو در برنامه ها نشون بده ، اومدم ساعت 9 شب چک کردم دیدم اعتبار روز اولم یعنی 12/500 تومن تموم شده
روز بعد چک کردم دیدم بابا همون نیم ساعت اول 12/500 تموم میشه !!!!!
اومدم ساعتش رو عوض کردم ولی کلا میگم فکر کنم خیلیا خودشون میان همینجور الکی و بصورت روزانه روی تبلیغات برنامه خودشون کلیک میکنن تا درآمدشون بره بالا !
---------
در نهایت برای برنامه هایی که قصد فروش نداشته باشیم روش بدی نیست ...

haniiii
چهارشنبه 18 تیر 1393, 18:24 عصر
درآمد تبلیغات کلیکی به نوع برنامه و اینکه استفاده دائمی برای کاربر داشته باشه یا نه خیلی فرق میکنه مثلا برنامه های پیامکی و بازی ها که مرتب استفاده میشن با یه برنامه کتابی که فقط یه بار توسط کاربر و اونم ممکنه در یه روز خونده بشه خیلی از نظر درآمد فرق میکنه
برای من که 4 برنامه کلیکی دارم ماهانه سعی میکنم حتما به 200 هزار برسه تا بشه تسویه حساب کرد یعنی مثلا با تبلیغاتی که در برنامه های دیگه پولی میشه ، تبلیغی هم برای برنامه های کلیکی هست یعنی برعکس همین هم هست دیگه
به مرور زمان درآمد برنامه های قبلی کم میشه و همیشه باید به برنامه ها اضافه کرد یعنی در اصل همیشه باید کار کرد !
-----------
یه نکته مهم هم اینه که خیلی ها میان خودشون روی تبلیغات درون برنامه خودشون کلیک میکنن و از این طریق کسب درآمد میکنن میدونید من چند وقت پیش 50 هزار تومن دادم که عدد یکی از برنامه ها رو تبلیغ کنه در 4 روز ... روز اول تعیین کردم از ساعت 6 تا 12 شب تبلیغ منو در برنامه ها نشون بده ، اومدم ساعت 9 شب چک کردم دیدم اعتبار روز اولم یعنی 12/500 تومن تموم شده
روز بعد چک کردم دیدم بابا همون نیم ساعت اول 12/500 تموم میشه !!!!!
اومدم ساعتش رو عوض کردم ولی کلا میگم فکر کنم خیلیا خودشون میان همینجور الکی و بصورت روزانه روی تبلیغات برنامه خودشون کلیک میکنن تا درآمدشون بره بالا !
---------
در نهایت برای برنامه هایی که قصد فروش نداشته باشیم روش بدی نیست ...

عدد تقریبا شناسایی میکنه این قضیه رو اینطوریام نیس که بتونی به همین راحتی خودت کلیک کنی

moralschool
چهارشنبه 18 تیر 1393, 19:27 عصر
ببخشید توی نیم ساعت بیش از 35000 ( سی و پنج هزار ) کلیک روی تبلیغات من شده بود ! شما تبلیغات دیگه رو هم در نظر بگیرید که در برنامه های مختلف قرار داره و در ساعات مختلف شبانه روز ، ببینید در روز چقدر کلیک میشه !
چه خبره ؟ ! :متعجب::متفکر:

gwtw2013
چهارشنبه 18 تیر 1393, 20:10 عصر
ببخشید توی نیم ساعت بیش از 35000 ( سی و پنج هزار ) کلیک روی تبلیغات من شده بود ! شما تبلیغات دیگه رو هم در نظر بگیرید که در برنامه های مختلف قرار داره و در ساعات مختلف شبانه روز ، ببینید در روز چقدر کلیک میشه !
خوب 35 هزار با توجه به تعداد برنامه هایی که تبلیغ رو نشون میدن زیاد نیست. الان برنامه های زیادی تو کافه بازار هستن که از این سیستم استفاده می کنن.

haniiii
پنج شنبه 19 تیر 1393, 01:38 صبح

35 هزار کلیک ممکن نیست ... منظورت ۳۵ هزار تومن هست احتمالا ؟‌

badname
پنج شنبه 19 تیر 1393, 01:48 صبح
کلا تو یه روز من 6 هزار نمایش دارم 200 تا 300 تا ام کلیک ، برنامه ام تو برترین ها ست ، تعداد تبلیغ ام تو 5 تا اکتیویتی هست ، چجوریه داستان شما ؟؟:متفکر:

moralschool
پنج شنبه 19 تیر 1393, 11:16 صبح
کلا تو یه روز من 6 هزار نمایش دارم 200 تا 300 تا ام کلیک ، برنامه ام تو برترین ها ست ، تعداد تبلیغ ام تو 5 تا اکتیویتی هست ، چجوریه داستان شما ؟؟:متفکر:

من گفتم تبلیغ دهنده بودم ! نه تبلیغ کننده
یعنی برناممو توی بقیه برنامه ها تبلیغ کردن
یه بار تبلیغ بدید 50000 تومن حداقلش هست ضرر نمیکنید :لبخند: ... البته شرمنده من باید می نوشتم تعداد نمایش !
الان رفتم پنل عدد ببینم آمارش هست هنوز ولی متاسفانه آمار و ارقام مربوط به اون موقع رو نداشت فقط تا چند روز قبل رو داره ...

gwtw2013
پنج شنبه 19 تیر 1393, 17:14 عصر
اینا سیستم تبلیغاتشون سایتی نداره که بشه بیشتر اطلاعات بدست آورد؟
سوال من بی جواب موند!!!