PDA

View Full Version : مشکل در Entity در سی شارپ 2013

Simorgh_94
جمعه 16 خرداد 1393, 18:06 عصر
با سلام و خسته نباشید...

در سی شارپ 2013 یه بانک به نام University از نوع sql ایجاد کردم بعد از طریق Entity می خوام متصل بشم به بانک و عملیات و انجام بدم.
اخر کار ایجاد Entity وقتی دکمه ی Finish که زدم Entity ایجاد که شد سی شارپ خطا های زیرو می ده . البته مشکل اصلی من اینه که نمی تونم از entity ایجاد شده نمونه سازی کنم

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
با تشکر

اینم از خطا ها
https://www.mediafire.com/?owoayd7igqdjidl

salar IT man
جمعه 16 خرداد 1393, 18:24 عصر
سلام .YesToAll رو بزن درسته دیگه.اگه درست نشد خبر بده

Simorgh_94
جمعه 16 خرداد 1393, 18:34 عصر
سلام .YesToAll رو بزن درسته دیگه.اگه درست نشد خبر بده
نه مشکلم حل نشد ....
مشکل اصلی من اینه نمی تونم تو فرم اصلی از Entity نمونه سازی کنم که عملیات درج و ... رو انجام بدم .
بازم ممنون که جواب دادی ...

salar IT man
جمعه 16 خرداد 1393, 18:45 عصر
اگه همه چی درسته .namespcae کلاس هاتو نگاه کن ببین یکی هستن یا نه، اگه نه که میتونی یکی کنی یا قبل اینکه میخوای آبجکت بسازی اسم namespcae رو بیاری. شما باید اول اسم مربوط به فولدر Entity رو بنویسی بعد اگه (.) بزنی اسم کلاس هاتو میاره

Simorgh_94
جمعه 16 خرداد 1393, 19:02 عصر
اگه همه چی درسته .namespcae کلاس هاتو نگاه کن ببین یکی هستن یا نه، اگه نه که میتونی یکی کنی یا قبل اینکه میخوای آبجکت بسازی اسم namespcae رو بیاری. شما باید اول اسم مربوط به فولدر Entity رو بنویسی بعد اگه (.) بزنی اسم کلاس هاتو میاره
نه از namespace نیست

شما خودت از سی شارپ 2013 استفاده کردی ؟
قبلا خودم تو 2010 entity ساختم بدون هیچ مشکلی .
شما می دونین منظور از خطا ها چی هست ؟

salar IT man
جمعه 16 خرداد 1393, 19:20 عصر
کدوم خطا ؟ من الان دارم باهاش کار میکنم مشکلی هم نیس . شما میگین که فقط نمیتونید از entity هاتون استفاده کنید، ارور چی میگه اونو بگین ؟

Simorgh_94
جمعه 16 خرداد 1393, 19:22 عصر
کدوم خطا ؟ من الان دارم باهاش کار میکنم مشکلی هم نیس . شما میگین که فقط نمیتونید از entity هاتون استفاده کنید، ارور چی میگه اونو بگین ؟
دانلود کردین ؟؟؟؟؟
https://www.mediafire.com/?owoayd7igqdjidl
این خطا رو هم میده
از Entity هم نمی تونم استفاده کنم

salar IT man
جمعه 16 خرداد 1393, 19:35 عصر
من دیدم اونارو مشکلی نداره که ، یه reload خواسته بکنه منم بهتون گفتم yestoall کنید.

Simorgh_94
جمعه 16 خرداد 1393, 21:47 عصر
اگه ممکنه نمونه برنامه با Entity بزارید ممنون می شم

Simorgh_94
جمعه 16 خرداد 1393, 23:28 عصر

شما درست می گفتی از namespace بود
چون Entity رو داخل پوشه می ذاشتمش namespace می خواست
بازم ممنون مشکلم حل شد