PDA

View Full Version : عدم نمایش منوها در سایت

جعفرآبادی
سه شنبه 13 خرداد 1393, 19:41 عصر
سلام
من فایل obout_easymenu_pro.dll را از اینترنت دانلود کردم تا بتوانم برای سایتم منو بذارم، حال من منوها را درست کرده ام ولی در حالت اجرا منوها نمایش داده نمی شوند.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

kavayo
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 09:13 صبح
چرا خودتان یک منو طراحی نمیکنید و یا اینکه از کد های منوهای ساخته شده استفاده نمیکنید و یا اینکه از کامپوننت های این کار استفاده نمیکنید

alireza.zahani
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 11:16 صبح
از ابزارهای دیگه استفاده کن
سعی کن برنامه ایی که کد html میده استفاده کنی که دستت بازتره
css menu برنامه خوبیه

جعفرآبادی
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 16:03 عصر
ببخشید میشه بیشتر راهنمایی کنید من تازه واردم و تازه وارد طراحی سایت شده ام، و ایجاد منو از این طریق را نیز از روی چند فایل آموزشی دیده ام و طبق اون دارم کار می کنم.
لطفا بیشتر راهنمایی کنید. متشکرم.

جعفرآبادی
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 18:42 عصر
سلام ممنون از راهنمایی خوبتون من نرم افزار css menu را دانلود کردم و تقریبا یک منوی ساده را ایجاد کردم. حالا نمی دانم آن را چه طور باید در برنامه asp قرار دهم؟
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

kavayo
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 19:00 عصر
اول باید css و html رو یاد بگیری

جعفرآبادی
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 19:08 عصر
تا یه حد کمی بلدم آخه ترم گذشته یک سایت تا این حد که یک سایت تبلیغاتی باشه و همچنین، ظراحی ماشین حساب و صفحه عضویت و کار با پایگاه داده را طراحی کرده ام حال چون دانشگاه بیشتر از این آموزش نمی هد خودم دنبالش را گرفته ام.

alireza.zahani
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 19:17 عصر
بعد اتمام کار برنامه بهت یه فایل html میده
و یه فایل CSS و گاهی عکس منو
فایل html رو باز کن و کد html مربوط به منو رو از داخلش پیذا کن و به پروژت paste کن
فایل css و عکس رو هم به پروژت اضافه کن
موفق باشی

جعفرآبادی
جمعه 16 خرداد 1393, 10:22 صبح
متشکرم از راهنمایی بسیار خوبتون

alireza.zahani
جمعه 16 خرداد 1393, 13:17 عصر
خواهش ، برای تشکر از کلید تشکر استفاده کن دوسته من

8908183
شنبه 08 شهریور 1393, 13:54 عصر
دقیقا نحوه طراحی منو رو توی این سایت به صورت آموزش تصویری قرار داده..ازین فیلم ها استفاده کنید تمام مراحل ساخت منو با جزییات کامل توضیح داده..واقعا عالیه... البته چهار پنج قسمت هستش...حواستون به بقیه قسمت هاش هم باشه.

لینک فیلم:
http://clicksite.ir/article.php?id=47