PDA

View Full Version : قیمت یک سایت برای تبلیغ شرکت؟

R_Rajaee_Rad
سه شنبه 13 خرداد 1393, 14:08 عصر
سلام
من دیروز سفارش ساخت یک سایت گرفتم.که یکسری امکانات معمولی مثل تبلیغ محصولات شرکت و ارتباط با ما و ارسال نظرات و.. داره
قیمت چند بدم خوب باشه؟
اگر نکته ای دیگه ای هم هست بگید...ممنون

engmmrj
سه شنبه 13 خرداد 1393, 14:31 عصر
1.5 میلیون

R_Rajaee_Rad
سه شنبه 13 خرداد 1393, 15:52 عصر
قیمت مد نظرم یه چیزی بین 800 تا 500 بود
ولی خودمونیم ها اگر بگم 1.5 طرف فرار میکنه :لبخند:
از این ریزه کاری هاش هم بگید.مثلا شاید گفت به من 100 تومن هم گفتن...حداقل چی جواب بدم؟ من توی روزنامه آگهی 20 هزار تومنی سایت هم دیدم
بعد اگر قرار باشه با cms درست کنم چی؟

Mohammadsgh
سه شنبه 13 خرداد 1393, 16:25 عصر
بگو اونایی که با cms میسازن.1-سرعت سایت پایین میاد(کدها و جدول های بیشتری برای دیتابیس داره)2-امنیتش پایین تر از کدهای شماست(cmsکدهاش دست همه هست و راه نفوذ بهش رحتتره)
اینا رو بگو اگه قانع نشد شمارشو بده من باهاش صحبت کنم قانعش کنم:لبخند:

فرزند کوروش
سه شنبه 13 خرداد 1393, 16:33 عصر
(cmsکدهاش دست همه هست و راه نفوذ بهش رحتتره)
دقیقا به همین دلیل امنیت این سیستمها بیشتره . چون عده ی زیادی دارن در مورد رفع باگش فعالیت میکنن.

Mohammadsgh
سه شنبه 13 خرداد 1393, 17:48 عصر
1-ولی بازم راه نفوذ داره .ولی کسی از کدهای cms شما در جریان نیست.در مجموع cms شخصی برای یه کار مشخص از cmsهای دیگه بهتره
2-راههای قانع کردن مشتریتون زیاده

maXXis
سه شنبه 13 خرداد 1393, 17:50 عصر
دقیقا به همین دلیل امنیت این سیستمها بیشتره . چون عده ی زیادی دارن در مورد رفع باگش فعالیت میکنن.

و عده زیادی هم دنبال وارد شدن به اون هستن. و بارها دیده شده که وارد شدن و خیلی از cms های آماده رو هک کردن.

maXXis
سه شنبه 13 خرداد 1393, 17:52 عصر
بدی کار ما همینه که cms آماده هست . بعد ما برای سایت میگیم 800 یا 900 . طرف میگه با 50 هزار تومان سایت میزنن. باید نظام صنفی رایانه یک فکری بکنه در رابطه با این موضوع.

فرزند کوروش
سه شنبه 13 خرداد 1393, 19:55 عصر
و عده زیادی هم دنبال وارد شدن به اون هستن. و بارها دیده شده که وارد شدن و خیلی از cms های آماده رو هک کردن.
اگر به موقع توسط استفاده کننده ها اپدیت نشن خب طبیعیه سریع هک بشن

باید نظام صنفی رایانه یک فکری بکنه در رابطه با این موضوع.
مشکل از خود ماست ک با این قیمتها کار میکنیم و کسایی ک میخان دیگران براشون مفت کار کنن (مشتری های سایتهای ۵۰ تومنی)

Mohammadsgh
سه شنبه 13 خرداد 1393, 20:05 عصر
الان زیر 700 800 کسی بگیره خنده داره

سوداگر
سه شنبه 13 خرداد 1393, 20:36 عصر

خیلی از سایت ها رو دیدم از وردپرس استفاده کردن ولی بعد از یه مدت اون رو آپدیت نکردند خب به نظرتون اگه یه بابایی بیاد باگ های نسخه قبلی وردپرس رو روی سایت طرف امتحان کنه چه اتفاقی میفته؟ :متفکر:

Mohammadsgh
سه شنبه 13 خرداد 1393, 21:05 عصر
بابا بنده خدا یه چیزی گفت. بی خیال نادیده بگیرید.ولی در مجموع برای کار خاص cms شخصی بهتره:لبخندساده:

فرزند کوروش
سه شنبه 13 خرداد 1393, 21:50 عصر
خیلی از سایت ها رو دیدم از وردپرس استفاده کردن ولی بعد از یه مدت اون رو آپدیت نکردند خب به نظرتون اگه یه بابایی بیاد باگ های نسخه قبلی وردپرس رو روی سایت طرف امتحان کنه چه اتفاقی میفته؟ :متفکر:
خب دوست گرامی منم همین رو میگم دیگه .اگه اپدیت نشه طبیعیه که تو خطر میفته سیستم!!

R_Rajaee_Rad
شنبه 17 خرداد 1393, 13:37 عصر
پروژه قبول کردم(تبلیغ محصولات شرکت با قابلیت هایی مثل ارتباط با ما و ارسال نظرات و.. داره) ولی ازم نمونه کار خواسته.اگر امکانش هست لطف کنید یه چندتا معرفی کنید که دستم خالی نباشه..ممنون

MMSHFE
شنبه 17 خرداد 1393, 13:57 عصر
توی تاپیک دیگه گفتین نمونه قالب خواسته. یه سر به سایتهایی مثل Template Monster و... بزنید. قالبهای خوبی دارن. خیلیهاشون نسخه RTL هم داره.

hamed-php
شنبه 17 خرداد 1393, 15:51 عصر
پروژه قبول کردم(تبلیغ محصولات شرکت با قابلیت هایی مثل ارتباط با ما و ارسال نظرات و.. داره) ولی ازم نمونه کار خواسته.اگر امکانش هست لطف کنید یه چندتا معرفی کنید که دستم خالی نباشه..ممنون
آقا آخر چند قبول کردی؟ میخوای یه نمونه اینو (http://polytex.ir)بگذار

R_Rajaee_Rad
شنبه 17 خرداد 1393, 18:22 عصر
آقا آخر چند قبول کردی؟ میخوای یه نمونه اینو (http://polytex.ir)بگذار

از نمونه تون ممنونم
قیمت رو متاسفانه یکم پایین گفتم(1 تومن)
ولی فکر کردم چون کار اولم هست نباید زیاد سخت بگیرم

cpuram
شنبه 17 خرداد 1393, 18:58 عصر
از نمونه تون ممنونم
قیمت رو متاسفانه یکم پایین گفتم(1 تومن)
ولی فکر کردم چون کار اولم هست نباید زیاد سخت بگیرم
حتما یه بخشی از هزینه رو قبل از کار بگیر تا انگیزه خودت برای تموم کردنش زیاد بشه.

R_Rajaee_Rad
شنبه 17 خرداد 1393, 19:33 عصر
حتما یه بخشی از هزینه رو قبل از کار بگیر تا انگیزه خودت برای تموم کردنش زیاد بشه.

حتما...
قرارداد هم لازمه؟ بعد طرف یکم حواس پرسته..یادش میره..باید بهش زنگ بزنم..به نظرتون بد نیست؟:لبخند:

samira_66
شنبه 17 خرداد 1393, 19:40 عصر
هزینه ای که گفتید با هزینه خرید هاست و دامین هست؟اگه مشتری هاست و دامین سیصدی خواست چی!

SlowCode
شنبه 17 خرداد 1393, 22:12 عصر
ولی ازم نمونه کار خواسته.اگر امکانش هست لطف کنید یه چندتا معرفی کنید که دستم خالی نباشه..ممنون
از شما نمونه کار خواستن چرا از ما میخوای!!!:متفکر:
اگه نمونه کار نداری یا صادقانه بهشون بگو و یا بشین زود در عرض 2 روز یه کار انجام بده.
آره قرارداد بنویس. من چندین قرارداد رو خوندم ولی وقتی قراردادی که آقای شهرکی در مورد سایت ژوگل آپلود کرده بودند رو دیدم خیلی خوشم اومد و اونو انتخاب کردم. خیلی کاملتره.
فقط پیشنهاد میکنم زمان تحویل پروزه رو یکم زیاد بده تا بد قول نشی! گاهی اوقات یه اتفاقات ناخواسته باعث میشه که آدم بدقول بشه، کلی استرس و ... البته تو پروژه اول اینطوری میشه:چشمک:

R_Rajaee_Rad
یک شنبه 18 خرداد 1393, 06:43 صبح
هزینه ای که گفتید با هزینه خرید هاست و دامین هست؟اگه مشتری هاست و دامین سیصدی خواست چی!
نه دوست عزیز...من قیمت طراحی رو گفتم ولی چون طرف وارد نیست احتمالا میگه از طراحی تا آپلود سایت رو برام انجام بده..اونجاس که قیمت هاست و دامین هم میاد روی قیمت پروژه
مثلا با مثال شما میشه یک و سیصد + یه چیزی هم به عنوان حق الزحمه پیدا کردن هاست و اینا از طرف بگیرم

اگه نمونه کار نداری یا صادقانه بهشون بگو و یا بشین زود در عرض 2 روز یه کار انجام بده.
آره قرارداد بنویس. من چندین قرارداد رو خوندم ولی وقتی قراردادی که آقای شهرکی در مورد سایت ژوگل آپلود کرده بودند رو دیدم خیلی خوشم اومد و اونو انتخاب کردم. خیلی کاملتره.
فقط پیشنهاد میکنم زمان تحویل پروزه رو یکم زیاد بده تا بد قول نشی! گاهی اوقات یه اتفاقات ناخواسته باعث میشه که آدم بدقول بشه، کلی استرس و ... البته تو پروژه اول اینطوری میشه:چشمک:
فکر کنم منظورتون رزومه است...
من فقط یه چیزی میخواستم که طرف به سلیقه خودش -ظاهر سایتش رو انتخاب کنه.. حالا حتما که نباید خودم انجام داده باشم
اصولا خودتون در برابر درخواست های اینطوری چطوری کار میکنید؟ توی نت نمونه کارها رو نشون میدید یا آلبوم چیزی دارید؟

PHPOnline
یک شنبه 18 خرداد 1393, 15:10 عصر

سرچ کردم پیدا نکردم این قرارداد رو ، میشه آپلود کنید ؟

سوداگر
یک شنبه 18 خرداد 1393, 15:35 عصر
سرچ کردم پیدا نکردم این قرارداد رو ، میشه آپلود کنید ؟

کلمات کلیدی جستجو در گوگل= نمونه قرارداد mmshfe site:barnamenevis.org
اولین نتیجه:
این لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?436790-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%BA%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F&p=1958953&viewfull=1#post1958953)
لینک دانلود: دانلود (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=115711&d=1390327768)

alireza.pc
پنج شنبه 12 تیر 1393, 11:00 صبح
با اینکه قرارداد خوبی هست بنظر من بهتره که برگ قرارداد در یک صفحه تنظیم بشه و قوانین در وب سایت درج بشه به چند علت:
1. زمان عقد قرارداد کاربر اگه با چند برگ مواجه بشه شاید یک مقدار براش عجیب باشه که چه اتفاقی قراره بیفته
2. باتوجه به اینکه امکان داره بخواید مواردی رو به قرارداد اضافه کنید تنها با ویرایش یک مطلب کلیه کارفرمایان رو ملزم به رعایت اون قرار داد میکنید در صورتی که اگر قوانین مکتوب دست اونها باشه امکان ویرایشش سخت تر میشه
3. امکان از دست دادن یک برگ قرارداد به مراتب کمتر از چندین برگ هست

در کل بنده بنظرم اگه تک صفحه ای باشه و موارد اصلی توی اون درج بشه مناسب تر هست؛نمونه فایل قرارداد بنده:
البته به سایتش توجهی نکنید هنوز تکمیل نشده:D

دوستان اگر نظر بهتری دارند خوشحال میشم از نظرات عزیزان استفاده کنم!!!

koorosh4
پنج شنبه 12 تیر 1393, 12:04 عصر

خیلی این جمله جالب نبود . انسان باید به هم نوعش کمک کنه .
من بلد نیستم زیاد php و تازه دارم یاد میگیرم . اما اگه بلد بودم حتما کمک میکردم . فعلا بلدم چطوری نمایش بدم یعنی همون echo را .

MMSHFE
پنج شنبه 12 تیر 1393, 12:27 عصر
منظور اینه که نمونه کار خودشون رو خواستن وگرنه من هم میتونم اسکریپت PHPFox رو بعنوان نمونه کار بدم بگم بلدم چنین چیزی بسازم. شرکتها نمونه که خود فرد ساخته رو میخوان نه اینکه فقط نمونه سایت معرفی کنیم چون خودشون بلدن تو گوگل جستجو کنن.

amg_123
یک شنبه 15 تیر 1393, 21:47 عصر
با سلام
دادا مفتم اگه شده واسش درست کن، بعدا به دردت میخوره، حالا از ما گفتن بود. به نظر من 350 قیمت بده که هم خدا راضی باشه هم بنده بخدا.(:چشمک:)

vahidqara
یک شنبه 15 تیر 1393, 22:46 عصر
سلام و درود به همه ..

اصن یه وضیی این موضوع cms به قرآن ....!!!

یعنی یه عده اومدن (بعضی هاشون اصن سواد کامپیوتری ندارند چه برسه برنامه نویسی) با چند تا کلیک یه سایت میزنند و بعد 50 تومان میگیرند..!!!!!

ابنجا ایرانه ... همه چی قاطی پاتیه!!
خارج از ایران اینقد رو یه لوگو اهمیت میدن که نگو .. بعد ما هنوز اندر خم نیم کوچه هم نیستیم....
به هر حال یک مشکل بزرگی هست از نظر من .... باید یک cms شخصی قوی داشت و هم باید بتونیم با یک cms خوب و سبک کار کنیم برای یک سری کارها....!!! ولی بازم مشکل هست سر قیمت ها!!