PDA

View Full Version : تولید پکیج جاوااسکریپت و جی کوئری و آجکس ایران نهاد

2xx2xx
دوشنبه 12 خرداد 1393, 19:40 عصر
با سلام
میخواستم سوال کنم که آیا پکیج جاوااسکریپت و جی کوئری و آجکس ایران نهاد به مرحله تولید رسیده یا نه؟
البته قبلا هم پرسیده بودم که فرموده بودین اوایل اردیبهشت آماده میشه....
ببخشید که من اینهمه اصرار میکنم روی این پکیج
رشته من امنیت شبکه هستش و برای یادگیری اصولی حملات xss persistance و xss dom و csrf و xpath injection و json injection و xmlhttprequest injection و
System Information Leakage و Code Injection Through File Inclusion و ... ، حتما باید جاوااسکریپت و جی کوئری و آجکس و MVC رو اصولی بلد باشم
الان اکثر باگ ها توی دنیای واقعی ، باگ های اصطلاحا LOGICAL هستش که از تعامل لایه ها توی الگوی MVC بوجود میاد و دیگه هیچ سایت معتبری
باگ SQL کلاسیک رو نداره البته بعضا second order sqli هنوزم پیدا میشه
البته من همه ی اینا رو بلدم به اینصورت که مثلا میدونم برای هر کدوم از این حملات ، چه قطعه کدی رو از کجا و چه جوری باید تزریق کنم و تا حدی هم میتونم
درک کنم که در پشت پرده این قطعه کدها چیکار میکنن منتها .....
من میخوام یک Security Researcher بشم و خودم باگ های 0day پیدا کنم که مستلزم درک عمیقی از جاوااسکریپت و جی کوئری و آجکس هستش
با آموزش های PHP و MVC که از سایت ایران نهاد خریدم متوجه شدم که فقط از طریق ایران نهاد میشه این مسائل رو بصورت ریز به ریز و کاملا اصولی یاد گرفت
ببخشید سرتون رو درد آوردم
موفق و موید باشین

Jarvis
دوشنبه 12 خرداد 1393, 20:33 عصر
خب دوست عزیز نمیشد همین موارد رو توی پیغام خصوصی با آقای جنتی ( تولید کننده پکیج ) در میون میگذاشتید و الکی اینجا پست نمی زدید ؟!

2xx2xx
دوشنبه 12 خرداد 1393, 21:01 عصر
خب دوست عزیز نمیشد همین موارد رو توی پیغام خصوصی با آقای جنتی ( تولید کننده پکیج ) در میون میگذاشتید و الکی اینجا پست نمی زدید ؟!
الان شما مثلا بعنوان مدیر بخش پاسخ دادین؟!!
ضمن اینکه من نمیدونم کی قراره این پکیج رو تهیه کنه
ضمنا همین ها رو به آقای شهرکی هم خصوصی فرستادم
ضمنا چه ایرادی داره بقیه کاربران از کیفیت پکیج های ایران نهاد باخبر بشن و ازش بیشتر حمایت کنن؟!!

Jarvis
دوشنبه 12 خرداد 1393, 21:26 عصر
ضمنا چه ایرادی داره بقیه کاربران از کیفیت پکیج های ایران نهاد باخبر بشن و ازش بیشتر حمایت کنن؟!!

یعنی به نظر شما هر کسی که رفته پکیج های ایران نهاد رو تهیه کرده باید بیاد اینجا یه پست به این شکل بزنه ؟!!! اگه هر کسی که میره میخره بخواد اینجا پست بزار و از محصولات ایران نهاد تعریف کنه که نمیشه .. اینجا بخش PHP هستش ، نظمش باید حفظ بشه ...
برای آگاهی از میزان کیفیت محصولات هم توی تاپیک مربوط به هر محصول یک نظرسنجی توسط آقای شهرکی ایجاد شده که کاربران اونجا می تونن آگاهی پیدا کنن و دیگه نیازی به این تاپیک ها نیست ...

تولید کننده پکیج جناب آقای صادق جنتی هستند که نام کاربری ایشون sadegh1362 (http://barnamenevis.org/member.php?263444-sadegh1362) هست...

موفق باشید.

سوداگر
دوشنبه 12 خرداد 1393, 21:51 عصر
پکیج آموزش تصویری javascript jquery ajax ایران نهاد (http://barnamenevis.org/showthread.php?451594-%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-javascript-jquery-ajax-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF)به خاطر اینکه همین الانش هم اعلان ها زیادی شلوغه این تاپیک اعلان نشده و شما این رو ندیدین...
عنوان تاپیک هم باید به معرفی رشته امنیت شبکه تغییر پیدا بکنه :چشمک:

sadegh1362
دوشنبه 12 خرداد 1393, 21:55 عصر
سلام
خسته نباشی جناب 2xx2xx (http://barnamenevis.org/member.php?329265-2xx2xx) اولا باید بگم این پکیج داره ساخته می شه . اصلا نگران نباشید .
دوما بله من گفتم هفته اول اردیبهشت اگه به تاپیک MVC سر میزدید من گفتم که خودم هم فکر نمی کردم انقدر طول بکشه . خواهشم اینه که یه مقدار صبر داشته باشید بذارید پکیج خوبی در بیاد . اگر محتوای این آموزش غنی نباشه و مثل آموزش های دیگه باشه و آخرش از توش چیزی دسگیره شما نشه خود شما اولین کسی هستین که از بنده انتقاد خواهید کرد که انقدر صبر کردیم اما آخرش این پکیج رو ساختید . اصلا بدرد نمیخوره !

پس خواهش میکنم . به من فرصت بدین یه آموزش استثنایی رو تولید کنم .
بازم در آخر از شما عذر می خوام و تلاش میکنم . هرچه سریعتر تمومش کنم . اما نمیتونم برای اینکه زودتر تحویل بدم کیفیت کار رو پایین بیارم .

2xx2xx
دوشنبه 12 خرداد 1393, 23:06 عصر
باسلام
پکیج جاواسکریپت ایران نهاد بالاخره تولید شد یا آقای جنتی هم از ایران نهاد جدا شدند؟
آیا این بسته تولید خواهد شد؟