PDA

View Full Version : خطای Catastrophic failure در اجرای فست ریپورت fastreport دات نت

laaleh
چهارشنبه 14 خرداد 1393, 13:36 عصر
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
من یه مشکلی دارم. با visualStudio2005 و به زبان سی شارپ یه برنامه نوشتم که برای یک گزارشم از فست ریپورت استفاده کردم. نسخه 4.9.314 . هیچ مشکلی هم نداشتم و روی این دستگاهی که خودم دارم روش کار میکنم خطایی نمیبینم البته یادم نیست که رو دستگاهی که الان دارم روش کار میکنم غیر از نصب فست ریپورت کار دیگری هم کردم یا نه؟ اما الان وقتی نرم افزار رو میخوام روی یه دستگاه دیگه نصب کنم، برای فست ریپورت نسخه ست آپش رو نصب کردم. فایل اجراییم به درستی اجرا میشه و همه چیز درسته اما در نمایش گزارشی که با فست ریپورت دارم اشکال زیر رو ازم میگیره. جالبه که بدونید من این گزارش رو وقتی تو مد دیزاین باز میکنم فست ریپورت کامل باز میشه و مشکلی نیست اما برا نمایشش خطا میده:
Catastrophic failure (exception from hresult:0x8000ffff(E_unexpected))
ویندوزی هم که الان دارم باهاش نرم افزار رو مینویسم و روش درست کار میکنه و هم رو دستگاهی که میخوام روش نصب کنم هر دو ویندوز اکس پی هستن. نصب رو روی ویندوز7 هم انجام دادم دقیقا همین اشکال رو میگیره.
اگه ممکنه من و راهنمایی کنید ممنون میشم
در ضمن اگر نسخه ای رو که در بالا گفتم دارید لینکش رو برا من هم بزارید ممنون میشم. من دارم از نسخه تریالش استفاده میکنم.
از هر کس کمک کنه پیشاپیش ممنون و دعا گو هستم.

حالا که سوال قبلی رو جواب نمیدین. لطفا اگر کسی میتونه بفرمایید که روی ویندوز7 فست ریپورت کار نکنه و اشکال بالا رو بده مشکلش چیه؟