PDA

View Full Version : سوال در مورد استفاده از RibbonBar

zidanerfan
دوشنبه 12 خرداد 1393, 21:30 عصر
سلام من یه ریبون ساختم دسته بندی کردم مثلاً بخش مشتری ها جدا بعد بخش سفارشات حالا میخوام وقتی میرم تو بخش سفارشات فرم سفارش جدید رو باز میکنم خودش تو ریبون مثلاً یه چند تا دکمه بیاره مثل عکس زیر که مجبور نشم تو هر فرمی مثلاً چند تا دکمه مثل انصراف و جدید و ... عکس زیرو نگاه کنید متوجه میشید چی میگیم !!
119816
مثلاً تو فرم بالا وقتی که میخام جدولی رو تغییر بدم یه تب اضافه شده منم دقیقاً همینو میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید :قلب:

CsharpNevisi
دوشنبه 12 خرداد 1393, 22:02 عصر
خب به جای این که این کارو بکنی و این همه به خودت دردسر بدی بیا تبتو طراحی کن و با استفاده از خاصیت Visible نمایش بده و یا خفی کن

zidanerfan
دوشنبه 12 خرداد 1393, 22:17 عصر
این همه دردسر نداره داداش این خودش مخصوص همینه من از تلریک استفاده میکنم فقط نمیدونم باید کجا این نوع تبو اضافه کنم

CsharpNevisi
دوشنبه 12 خرداد 1393, 22:55 عصر
این همه دردسر نداره داداش این خودش مخصوص همینه من از تلریک استفاده میکنم فقط نمیدونم باید کجا این نوع تبو اضافه کنم

اهان از تلریک استفاده میکنی ... من فک کردم از DevComponnent استفاده میکنی ... !!!
تا حالا با تلریک کار نکردم ... !!! :لبخند:

zidanerfan
سه شنبه 13 خرداد 1393, 00:20 صبح
آقا کسی نیست راهنمایی کنه ؟ میدونم باید از Contextual Groups استفاده کنم ولی نمیدونم باید کجوری ازش استفاده کنم خواهشاً کسی بلده راهنمایی کنه