PDA

View Full Version : گرید ویو عمل آپدیت و سلکت رو انجام نمیده

Hadis_tm
پنج شنبه 15 خرداد 1393, 18:59 عصر
سلام من ی سایت دارم طراحی میکنم باasp.net و c#.
سوال اولم )وقتی اطلاعات رو تو گرید ویو نشون میده وقتی ک سلکت میکنم یه سطری رو اون گرید کلا پاک میشه
سوال دومم)وقتی دکمه ویرایش خود گرید ویو رو میزنم و بعد از اینکه سلول مورد نظرمو تغییر دادم وقتی دکمه آپدیتشو میزنم هیچ کاریو انجام نمیده ولی دکمه کنسلش عمل کنسلو انجام میده . چرا؟ راستی عمل اپدیتمو توی این پروژم انجام نمیده وقتی که پروژه جدید newمیکنم و کدامو اونجا کپی میکنم عمل ویرایشو انجام میده
دوستان لطفا زود کمک کنن بدجوری اعصابمو خورد کرده:ناراحت::عصبانی++:

kavayo
جمعه 16 خرداد 1393, 08:40 صبح
باید کلید جدول مورد نظر رو به گرید ویو معرفی کنی .اگه گرید ویوی شما یک جدول رو نمایش بده که دارای کلید خارجی باشه شما خودتان بایستی آپدیت رو براش بنویسی و برای حذف و ویرایش میتونی از رویداد command گرید ویو کمک بگیری که با چک کردن command و گرفتن فیلد کلید عمل مربوطه انجام بشه.و اگر از entitydatasource برای بایند کردن اطلاعات به گرید ویو استفاده میکنی بایستی در هنگام ایجاد این کنترل ویژگی update و delete و insert اون رو تیک بزنی .

Hadis_tm
شنبه 31 خرداد 1393, 00:58 صبح
باید کلید جدول مورد نظر رو به گرید ویو معرفی کنی .اگه گرید ویوی شما یک جدول رو نمایش بده که دارای کلید خارجی باشه شما خودتان بایستی آپدیت رو براش بنویسی و برای حذف و ویرایش میتونی از رویداد command گرید ویو کمک بگیری که با چک کردن command و گرفتن فیلد کلید عمل مربوطه انجام بشه.و اگر از entitydatasource برای بایند کردن اطلاعات به گرید ویو استفاده میکنی بایستی در هنگام ایجاد این کنترل ویژگی update و delete و insert اون رو تیک بزنی .

کلید رو معرفی کردم از قبل ! کلید خارجی ام نداشت ! اصن همون گریدو تو ی صفحه ای بدون قالب قرار میدادم درست انجام داد همشو ! قالبمو عوض کردم درست شد مرسی از راهنماییتون بازم
:چشمک:

moslem.hady
شنبه 31 خرداد 1393, 11:30 صبح
این مشکل ممکنه بخاطر وجود یه form اضافه html یا یه input button اضافه باشه! دلیلش رو نمیدونم. فقط میدونم دکمه های من هم بخاطر وجود این چیزا مشکل دار میشد!